Výsledky závodů 2013

1. veřejné halové závody PAS (11.1. 2013) Praha – Strahov

150 m – Muži (Běh)

10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Štěpán Andr9319,45

300 m – Muži (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jakub Urban7238,95

2000 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Jiří Kabelka776:12,94



Olymp cup XII. (12.1. 2013) Praha – Stromovka

60 m – Žáci (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Soukup989,36

Skok daleký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Jiří Soukup984,41



2. veřejné halové závody PAS (15.1. 2013) Praha – Stromovka

60 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Daniel Kný887,75
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jan Vošický937,67
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Daniel Kný887,80
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Vošický937,74

Skok daleký – Ženy (Finále)

2. Finále
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Žaneta Václavková804,91

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Žaneta Václavková8011,52



2. veřejné halové závody PAS žáků a žákyň (17.1. 2013) Praha – Juliska

60 m – Žáci (Rozběh)

7. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek999,05

60 m překážek – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Soukup9810,28

60 m překážek – Žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jindra Srnská9811,02

Skok daleký – Žáci

Žáci A
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Jiří Soukup984,54
23.Lukáš Pařízek993,90

Skok daleký – Žákyně

Žákyně A
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jindra Srnská983,93



3. veřejné závody PAS (18.1. 2013) Praha – Strahov

150 m – Muži

23. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Vít Soukup9518,37
24. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Urban9518,48
25. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Daniel Kný8818,75

1000 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jiří Kabelka772:52,05

Skok vysoký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Žaneta Václavková801,55

Trojskok – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Žaneta Václavková8010,71



Přebor kraje Vysočina (19.1. 2013) Praha – Strahov

60 m překážek – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Žaneta Václavková809,92

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Žaneta Václavková8010,64



4. veřejné halové závody PAS (22.01. 2013) Praha – Stromovka

60 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Daniel Kný887,77
12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jakub Urban727,84
14. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Daniel Kný887,75

200 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7709:44,32

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Markéta Lišková978,85



3. veřejné halové závody PAS žáků a žákyň (24.01. 2013) Praha – Juliska

60 m – Žákyně (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jindra Srnská989,05
16. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kamila Lhotáková0010,01

60 m překážek – Žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jindra Srnská9811,19

Skok daleký – Žákyně

Žákyně A
PořadíJménoRočníkVýkon
30.Kamila Lhotáková003,22
Žákyně B
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Jindra Srnská983,90



Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (30.–31.1. 2013) Praha – Strahov

60 m překážek – Žáci (Rozběh)

5. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Soukup9810,38

60 m překážek – Žákyně (Rozběh)

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jindra Srnská9810,84

60 m překážek – Žákyně (Finále)

2. Finále
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jindra Srnská9810,84

Vrh koulí 4 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Jiří Soukup988,65

3×300 m Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Soukup, Pařízek, Buňat 2:20.68



Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (2.–3.2. 2013) Praha – Stromovka

60 m – Muži (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Daniel Kný887,66

60 m – Junioři (Rozběh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lukáš Urban957,70
7.Vít Soukup957,79

60 m – Ženy (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Žaneta Václavková808,68
6.Kristýna Tycová839,27

60 m – Ženy (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Žaneta Václavková808,72
7.Kristýna Tycová839,28

60 m překážek – Ženy (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Žaneta Václavková809,93

60 m překážek – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Žaneta Václavková8010,06

Skok vysoký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Žaneta Václavková801,55

Skok daleký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Žaneta Václavková805,09

200 m – Muži (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3Daniel Kný8825.11

200 m – Junioři (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vít Soukup9524,89

3000 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Jiří Kabelka7709:44,90

Trojskok – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Žaneta Václavková8010,23

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Markéta Lišková979,83

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Žaneta Václavková8011,14



4. veřejné halové závody PAS žáků a žákyň (6.2. 2013) Praha – Stromovka

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Alena Kumpoštová997,64



Mistrovství ČR ve vícebojích (8.–10.2. 2013) Praha – Stromovka

Pětiboj hala – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkBody
10.Žaneta Václavková803067



XXIII. Mistrovství České republiky atletiky veteránů v hale (2.3. 2013) Praha – Stromovka

400 m – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jakub Urban7253,75



3. kolo Adidas pražského běžeckého poháru mládeže (3.4. 2013) Praha 6 – Obora Hvězda

Mladší Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
27.Eduard Janoušek028:19

Mladší Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
77.Sára Janoušková0112:20



Hervis 1/2 Maraton Praha (6.4. 2013) Praha

1/2 Maraton

Celkově
PořadíPořadí M/ŽPořadí v kat.JménoKat.Čas
1217.1141.798.Ondřej PetrovAMM01:38:48
1678.1562.63.Oldřich StarýMM5001:43:15
3968.3511.44.Jaroslav VoříšekMM6001:57:45
4464.3881.2508.Martin TrojanAMM01:50:56



Jaroměřský kros, Přebor Královéhradeckého kraje v přespolním běhu (13.4. 2013) Jaroměř

Přípravka dívky I. (2004–2005)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonPořadí Přebor ČOS
18.Klára Klecanová050:03:53

Přípravka hoši I. (2004–2005)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonPořadí Přebor ČOS
4.Matyáš Mogg040:03:002.
18.Vendelín Kukla040:03:40

Přípravka dívky II. (2002–2003)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonPořadí Přebor ČOS
5.Andrea Kheilová020:04:283.
11.Sarah Janoušková020:04:54
13.Lara Stoilová030:05:07
15.Kateřina Pivoňková020:05:16
17.Eliška Klecanová020:05:31

Mladší žákyně (2000–2001)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonPořadí Přebor ČOS
22.Adéla Zelenková010:07:37

Mladší žáci (2000–2001)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonPořadí Přebor ČOS
12.Jonáš Stoilov000:10:41
13.Artur Pithakpoom000:13:49

Starší žákyně (1998–1999)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonPořadí Přebor ČOS
16.Jindra Srnská980:11:16

Starší žáci (1998–1999)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonPořadí Přebor ČOS
13.Lukáš Pařízek990:10:49
15.Viktor Buňat990:11:40
17.Jiří Soukup980:11:53

Junioři (1994–1995)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonPořadí Přebor ČOS
7.Vít Soukup950:16:55

Muži A (1974–1993)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonPořadí Přebor ČOS
8.Tomáš Běhan850:38:193.
27.Martin Ešpandr760:44:33

Muži C (1954–1963)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonPořadí Přebor ČOS
36.Oldřich Starý600:48:02 2.



1. veřejné závody žactva (22.04. 2013) Praha – Děkanka

60 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek998,65
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Soukup989,02

Skok daleký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Jiří Soukup984,30
9.Lukáš Pařízek994,20



Veřejné závody žactva (24.4. 2013) Praha – ZŠ Jeseniova Praha

60 m – Starší Žáci (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek998,69
5.Filip Král999,57

60 m – Starší žákyně (Běh)

13. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jindra Srnská989,27

100 m překážek – Starší Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Soukup9817,85
3.Filip Král9920,83
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek9918,29

100 m překážek – Starší Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jindra Srnská9818,50

Skok daleký – Žáci

Celkově
3h   
5.Jiří Soukup984,62



Asics vaše liga (24.4. 2013) Praha

Běh 10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Kabelka7700:35:53

Běh 5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Michal Brabec9500:19:14



Závody Komořany – Čihadlo (25.4. 2013)

Muži 40–49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Wallenfels7200:20:10



Běh Semicemi (27.4. 2013) Semice

Běh 10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jiří Kabelka7700:35:31



7. čarodějnický běh (27.4. 2013) Úvaly u Prahy

Muži – 3600 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Martin Ešpandr76Nezveřejněno



POŠUK Pošemberský Ultra Kros (27.4. 2013) – Zahrady u Českého Brodu

Kategorie Muži 40 – 16,5 km

Celkově
PořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
40.8.Oldřich Starý601:37:46



1. veřejné závody PAS (30.4. 2013) Praha – Děkanka

1000 m – Muži (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka772:53,44



Krčská 10 (2.5. 2013) Praha – Krčský les

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Michal Holík9039:11:32



2. veřejné závody PAS (3.5. 2013) Praha – Eden

60 m – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eliška Plecitá979,74

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Markéta Lišková979,97

Hod diskem 1 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Markéta Lišková9723,76



2 míle s úsměvem (4.5. 2013) Praha – Stromovka

Běh

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jiří Kabelka7710:28,00
18.Michal Holík9010:45,00



MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského (5.5. 2013) Lochovice – Plešivec

Muži 20–34 let [6 km, 370 m převýšení]

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
20.Ondřej Zícha820:30:22



3. veřejné závody PAS (6.5. 2013) Praha – Děkanka

2000 m – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Kabelka776:12,90



Veřejné závody přípravky (7.5. 2013) Praha – Děkanka

50 m – přípravka chlapci

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Rezek038,7

Hod – přípravka chlapci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Viktor Rezek0331,00

Dálka – přípravka chlapci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Viktor Rezek033,69



Youth Athletics – Sokol Grand Prix (8.5. 2013) Kolín

100 m – Junioři (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4Vít Soukup9512.44
5Lukáš Urban9512.70

100 m – Dorostenky (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eliška Plecitá9715,86

300 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král9948,85

100 m překážek – Žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jindra Srnská9817,95

100 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jiří Soukup9817,91
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek9918,17
4.Filip Král9920,48

Skok daleký – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Jindra Srnská984,16

Skok daleký – Junioři (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vít Soukup955,43
6.Lukáš Urban954,92

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Markéta Lišková978,90

Hod oštěpem 500 g – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Jindra Srnská9822,66

Hod oštěpem 500 g – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Markéta Lišková9722,69

Hod oštěpem 600 g – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lukáš Pařízek9932,59
7.Jiří Soukup9830,11



1. kolo Pražského poháru družstev mládeže (14.5. 2013) Praha – Eden

100 m – Dorostenky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eliška Plecitá9715,55
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Olga Vaníčková9715,75

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Markéta Lišková979,89
9.Eliška Plecitá977,55
10.Olga Vaníčková976,94

Hod kladivem 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9735,21

Hod oštěpem 500 g – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Markéta Lišková9723,61
12.Eliška Plecitá9715,94
17.Olga Vaníčková9712,78



1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (15.5. 2013) Praha – Strahov

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek998,3
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Filip Král999,0
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Soukup988,8

150 m – Žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jindra Srnská9822,2

100 m překážek – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSFilip Král9919,9

Skok daleký – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Jindra Srnská984,26

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jiří Soukup984,60

Hod diskem 1 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Lukáš Pařízek9923,0



1. kolo MPD mužů a žen (16.5. 2013) Praha

100 m – Muži (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jan Vošický9312,54
7. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBVít Soukup9512,86
MBLukáš Urban9513,02

200 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jan Vošický9325,75
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Marek Schneeweis7927,28

800 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jiří Kabelka772:16,20

5000 m – Muži (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Kabelka7716:54,88
8.Michal Holík9018:43,47
12.Michal Brabec9618:56,78

4×200 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Urban, Soukup, Schneeweis, Vošický 1:41,06

Skok vysoký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBŽaneta Václavková801,50

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBŽaneta Václavková8010,97



1. kolo dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (16.5. 2013) Praha – Strahov

60 m – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.David Dobáš009,1

60 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kamila Lhotáková009,5

150 m – Mladší žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Andrea Kheilová0223,7

150 m – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Šimon Makarius0228,1

600 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Sára Janoušková0202:38,4

600 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eduard Janoušek0202:11,1
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jonáš Stoilov0002:20,4

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Barbora Hrušková0117,8

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tomáš Mráz0221,5

4×60 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Kheilová, Lhotáková, Soilov, Dobáš 36,2
4. Běh
PořadíJméno Výkon
1.Janoušek, Mráz, Hrušková, Janoušková 33,8

Skok vysoký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kamila Lhotáková001,30

Skok vysoký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.David Dobáš001,15

Skok daleký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Barbora Hrušková012,83

Skok daleký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Tomáš Mráz022,58

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Andrea Kheilová026,73

Vrh koulí 3 kg – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Šimon Makarius015,74

Hod kriketovým míčkem – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Sára Janoušková0211,86

Hod kriketovým míčkem – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eduard Janoušek0236,27
7.Jonáš Stoilov0035,52



1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (18.5. 2013) Jablonec nad Nisou

za oddíl SK Nové Město nad Metují

Skok vysoký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Žaneta Václavková801,50

Trojskok – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Žaneta Václavková8010,92

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Žaneta Václavková8010,36



1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (19.5. 2013) Jihlava

Kristýna Tycová za TJ Stodůlky Praha, o.s., Markéta Lišková za SK ZŠ Jeseniova Praha

400 m překážek – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kristýna Tycová8385,83

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Kristýna Tycová838,66

Hod diskem 1 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBMarkéta Lišková9722,21

Hod kladivem 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Kristýna Tycová8325,50
MBMarkéta Lišková9727,89



8. ročník lesního běhu: Běh o pohár starosty aneb běh za Újezdskou sovou (19.5. 2013) Praha

5500 m Muži C 50–59 let (r. 1954–1963)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Oldřich Starý6025:40



1. kolo Atletický pohár přípravek (20.5. 2013) Praha – Kotlářka

60 m Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tobiáš Stranofský0511,41
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Marek Smitka0511,57
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Filip Černý0511,35

60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Mottel039,47
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vendelín Kukla0411,14

60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Sára Janoušková0210,13
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lara Stoilová039,83

60 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Ella Kulifajová0511,31

150 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Rezek0324,96
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Balcar0425,88

150 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Schönpflugová0325,13
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Andrea Kheilová0223,84
4.Kateřina Pivoňková0227,51
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Klecanová0227,52
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sára Janoušková0225,83
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Gabriela Balcarová0225,40

600 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Eliška Klecanová022:41,11

4×60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Janoušková, Balcarová, Kheilová, Stoilová 39,61

4×60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Rezek, Kukla, Balcar, Mottel 40,13

Skok daleký Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Andrea Kheilová023,53
10.Lara Stoilová033,23
16.Gabriela Balcarová023,10

Skok daleký Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Mottel033,77

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Schönpflugová0321,07
13.Kateřina Pivoňková0213,78

Hod kriketovým míčkem Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Ella Kulifajová059,02

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Viktor Rezek0331,39
11.David Balcar0425,37

Hod kriketovým míčkem Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Filip Černý0517,75
5.Tobiáš Stranofský0517,41
8.Marek Smitka0514,32



Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (25.5. 2013) Praha – Juliska

3000 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Jiří Kabelka7709:45,81
9.Michal Holík9009:48,72



Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary (25.5. 2013) Karlovy Vary

Kategorie M50

Celkově
Celk. pořadíPořadí v kat.JménoRočníkVýkon
404.26.Oldřich Starý6001:46:32



Dobývání dívčích hradů (26.5. 2013)

2 km Muži 40–49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Wallenfels728:50



2. kolo Atletický pohár přípravek (27.5. 2013) Praha – Kotlářka

60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Mottel039,45

60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Gabriela Balcarová0210,14
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Sára Janoušková0210,23

150 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eda Janoušek0222,92
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Balcar0428,17
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mogg0426,24

150 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Gabriela Balcarová0225,20
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Schönpflugová0325,57
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Andrea Kheilová0223,91

600 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Andrea Kheilová022:14,57

600 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eda Janoušek022:02,31

4×60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Janoušková, Schönpflugová, Balcarová, Kheilová 39,88

4×60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Balcar, Janoušek, Mottel, Rezek 38,16

Skok daleký Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
23.Sára Janoušková022,84

Skok daleký Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
21.Kateřina Kubátová062,24
26.Anděla Jiráková051,92

Skok daleký Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Matyáš Mottel033,42
6.Viktor Rezek033,25
13.Matyáš Mogg042,90
14.David Balcar042,82

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Eliška Schönpflugová0319,59

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Viktor Rezek0330,77



Asics vaše liga běh 10 km (28.5. 2013) Praha – Braník

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7700:36:07



II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (29.5. 2013) Praha – Strahov

60 m – Žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBHedvika Chlumská9910,05

300 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBViktor Buňat9943,61

200 m překážek – Žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBJindra Srnská9836,21

200 m překážek – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBFilip Král9936,58

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBJiří Soukup981,35

Skok daleký – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBHedvika Chlumská993,63

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBViktor Buňat994,57

Hod diskem 0,75 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBJindra Srnská9818,45

Hod diskem 1 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBJiří Soukup9825,14
MBLukáš Pařízek9919,84
MBFilip Král9916,32

Hod oštěpem 600 g – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBLukáš Pařízek9927,71



2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (2.6. 2013) Praha – Strahov

Kristýna Tycová za TJ Stodůlky Praha, Markéta Lišková za SK ZŠ Jeseniova

100 m překážek – Ženy (Finále)

2. Finále
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kristýna Tycová8319,52

400 m překážek – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kristýna Tycová8384,32

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Markéta Lišková978,51

Hod kladivem 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Markéta Lišková9729,34

Hod oštěpem 600 g – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Kristýna Tycová8323,60



Mnichovohradištská pětadvacítka (4.6. 2013) Mnichovo Hradiště

Muži 49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Wallenfels7201:29:56



3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (5.6. 2013) Praha – Strahov

60 m – Mladší žáci

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jonáš Stoilov009,84

150 m – Mladší žáci

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0222,45

150 m – Mladší žákyně

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kateřina Pivoňková0226,71

600 m – Mladší žáci

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Šimon Makarius012:48,53
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Tomáš Mráz022:31,64

60 m překážek – Mladší žáci

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Dobáš0012,07

60 m překážek – Mladší žákyně

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Agáta Richterová0116,28

Výška – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jonáš Stoilov001,10

Dálka – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.David Dobáš004,05

Dálka – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Agáta Richterová013,37

Hod kriketovým míčkem – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Šimon Makarius0123,04
16.Tomáš Mráz0222,28

Hod kriketovým míčkem – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Eliška Klecanová0216,38

Vrh koulí 3 kg – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eduard Janoušek026,39

Vrh koulí 3 kg – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Kateřina Pivoňková024,50

4×60m – Smíšená štafeta (2H + 2D)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Pivoňková, Richterová, Stoilov, Dobáš 37,18



II. kolo městského přeboru družstev mužů a žen (6.6. 2013) Praha – Kotlářka

100 m – Muži (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Vošický9312,00

4. Rozběh

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Daniel Kný8812,22

100 m – Muži (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Vošický9311,96
Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Daniel Kný8812,16

400 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Běhan8553,85
6.Jan Vošický9355,63

1000 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jiří Kabelka772:49,64
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Michal Brabec963:00,97
6.Michal Holík903:02,43

3000 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Kabelka7709:30,74
6.Michal Holík9009:59,91
16.Oldřich Starý6013:14,10

200 m překážek – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBŽaneta Václavková8032,10

200 m překážek – Muži (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tomáš Běhan8528,62
3.Daniel Kný8830,49

4×100 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Brabec, Běhan, Kný, Vošický 48,95

Skok daleký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBŽaneta Václavková804,94

Trojskok – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Daniel Kný8811,73

Hod oštěpem 600 g – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBŽaneta Václavková8033,67
MBKristýna Tycová8326,11



Přebor Prahy staršího žactva a dorostu (7.–8.6. 2013) Praha – Děkanka

60 m – Žáci (Rozběh)

6. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat998,14
8. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek998,56

100 m – Dorostenky (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Plecitá9715,38

300 m – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9942,48

100 m překážek – Žákyně (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jindra Srnská9817,80

100 m překážek – Žáci (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Filip Král9919,95

100 m překážek – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jindra Srnská9817,86

200 m překážek – Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jindra Srnská9835,86

Skok daleký – Žáci (Kvalifikace)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
20.Lukáš Pařízek994,70
29.Filip Král994,19

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Markéta Lišková9710,72

Hod diskem 1 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Markéta Lišková9722,67

Hod kladivem 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9734,52

Hod oštěpem 500 g – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jindra Srnská9821,81



Dolní Morava – Králický Sněžník (8.6. 2013) Dolní Morava

30km – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Ondřej Zícha822:36,02



Mistrovství ČR veteránů v silničním běhu na 20 km (9.6. 2013) Kolín

20 km

Celkově
Pořadí celk.Pořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
3.(M40) 1.Jiří Wallenfels721:11:30
20.(M35) 6.Jiří Kabelka771:25:18
47.(MA) 12.Michal Brabec961:38:55



2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (11.6. 2013) Praha

100 m – Dorostenky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eliška Plecitá9715,38

1500 m – Dorostenci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Michal Brabec964:55,82

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Markéta Lišková9710,49

Hod diskem 1 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Eliška Plecitá9716,27



3. kolo Atletický pohár přípravek (12.6. 2013) Praha – Kotlářka

60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Balcar0410,09
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Mottel039,58
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vendelín Kukla0411,79
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Rezek0310,07

60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lucie Schneiderová0410,88
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Gabriela Balcarová 029,82
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eliška Klecanová0210,59
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kateřina Pivoňková0210,38
5.Marie Vlková0310,55
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lara Stoilová0310,24

60 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Kateřina Kubátová0612,37

150 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eda Janoušek0222,41
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mottel0325,70
4.David Balcar0426,50

150 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Gabriela Balcarová0224,88
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lucie Schneiderová0427,50
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Sára Janoušková0225,60
4.Kateřina Pivoňková0225,95
5.Eliška Klecanová0226,68

600 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Matyáš Mogg042:18,00

4×60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Janoušková, Schneiderová, Balcarová, Stoilová 40,87

4×60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
2.Janoušek, Mottel, Rezek, Balcar 37,86

Skok daleký Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
24.Sára Janoušková022,92
25.Marie Vlková032,89

Skok daleký Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Kateřina Kubátová062,26

Skok daleký Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eda Janoušek023,86
14.Vendelín Kukla043,12

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lara Stoilová0323,19

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Viktor Rezek0332,04
13.Matyáš Mogg0427,36



3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (13.6. 2013) Praha – Eden

60 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBViktor Buňat998,23

60 m – Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBJindra Srnská989,07

150 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBViktor Buňat9919,63
MBJiří Soukup9821,50

200 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBLukáš Pařízek9933,70

Skok daleký – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBJindra Srnská984,00

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBJiří Soukup984,58
MBLukáš Pařízek994,45



Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (15.–16.6. 2013) Tábor

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Žaneta Václavková8010,89



4. kolo dvojboje MPD mladšího žactva (18.6. 2013) Praha – Děkanka

60 m – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek029,14

60 m – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Gabriela Balcarová0210,24
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Andrea Kheilová029,84

150 m – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sára Janoušková0226,03
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Agáta Richterová0125,03

150 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.David Dobáš0021,36

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kamila Lhotáková0012,75

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Šimon Makarius0117,48

4×60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
2.Kheilová, Lhotáková, Janoušek, Dobáš 35.31

Skok vysoký – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Andrea Kheilová021,10
12.Gabriela Balcarová021,00

Skok vysoký – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Eduard Janoušek021,20

Skok daleký – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Kamila Lhotáková003,22

Skok daleký – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Šimon Makarius013,19

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová017,21
14.Sára Janoušková024,15

Vrh koulí 3 kg – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš006,73



4. kolo Atletický pohár přípravek (19.6. 2013) Praha – Kotlářka

60 m Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Radim Votava0611,81
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Štěpán Bouček0611,64

60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Balcar0410,32
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Mottel0309,40
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Matyáš Mogg0410,66

60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Gabriela Balcarová0210,07
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Sára Janoušková0210,05
3.Mariána Votavová0410,74
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lara Stoilová0310,11
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Andrea Kheilová029,46

60 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Markéta Budinská0613,67
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Ella Kulifajová0511,34

150 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek0222,17
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Rezek0325,22
4.David Balcar0427,15

150 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sára Janoušková0225,86
6.Mariana Votavová0428,12
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Gabriela Balcarová0225,36
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Andrea Kheilová0224,04

4×60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
2.Janoušková, Balcarová, Kheilová, Stoilová 38,88

4×60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Janoušek, Mogg, Mottel, Rezek 40,42

Skok daleký Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lara Stoilová033,25

Skok daleký Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek023,93
5.Matyáš Mottel033,60

Skok daleký Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Štěpán Bouček062,68

Hod kriketovým míčkem Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Markéta Budinská0610,27
14.Ella Kulifajová053,60

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Viktor Rezek0333,42
12.Matyáš Mogg0425,34

Hod kriketovým míčkem Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Radim Votava0620,59



4. veřejné závody žactva (21.6. 2013) Praha – Eden

60 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Soukup988,89

60 m – Žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jindra Srnská989,03

Skok daleký – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jindra Srnská984,03

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Jiří Soukup984,66



Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (22.–23.6. 2013) Jablonec nad Nisou

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Markéta Lišková979,98



III. kolo MPD mužů a žen (27.6. 2013) Praha – Strahov

100 m – Muži (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Vošický9312,09
2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Daniel Kný8812,54
4.Štěpán Andr9312,97

100 m – Muži (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jan Vošický9312,12
Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Daniel Kný8812,44
4.Štěpán Andr9313,12

200 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Štěpán Andr9327,51
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Vošický9324,80
4.Daniel Kný8826,10

800 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Michal Brabec962:25,21

5000 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7716:52,30
11.Oldřich Starý6022:49,36

110 m překážek – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tomáš Běhan8519,55

4×100 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Andr, Běhan, Kný, Vošický 49,27

Skok daleký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Daniel Kný885,44

Vrh koulí 7,26 kg – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jan Vošický938,90



Vrhačský pětiboj – letní tour (13.7. 2013) Liberec

Celkové výsledky – ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkKat.KladivoKouleDiskOštěpBřemeno
3.Markéta Lišková97Dorostenky33,3510,5422,0323,298,55



Asics vaše liga (28.8. 2013) Praha – Braník

Běh na 5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Michal Brabec9600:19:44

Běh na 10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Kabelka7700:34:46



1. kolo MPD mládežnických kategorií (28.8. 2013) Praha – Strahov

hostování za SK ZŠ Jeseniova Praha

100 m – Juniorky (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Plecitá9715,48



I. finále MPD staršího žactva (29.8. 2013) Praha – Strahov

hostování za SK ZŠ Jeseniova Praha

60 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Viktor Buňat998,24
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Pařízek998,49
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král999,16

150 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9919,49

100 m překážek – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král9920,13

4×60 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Král, Buňat, Soukup, Pařízek 32,55

Skok o tyči – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jiří Soukup982,20

Vrh koulí 4 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Lukáš Pařízek997,82

Hod diskem 1 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Jiří Soukup9819,04



7. ročník Kácovského běhu (31.8. 2013) Kácov

19,3 km

Celkově
Pořadí celkověPořadí ve skupině AJménoRočníkVýkon
14.8.Ondřej Zícha821:31:22



7. ročník Kolínské desítky (1.9. 2013) Kolín

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Jiří Kabelka770:35:16



9. kolo běhu Dvě míle s úsměvem (7.9. 2013) Praha – Stromovka

Běh

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Kabelka7710:23,63
14.Michal Holík9011:00,00



IV. kolo pražského městského přeboru družstev mužů a žen (10.9. 2013) Praha

100 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Štěpán Andr9313,00
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Daniel Kný8812,40

100 m – Muži (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Daniel Kný8812,00

3000 m – Muži (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Kabelka7709:38,38
7.Michal Holík9010:07,21

Skok daleký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Daniel Kný884,94
15.Jiří Soukup984,32
16.Lukáš Pařízek994,31
17.Filip Král994,06



Kladenský maratón (14.9. 2013) Kladno

Kategorie muži A (M18–39)

Celkově
PořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
21.10.Martin Opolecký843:13:22



Semifinále A soutěže družstev mladšího žactva (17.9. 2013) Praha – Kotlářka

60 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek029,30

60 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Gabriela Balcarová0210,21
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sára Janoušková0210,33

150 m – Mladší žáci (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Pithakpoom Artur0029,82

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kamila Lhotáková0012,49
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Sára Janoušková0214,80

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0212,28
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Pithakpoom Artur0015,45

4×60 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
6.Janoušková, Lhotáková, Janoušek, Dobáš 35,84

Skok vysoký – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Kamila Lhotáková001,20

Skok daleký – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Agáta Richterová013,47

Skok daleký – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.David Dobáš003,90

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Agáta Richterová017,74

Vrh koulí 3 kg – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Dobáš008,64



Hvězdná desítka (22.9. 2013) Praha – Obora Hvězda

10 km – Kategorie A Muži do 39 let

Celkově
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
11.8.Jiří Kabelka770:36:30
59.37.Ondřej Zícha820:40:56
77.44.Petr Štefan760:43:38



Finále B MPD mladšího žactva (24.9. 2013) Praha – Radotín

60 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš008,63
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek029,19

60 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Gabriela Balcarová0210,18
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Sára Janoušková0210,19

150 m – Mladší žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Andrea Kheilová0224,93
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Gabriela Balcarová0226,25
5. běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Sára Janoušková0225,57

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Andrea Kheilová0217,49

4×60 m – Mladší žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJméno Výkon
2.A – Janoušek, Richterová, Kheilová, Dobáš 35,94

Skok daleký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Agáta Richterová013,65

Skok daleký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Dobáš004,49

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová018,20

Vrh koulí 3 kg – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek026,87



Vrhačský trojboj (25.9. 2013) Praha – Juliska

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Žaneta Václavková809,83
5.Kristýna Tycová838,46

Hod diskem 1 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Žaneta Václavková8027,39
6.Kristýna Tycová8324,10

Hod oštěpem 600 g – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Žaneta Václavková8031,96
9.Kristýna Tycová8321,25

Celkové pořadí v trojboji

Celkově
PořadíJménoRočník
4.Žaneta Václavková80
6.Kristýna Tycová83



33. ročník Večerního běhu Folimankou (26.9. 2013) Praha – park Folimanka

Mladší žákyně – 650 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Eliška Boučková 3:42

Starší žáci – 650 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Buňat992:24
4.Filip Král992:25

Dorostenci – 2600 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Michal Brabec969:52

Muži do 39 let – 5 200 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7717:41
4.Michal Holík9017:55
11.Jan Morcinek 20:29
12.Martin Ešpandr7620:54



Asics vaše liga (28.9. 2013) Praha – Braník

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Michal Brabec9600:19:45

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Kabelka7700:35:55



Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (29.9. 2013) Praha – Běchovice

10 km silnice – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
39.Michal Holík9035:59



Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (5.10. 2013) Kladno

za SK ZŠ jeseniova Praha

150 m – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9919,52

200 m překážek – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Pařízek9930,91



Dvě míle s úsměvem (5.10. 2013) Praha – Stromovka

Běh

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Kabelka7710:29,47
12.Michal Holík9010:54,00



Kotlářská míle a desítka (9.10. 2013) Praha

10000 m – Muži (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Kabelka7734:43,86



Horský běžecký závod Rubenczal – Krkonoše (12.10. 2013) Krkonoše

Muži 18–39

Celkově
Celk. pořadíPořadí v kat.JménoRočníkVýkon
14.12.Ondřej Zícha8202:12:01,0



Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších (13.10. 2013) Praha

60 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Kamila Lhotáková009,92

150 m – Žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jindra Srnská9822,58

200 m – Dorostenky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Tereza Zindulková9632,67

800 m – Mladší žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kamila Lhotáková003:07,92

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Kamila Lhotáková0012,94

100 m překážek – Žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jindra Srnská9818,25

100 m překážek – Dorostenky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tereza Zindulková9618,47

Skok vysoký – Žákyně (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jindra Srnská981,20

Skok vysoký – Dorostenky (Finále)

Finále
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Tereza Zindulková961,25

Skok daleký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
26.Kamila Lhotáková003,31

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Jindra Srnská987,01

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Tereza Zindulková968,34

Hod kriketovým míčkem – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
32.Kamila Lhotáková0017,45

800 m – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Tereza Zindulková963:29,22

800 m – Žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Jindra Srnská983:24,37

Skok daleký – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Tereza Zindulková963,78

Skok daleký – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
25.Jindra Srnská983,94

Hod oštěpem 600 g – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tereza Zindulková9626,50

Hod oštěpem 600 g – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Jindra Srnská9821,52

Kompletní výsledky Pětiboj – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
53.Kamila Lhotáková001166

Kompletní výsledky Sedmiboj – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
28.Jindra Srnská982395

Kompletní výsledky Sedmiboj – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Tereza Zindulková962345



Asics vaše liga běh IV (18.10. 2013) Praha – Braník

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Michal Brabec9600:19:23

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Kabelka7700:36:10



6.ročník – Podzimní běhání 2013 (19.10. 2013) Praha

300 m Přípravka žákyně I. (2006–2008)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
26.Ema Kopčilová061:22,8
35.Marie Kuklová081:44,0

300 m Přípravka žáci I. (2006–2008)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
23.Matěj Lochman081:34,8

650 m Přípravka žáci II. (2004–2005)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Vendelín Kukla043:06,0

650 m Přípravka žáci III. (2002–2003)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
24.Vendelín Kukla043:06,0

3800 m Ženy (35–44 let)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Blanka Lochmanová7416:19

5700 m Muži (40–49 let)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Petr Lochman7320:26



41. ročníku lesního běhu Malá křivoklátská (2.11. 2013) – Křivoklát

600 m kategorie muži A 18–39 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
27.Martin Ešpandr7627:03

500 m kategorie dívky 6–7 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19Gréta Pippalová072:34

600 m kategorie chlapci 8–9 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Matyáš Mogg042:13
28.Sebastyán Pippal052:42



Velká Kunratická 80. ročník (10.11. 2013) Praha – Kunratice

Muži 30–39 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
142.Ondřej Zícha8216:27,6

Muži 40–49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
25.Jiří Wallenfels7214:59,2

Muži do 29 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
45.Michal Holík9013:50,8

Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
53.Eva Hřebíčková0203:50,2
58.Sára Janoušková0203:51,9
63.Agáta Richterová0103:52,8
110.Barbora Hrušková0104:17,2
134Agáta Sumová0204:34,1

Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
32.David Dobáš0003:20,2
95.Eduard Janoušek0203:48,0
105.Jonáš Stoilov0203:52,2
147.Václav Gebert0204:09,0

Děvčata starší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
32.Lara Stoilová0302:29,3



Běh Olympu (23.11. 2013) Praha – Motol

Přípravka žákyně II.

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
35.Gabriela Balcarová022:41
37.Hermína Amrichová042:53

Přípravka žáci II.

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
29.David Balcar042:37



57. ročník „Podzimní běh lyžařů“ (24.11. 2013) – Senohraby

Pidižákyně starší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Vendula Miňovská07

Minižákyně mladší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
35.Vendula Miňovská07

Žákyně Mladší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Sára Janoušková023:59

Žáci Mladší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eduard Janoušek023:18



Asics vaše liga běh IV (30.11. 2013) Praha – Braník

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7700:36:24

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Michal Brabec9600:20:07



Zbraslavský běh (1.12. 2013) Praha – Zbraslav

Muži 19–39 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
22.Ondřej Zícha820:21:42



Českobrodská vánoční desítka (15.12. 2013) – Český Brod

Muži do 39 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jiří Kabelka770:35:15
14.Ondřej Zícha820:38:09
15.Martin Opolecký840:38:43

Muži 40–49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Wallenfels720:34:38



58. Ročník Silvestrovského běhu Jardy Štercla (31.12. 2013) Praha – Riegrovy sady

1350 m – Ženy 45 let a starší

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
4.Lenka Wallenfelsová666:47
6.Zuzana Míková667:00

3400 m – Muži do 39 let

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7711:31
6.Michal Holík9011:37

3400 m – Muži 40–49 let

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
1.Jiří Wallenfels7211:40