Výsledky závodů 2014

Novoroční běh Horními Počernicemi (1.1. 2014) Praha – Horní Počernice

3150 m Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Lenka Wallenfelsová6616:08

6300 m Muži 35–50 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Wallenfels7221:48



Asics vaše liga běh IV (4.1. 2014) Praha – Braník

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Michal Brabec9600:20:51

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Kabelka7700:36:57



Zimní běh Bezručovým údolím na 10 km (5.1. 2014) Chomutov

Muži do 39 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
20.Ondřej Zícha820:38:44

Muži do 49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.jiří Wallenfels720:34:22



Veřejné halové závody žactva (9.1. 2014) Praha – Juliska

60 m – Žáci (Rozběh)

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Buňat997,88
Finále
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Buňat997,85

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek994,81
11.Filip Král994,20



Veřejné závody PAS (10.1. 2013) Praha – Strahov

150 m – Ženy

15. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Karolína Tůmová9522,77
17. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Ngujen Phamová9722,65
21. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Plecitá9723,37

2000 m – Ženy/Muži

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Jiří Kabelka770:06:10

Skok daleký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Jiří Soukup984,54



2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (16.1. 2014) Praha – Juliska

60 m

9. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek029,32

60 m překážek

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0212,36



2. veřejné závody PAS (17.1. 2014) Praha – Strahov

150 m – Ženy

20. běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Nguyen Phamová9722,88
23. běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Karolína Tůmová9523,11
25. běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Plecitá9723,56



3. veřejné závody PAS (21.1. 2014) Praha – Juliska

60m – Ženy

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Plecitá979,44



Přebor žactva a přípravek v halovém víceboji (22.1. 2014) Praha – Vinohrady

Starší žáci

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.David Dobáš4,35 19,93 17,36 12,35 11:32,9 15

Mladší žáci

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Eduard Janoušek4,74 110,12 16,47 11,80 11:38,7 15

Mladší žákyně (2001–2002)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Gábina Balcarová4,95 210,88 24,73 21,90 11:57,0 411
2.Sára Janoušková5,03 311,41 43,85 41,90 21:53,2 316
3.Helena Preissová5,14 410,98 34,64 31,65 41:50,9 216

Přípravka I. chlapci (2003–2004)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Viktor Rezek4,95 110,34 15,22 11,80 21:47,5 16
2.David Balcar5,25 211,49 24,22 21,80 11:51,7 29
3.Vendelín Kukla5,34 311,82 44,22 21,55 31:55,5 416
4.Marek Friedlaender5,34 411,74 33,52 41,55 41:52,9 318

Přípravka I. dívky (2003–2004)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Eliška Schönpflugová5,03 110,90 13,83 31,85 11:59,9 39
2.Tereza Biskupová5,57 411,75 24,69 11,75 21:59,7 211
3.Eva Hřebíčková5,52 311,88 33,96 21,70 41:53,4 113
4.Mariana Votavová5,24 212,47 43,11 51,45 72:00,6 422
5.Hermína Amrichová5,88 613,61 63,17 41,73 32:23,0 726
6.Klára Nováková5,63 513,65 72,43 71,50 52:05,7 529
7.Ema Horáková6,25 713,52 52,55 61,50 61:14,2 630

Přípravka II. chlapci (2005–2006)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Kryštof Basch5,89 511,83 14,11 31,70 21:21,8 112
2.Radim Votava5,58 212,05 24,02 51,60 31:23,3 214
3.Václav Tatíček5,54 112,52 43,72 71,75 11:28,8 518
4.Tobiáš Stranofský5,81 312,46 34,01 61,55 41:25,5 319
5.Antonín Holas5,93 613,12 54,06 41,40 61:25,9 425
6.Tadeáš Kárník6,03 713,23 64,84 11,55 41:31,8 725
7.Sebastian Pippal5,86 413,23 64,22 21,40 71:32,6 827
8.Vít Ungermann5,91 513,76 72,86 81,50 51:31,1 631

Přípravka II. dívky (2005–2006)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Tereza Dvořáková5,66 113,29 12,95 21,45 11:26,5 16
2.Anna Cíznerová6,17 213,73 22,93 31,30 31:31,1 212
3.Ema Kopčilová6,22 315,05 33,08 11,30 41:40,9 314
4.Samantha Obi6,62 415,05 32,89 41,40 21:47,2 417

Minipřípravka chlapci (2007 a mladší)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Jakub Urban5,93 112,23 13,36 21,60 10:55,0 16
2.Tomáš Novák6,27 214,36 23,53 11,55 20:58,7 29
3.Matěj Laštovka6,40 314,62 33,09 31,35 41:01,1 316
4.Jáchym Gajdoš6,45 414,91 42,54 51,30 51:02,5 422
5.Josef Fučík6,77 515,86 53,02 41,35 31:09,4 623
6.František Tatíček7,17 616,11 62,44 61,15 61:05,3 529
7.Matěj Adam Javůrek8,27 726,68 71,32 70,70 81:33,9 736
8.Jan Antonín Javůrek11,34 839,35 81,05 80,90 7– 839

Minipřípravka dívky (2007 a mladší)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Lucie Eremiášová5,59 112,90 13,55 41,25 30:58,6 110
2.Markéta Budínská6,46 314,33 34,55 11,20 51:01,5 214
3.Gréta Pippalová6,05 213,43 22,93 61,30 21:03,4 315
4.Mia Záleská6,90 515,73 73,94 21,35 11:07,1 419
5.Vendula Miňovská6,64 415,30 52,43 71,10 71:09,1 528
6.Marie Moravcová7,26 715,72 63,11 51,20 41:12,3 628
7.Adéla Suchánková6,94 615,16 42,15 81,15 61:14,3 731
8.Karolína Heroldová8,08 916,48 82,91 31,05 81:20,9 937
9.Marie Kuklová7,31 819,07 91,79 91,05 91:14,7 843
10.Markéta Urbanová9,16 1021,11 100,77 100,80 10– 1050



Asics vaše liga běh IV (25.1. 2014) Praha – Braník

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Michal Brabec9500:20:30    

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Kabelka7700:35:56    



Budějovický Mercury indoor maraton (25.1. 2014) České Budějovice

Muži kategorie MA

Celkově
Celk. pořadíPořadí v kat.JménoRočníkVýkon
27.12.Martin Opolecký843:17:14.59   



5. veřejné závody PAS (28.1. 2014) Praha – Juliska

60m – Ženy

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Nguyen Phamová979,29    
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Plecitá979,47    



3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (31.1. 2014) Praha – Strahov

60 m – Žáci

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat997,88    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek998,25    
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král998,50    

60 m překážek – Žáci

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Filip Král9910,90    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek999,58    



Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (1.–2.2. 2014) Praha – Stromovka

60 m – Juniorky

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Karolína Tůmová959,31    

60 m – Dorostenky

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Nguyen Phamová979,19    
4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eliška Plecitá979,52    

200 m – Juniorky

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Karolína Tůmová9531,22    

Skok vysoký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Žaneta Václavková801,56    

Skok daleký – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Karolína Tůmová954,14    



Svatojánský běh – 7,5 km (8.2. 2014) Kladno – Dubí

Muži do 49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Wallenfels720:26:47    

Ženy nad 45 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Lenka Wallenfelsová660:41:40    



Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (12.2. 2014) Praha – Stromovka

60 m – Mladší žáci

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek029,17    

300 m – Mladší žákyně

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Sára Janoušková0260,77    

600 m – Mladší žákyně

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Barbora Hrušková012:19,17    

60 m překážek – Mladší žáci

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová0112,94    
5.Sára Janoušková0214,77    

60 m překážek – Mladší žáci

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0211,86    

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová018,97    



Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (13.–14.2. 2014) Praha – Strahov

60 m – Žáci (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Buňat997,88    
4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek998,17    

60 m – Žáci (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat997,84    

150 m – Žáci (Rozběh)

9. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Buňat9919,19    

300 m – Žáci (Finále)

Finále 2
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Buňat9942,14    
Finále 8
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Filip Král9944,38    

60 m překážek – Žáci (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek999,92    
5. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Filip Král9910,62    
3.David Dobáš0010,80    

60 m překážek – Žáci (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek999,67    

4×300 m – Žáci (Finále)

Finále 2
PořadíJméno Výkon
2.Buňat, Pařízek, Král, Dobáš 2:56.54    



Chyňavský kros (16.2. 2014) Beroun – Chyňava

Muži 40–49 let (8500 m)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Wallenfels7229:21    



Asics vaše liga běh IV 10 km (22.2. 2014) Praha – Braník

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Kabelka7700:35:30    
16.Ondřej Zícha8200:38:26    



Kbelská desítka (1.3. 2014) Praha – Kbely

Muži – 10 km

Celkově
Celk. pořadíPořadí v kat.JménoRočníkVýkon
29.13.Jiří Kabelka7734:59   
32.13.Michal Holík9035:11   
70.26.Martin Opolecký8437:08   
74.29.Ondřej Zícha8237:12   



Pečecká desítka (8.3. 2014) Pečky

10 km

Celkově
Celk. pořadíV Kat.JménoRočníkVýkon
33.23.Michal Holík9034:46   
38.10.Jiří Wallenfels7235:05   
42.27.Jiří Kabelka7735:29   
96.61.Ondřej Zícha8237:31   
719.179.Michal Lipš7350:20   
853.20.Lenka Wallenfels6654:04   



14. Ottův běh (15.3. 2014) – Praha

Muži 18–39 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Michal Holík9014:33    



Adidas Pražský běžecký pohár mládeže, I. kolo (19.3. 2014) Praha – Divoká Šárka

Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
28.Kryštof Žák026:37,00    
33.Eduard Janoušek026:41,00    
65.Marek Friedlaender037:40,00    
72.Bořek Vavřinec038:12,00    

Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
31.Eva Hřebíčková036:53,00    
46.Helena Preissová027:13,00    
47.Sára Janoušková027:13,00    
77.Barbora Hrušková018:17,00    
81.Agáta Šumová028:47,00    



Přebor žactva a přípravek v halovém víceboji (26.3. 2014) Praha – Vinohrady

Mladší žáci (2001–2002)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Jonáš Stoilov4,67 110,4 105,13 11,76 11:40,3 15

Mladší žákyně (2001–2002)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Agáta Richterová4,89 110,2 18,91 11,89 11:51,7 26
2.Barbora Hrušková5,30 212,1 25,67 21,64 21:51,2 19
3.Matylda Dömerová5,92 313,8 35,63 31,47 32:03,5 316

Přípravka I. chlapci (2003–2004)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Jakub Schindler5,00 311,1 14,92 31,88 11:38,1 210
2.Viktor Rezek4,90 211,2 26,09 11,82 31:38,6 311
3.Matyáš Mottel4,83 111,4 44,86 41,77 41:55,4 821
4.David Balcar5,21 611,2 24,28 71,84 21:45,2 421
5.Kryštof Dušek5,14 412,3 65,12 21,71 61:48,0 523
6.Matyáš Mogg5,18 513,7 104,05 91,76 51:37,3 130
7.Marek Friedlaender5,44 711,4 44,42 61,41 91:49,4 733
8.Vendelín Kukla5,50 812,3 64,12 81,58 81:49,3 636
9.Matyáš Günter5,60 912,7 83,11 101,65 71:56,9 943
10.Vojtěch Kubát6,28 1013,4 94,58 51,34 102:12,3 1044

Přípravka I. dívky (2003–2004)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Eva Hřebíčková5,37 112,1 25,34 41,75 21:47,6 110
2.Tereza Biskupová5,47 212,5 36,38 11,76 11:54,5 411
3.Lída Denisová6,31 811,3 15,14 51,67 31:52,3 219
4.Antonie Krejčíková5,61 313,3 65,03 61,63 61:54,0 324
5.Emma Burešová5,74 412,8 44,54 71,57 51:58,0 525
6.Hermína Amrichová5,74 512,9 54,05 91,67 42:06,8 730
7.Marie Günterová6,06 613,7 86,20 31,30 92:05,6 632
8.Marie Slavická6,65 915,4 96,24 21,44 72:33,4 936
9.Emma Horáková6,12 713,3 74,39 81,44 72:08,6 837

Přípravka II. chlapci (2005–2006)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Julius Krejčík5,51 212,9 24,61 71,76 11:16,5 214
2.Adam Kheil5,39 112,2 14,86 31,43 81:18,5 316
3.Viktor Jakubů5,88 513,7 66,61 11,56 41:23,3 420
4.Kryštof Basch5,87 413,2 44,54 81,57 31:12,3 120
5.Antonín Holas6,01 713,1 34,81 41,58 21:23,5 521
6.Tadeáš Kárník5,85 313,7 64,69 61,51 51:25,5 727
7.Matyáš Petrásek6,14 813,8 86,40 21,48 61:48,6 1135
8.Štěpán Bouček5,90 613,6 53,62 101,28 121:23,9 639
9.Marek Bukač6,35 1015,0 104,80 51,48 71:35,8 941
10.Vít Ungermann6,20 914,0 93,98 91,41 101:29,0 845
11.James Row6,67 1115,8 123,40 111,43 91:39,4 1053
12.Michael Křepickij7,29 1215,7 113,00 121,32 111:53,4 1258

Přípravka II. dívky (2005–2006)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Anna Králová5,58 112,7 14,02 11,33 40:49,0 29
2.Tereza Dvořáková5,59 212,9 33,72 61,39 30:47,9 115
3.Kateřina Kubátová5,78 313,3 54,00 31,46 10:50,5 315
4.Anička Cíznerová60,17 512,7 14,00 21,15 60:53,5 519
5.Caroline Cofroňová5,88 413,2 43,74 51,46 20:52,7 419
6.Ema Kopčíková6,23 613,6 63,83 41,33 40:56,3 626

Minipřípravka chlapci (2007 a mladší)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Tomáš Novák6,16 212,6 13,96 21,51 10:52,9 17
2.Vojtěch Jeřáb6,04 113,6 34,30 11,46 20:57,0 310
3.Matěj Laštovka6,39 413,2 22,70 41,35 30:54,1 215
4.Jáchym Gajdoš6,33 313,7 43,55 31,11 40:57,3 418
5.Vojtěch Šebek7,06 514,4 52,56 51,06 51:03,6 525
6.Jáchym Švarc8,34 622,0 72,07 60,94 61:25,9 732
7.Tomáš Neubauer12,31 817,2 61,89 70,88 71:22,9 634
8.Richard Tužil9,73 725,5 80,83 80,84 81:48,3 839

Minipřípravka dívky (2007 a mladší)

Celkově
pořadíjméno30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Karolína Tužilová5,51 112,0 13,40 51,41 10:48,6 19
2.Anna Šilhanová5,66 212,2 24,13 11,36 30:52,2 210
3.Lucie Eremiášová5,72 312,7 33,50 31,40 20:53,9 314
4.Jana Zvoníčková6,19 413,7 43,46 41,17 70:57,0 423
5.Mia Záleská6,64 714,1 62,72 61,28 41:01,8 629
6.Vendula Miňovská6,49 614,0 52,70 71,24 51:03,7 831
7.Ester Cajthamlová6,47 515,2 92,10 91,18 61:02,5 736
8.Karolína Heroldová7,20 1015,2 93,51 21,09 101:09,0 1142
9.Eliška Boučková6,81 814,9 81,79 121,10 91:00,6 542
10.Johanka Krbcová7,18 914,8 72,01 101,08 111:08,7 1047
11.Emma Stibůrková7,80 1115,4 112,25 81,11 81:07,0 947
12.Anna Stibůrková8,61 1218,1 121,99 110,92 131:14,9 1260
13.Sára Langerová8,87 1321,0 131,68 130,95 121:17,3 1364



Asics vaše liga běh IV (29.3. 2014) Praha – Braník

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7700:17:21    
19.Michal Brabec9600:20:21    



Jarní běh Hvězdou (2.4. 2014) Praha – Obora Hvězda

Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
59.Eva Hřebíčková038:06:10    



Jaroměřský kros včetně přeboru obce sokolské (13.4. 2014) Jaroměř

Nejmladší žákyně I

Celkově
Pořadí celk.Poř. SokolJménoRočníkVýkon
8.7.Tereza Dvořáková0603:46,9   
15.10Andrea Králová0504:13,8   

Nejmladší žáci I

Celkově
Pořadí celk.Poř. SokolJménoRočníkVýkon
10.7.David Mogg0603:37,8   
11.8.Vojta Zlatník0603:46,4   

Nejmladší žákyně II

Celkově
Pořadí celk.Poř. SokolJménoRočníkVýkon
24.15.Lara Stoilová0305:07,9   
25.16.Hermína Amrichová0405:09,8   

Nejmladší žáci II

Celkově
Pořadí celk.Poř. SokolJménoRočníkVýkon
4.3.Matyáš Mogg0404:20,5   
21.14.Viktor Rezek0305:09,1   

Mladší žákyně

Celkově
Pořadí celk.Poř. SokolJménoRočníkVýkon
27.17.Sára Janoušková0206:52,6   

Ženy

Celkově
Pořadí celk.Poř. SokolPoř. v Kat.JménoRočníkVýkon
25.3.7.Lenka Wallenfels6626:53,6  

Muži

Celkově
Pořadí celk.Poř. SokolPoř. v Kat.JménoRočníkVýkon
6.3.2.Jiří Wallenfels7236:00,7  
11.7.7.Tomáš Běhan8539:34,4  
38.3.6.Oldřich Starý6048:01,7  

Lidový běh

Celkově
Pořadí celk.JménoRočníkVýkon
6.Petr Zlatník7112:34,3    
7.Oldřich Starý6013:08,9    



Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen (19.4. 2014) Pardubice

Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
34.Michal Holík9001:18:11    
47.Jiří Kabelka7701:20:14    



1. veřejné závody žactva (23.4. 2014) Praha

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš008,44    



Běh o Krušovický soudek (27.4. 2014) Krušovice

Běh

Celkově
Pořadí celkemPořadí v kat.JménoRočníkVýkon
15.8.Ondřej Zícha821:23:16   



Asics vaše liga běh IV (30.4. 2014) Praha – Braník

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Michal Brabec9600:19:31    

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7700:35:18    



Memoriál Karla Raise (3.5. 2014) Louny

Muži – 15 km

Celkově
Pořadí celk.Pořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
11.7Ondřej Zícha8255:31   



Vrhačský a skokanský mítink a VC ve vrhačském trojboji (3.5. 2014) Lovosice

Vrhačský trojboj – ženy

Koule 4 kg
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Markéta Lišková978,59    
3.Eliška Plecitá976,72    
Disk 1kg
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9725,53    
3.Eliška Plecitá9720,83    
Kladivo 4 kg
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9730,28    
2.Eliška Plecitá9714,97    

Celkové pořadí

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková971316    
3.Eliška Plecitá97785    



Dvě míle s úsměvem (3.5. 2014) Praha – Stromovka

Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Michal Holík9010:35,00    
50.Oldřich Starý6012:33,73    
85.Michal Lipš7313:41,69    

Kluci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Václav Lipš0407:27,36    



1. veřejné závody PAS (5.5. 2014) Praha

60 m – Muži (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Háva947,82    

60 m – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eliška Plecitá979,29    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jindra Srnská989,12    

150 m – Muži (Běh)

8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Háva9419,23    

150 m – Ženy (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jindra Srnská9822,21    
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Andrea Doležalová9420,75    

Hod diskem 1 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Eliška Plecitá9723,07    
11.Andrea Doležalová9420,37    



I. kolo skupiny „B“ staršího žactva (6.5. 2014) Praha – Strahov

hostování za SK ZŠ Jeseniova Praha)

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat997,81    

150 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Buňat9918,56    
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Filip Král9919,93    

150 m – Žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Hedvika Chlumská9923,77    

300 m – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jonáš Stoilov0051,90    

100 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Filip Král9916,38    

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek995,11    

Hod diskem 1 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Lukáš Pařízek9925,56    

Hod oštěpem 500 g – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Hedvika Chlumská9919,10    



Youth Athletics – Sokol Grand Prix (8.5. 2014) Kolín

60 m – Žáci (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Viktor Buňat997,86    

60 m – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Viktor Buňat997,71    

100 m – Juniorky (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Iva Uhlířová9515,50    

100 m – Dorostenky (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Plecitá9715,06    

300 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9941,16    

100 m překážek – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jindra Srnská9817,36    

200 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Pařízek9929,93    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Filip Král9930,55    

200 m překážek – Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Hedvika Chlumská9939,38    

4×100 m – Dorostenky (Běh)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Gurková, Plecitá, Chlumská, Srnská 60,35    

Skok vysoký – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Iva Uhlířová951,35    

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.Filip Král994,40    

Skok daleký – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Tereza Zindulková964,32    

Skok daleký – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Hedvika Chlumská993,59    

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Markéta Lišková9710,55    
6.Eliška Plecitá978,16    

Hod oštěpem 500 g – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Markéta Lišková9724,66    
13.Hana Gurková9720,14    
14.Jindra Srnská9817,09    

Hod oštěpem 600 g – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Lukáš Pařízek9927,77    

Hod oštěpem 600 g – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tereza Zindulková9630,92    



2. veřejné závody PAS (9.5. 2014) Praha – Slavie

60 m – Muži (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tomáš Háva947,84    
4.Štěpán Andr938,02    

60 m – Ženy (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Titěrová979,07    
3.Kateřina Husáková989,22    
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Veronika Sakhanchuk948,44    

150 m – Muži (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Háva9419,06    
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Štěpán Andr9319,34    

150 m – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Veronika Sakhanchuk9421,27    

300 m – Ženy (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Kateřina Husáková9849,44    
7.Tereza Titěrová9750,96    

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9710,37    

Hod diskem 1 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Markéta Lišková9725,40    
10.Eliška Plecitá9722,99    



Volkswagen Maraton Praha (11.5. 2014) Praha

Muži

Celkově
Pořadí celk.Pořadí v MPořadí v kat.JménoRočníkVýkon
277.262.144Ondřej Zícha8203:06:00  



1. kolo pražského poháru družstev mládeže (13.5. 2014) Praha – Juliska

100 m – Juniorky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Iva Uhlířová9515,54    

100 m – Dorostenky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eliška Plecitá9714,85    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jindra Srnská9814,49    

Skok daleký – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Iva Uhlířová954,25    

Skok daleký – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Jindra Srnská984,33    

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Markéta Lišková9710,23    

Hod diskem 1 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tereza Zindulková9623,67    

Hod diskem 1 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Plecitá9724,48    
4.Markéta Lišková9723,03    
8.Hana Gurková9718,97    

Hod oštěpem 500 g – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Markéta Lišková9726,02    

Hod oštěpem 600 g – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Zindulková9628,88    



3. veřejné závody žactva (15.5. 2014) Praha – Eden

100 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Filip Král9916,04    

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek994,99    
13.Filip Král994,61    



1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (18.5. 2014) Praha – Děkanka

hostování za SK ZŠ jeseniova Praha

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Markéta Lišková978,57    

Hod kladivem 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Markéta Lišková9734,82    



Atletický pohár přípravek 1. kolo (20.5. 2014) Praha – Kotlářka

60 m Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vojtěch Šebek0813,22    

60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Mottel039,28    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tobiáš Stranofský0511,26    

60 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lucie Eremiášová0711,01    
5.Anna Cíznerová0612,12    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jana Zvoníčková0711,90    
5.Vendula Miňovská0713,10    

60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktorie Cabanová0410,86    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Emma Kintera0311,25    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Karolína Lhotáková0311,10    
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Klára Nováková0410,72    
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lucie Schneiderová0410,29    
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lara Stoilová039,89    
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Mariana Votavová0410,21    

150 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Balcar0424,95    

150 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tereza Dvořáková0627,96    
3.Anna Cíznerová0630,79    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vendula Miňovská0734,53    

150 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Schönpflugová0324,07    

600 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mogg042:08,39    

600 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eva Hřebíčková 032:19,59    

4×60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Mottel, Balcar, Mogg, Rezek 38,75    

4×60 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Dvořáková, Cíznerová, Miňovská, Eremiášová 47,72    

4×60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
2.A – Schönpflugová, Lhotáková, Stoilová, Hřebíčková 40,30    
2. Běh
PořadíJméno Výkon
5.B – Schneiderová, Cabanová, Kintera, Nováková 42,97    

Skok daleký Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Radim Votava062,64    
14.Vojtěch Šebek082,03    

Skok daleký Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Rezek033,93    
3.Matyáš Mottel033,80    
10.Matyáš Mogg043,40    

Skok daleký Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Tereza Dvořáková062,74    
14.Jana Zvoníčková072,29    

Skok daleký Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Schönpflugová033,44    
16.Eva Hřebíčková033,18    
27.Lucie Schneiderová042,90    

Hod kriketovým míčkem Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Radim Votava0623,09    

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Rezek0337,19    
7.David Balcar0429,41    
22.Tobiáš Stranofský0520,94    

Hod kriketovým míčkem Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lucie Eremiášová0713,31    

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lara Stoilová0329,55    
8.Klára Nováková0421,01    
9.Viktorie Cabanová0419,80    
10.Karolína Lhotáková0318,97    



1. kolo MPD mužů a žen (22.5. 2014) Praha – Děkanka

100 m – Muži (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jan Vošický9312,36    
2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Štěpán Andr9313,09    
3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tomáš Háva9412,70    
7. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9912,71    

100 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jan Vošický9312,76    

100 m – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jindra Srnská9814,52    
3.Tereza Titěrová9714,60    
4.Eliška Plecitá9714,97    
5.Zuzana Svátková8715,95    

200 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Vošický9325,46    
6.Štěpán Andr9327,36    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tomáš Háva9425,78    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek9926,38    

200 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Titěrová9730,29    
4.Zuzana Svátková8733,55    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kamila Lhotáková0030,48    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jindra Srnská9830,51    

800 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Kabelka772:17,04    

800 m – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Kateřina Husáková982:52,68    

5000 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Kabelka7717:06,30    

400 m překážek – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tomáš Běhan8561,26    

4×200 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
2.Pařízek, Buňát, Vošický, Háva 1:39,42    
2. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Kabelka, Běhan, Schneeweis, Andr 1:46,38    

4×200 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Tycová, Václavková, Zindulková, Srnská 2:04,35    
2. Běh
PořadíJméno Výkon
2.Titěrová, Husáková, Plecitá, Lhotáková 2:01,76    

Skok vysoký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková801,54    
3.Iva Uhlířová951,35    

Trojskok – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8010,94    

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8011,18    
3.Kristýna Tycová838,92    

Hod kladivem 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tereza Zindulková9622,73    
2.Kristýna Tycová8322,46    
6.Eliška Plecitá9716,09    
MBŽaneta Václavková8025,60    

Hod oštěpem 600 g – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Zindulková9628,44    
7.Kristýna Tycová8322,57    
11.Hana Gurková9716,81    

Hod oštěpem 800 g – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jakub Matyska9435,24    

Celkový bodový stav – Muži

Celkově
Pořadí Body
7. 34,50    

Celkový bodový stav – Ženy

Celkově
Pořadí Body
2. 117,50    



2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (22.5. 2014) Praha – Olymp

60 m – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Gabriela Balcarová0210,02    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eva Hřebíčková0310,54    

150 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Viktor Rezek0323,87    

150 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Sára Janoušková0224,51    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Helena Preissová0224,56    

600 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Marek Friedlaender032:20.73    

600 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Barbora Hrušková012:24,15    
6.Lara Stoilová032:24,22    

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kryštof Žák0213,43    

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Agáta Richterová0114,55    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kateřina Matějovcová0218,92    

4×60 m – Smíšená (Běh)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Stoilová, Žák, Rezek, Richterová 37.25    

Skok vysoký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Eva Hřebíčková031,18    
15.Gabriela Balcarová021,10    

Skok daleký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Kryštof Žák023,58    

Skok daleký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Agáta Richterová013,80    
18.Kateřina Matějovcová022,78    

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Sára Janoušková025,59    
16.Helena Preissová025,48    

Vrh koulí 3 kg – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Viktor Rezek036,28    

Hod kriketovým míčkem – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.Marek Friedlaender0322,01    

Hod kriketovým míčkem – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Lara Stoilová0324,76    
10.Barbora Hrušková0124,33    



4. veřejné závody PAS (23.5. 2014) Praha – Eden

Hod kladivem 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9739,64    



Atletický pohár přípravek 2. kolo (26.5. 2014) Praha – Kotlářka

60 m Atletická přípravka – hoši

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Mottel039,29    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Rezek039,97    

60 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Anna Ciznerová0612,67    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jana Zvoníčková0712,17    

150 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.David Balcar0424,31    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vendelín Kukla0427,58    

150 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Anna Ciznerová0631,09    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jana Zvoníčková0731,90    

150 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Schönpflugová0325,03    

600 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jakub Schindler032:04,62    

600 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eva Hřebíčková032:11,04    

4×60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
2.Rezek, Schindler, Balcar, Mottel 38,00    

4×60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Ciznerová, Zvoníčková, Hřebíčková, Schönpflugová 44,00    

Skok daleký Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Mottel033,82    
6.Jakub Schindler033,45    
15.Vendelín Kukla043,08    

Skok daleký Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Schönpflugová033,44    
19.Eva Hřebíčková032,90    

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Rezek0337,96    
10.David Balcar0427,02    



Asics vaše liga běh IV 5 km (28.5. 2014) Praha – Braník

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Michal Brabec9600:19:51    



2. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (29.5. 2014) Praha – Stromovka

60 m – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Mottel039,54    

60 m – Mladší žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová019,74    

150 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jakub Schindler0325,32    

150 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Gabriela Balcarová0225,55    

600 m – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Sára Janoušková022:22,74    

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eva Hřebíčková0314,46    

4×60 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Janoušková, Richterová, Schindrel, Mottel 37,23    

Skok vysoký – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Matyáš Mottel031,05    

Skok vysoký – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Agáta Richterová011,20    

Skok daleký – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Eva Hřebíčková033,36    

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Gabriela Balcarová025,82    

Vrh koulí 3 kg – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jakub Schindrel034,50    

Hod kriketovým míčkem – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Sára Janoušková0215,08    



111. ročník závodu Praha – Brandýs nad Labem (1.6. 2014) Praha – Brandýs nad Labem

15 km silnice – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Wallenfels7252:48    



Memoriál ing. Josefa Hrona 24.ročník (1.6. 2014) Mnichovo Hradiště

25 km – Kat. Muži do 39 let

Celkově
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
8.6.Ondřej Zícha8201:38:41   



4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (5.6. 2014) Praha – Eden

60 m – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
3.Viktor Rezek0310,00    

150 m – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová0123,89    
3. Běh
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
6.Lara Stoilová0324,75    

600 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
6.Matěj Čížek012:10,04    

600 m – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
7.Eva Hřebíčková032:04,00    
13.Gabriela Balcarová022:24,61    

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
MBVáclav Gebart0213,53    

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
5.Sára Janoušková0214,30    

Skok vysoký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
9.Viktor Rezek031,10    

Skok daleký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
MBVáclav Gebart023,24    

Skok daleký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
10.Sára Janoušková023,56    

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová019,44    
15.Lara Stoilová036,14    

Hod kriketovým míčkem – Mladší žáci (Finále)

Celkově
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
4.Matěj Čížek0137,32    

Hod kriketovým míčkem – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
10.Gabriela Balcarová0219,71    
15.Eva Hřebíčková0315,65    



2. kolo MPD mužů a žen (5.6. 2014) Praha – Juliska

100 m – Muži (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Daniel Kný8812,29    
2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Buňat9912,29    
2.Tomáš Háva9412,37    
6.Štěpán Andr9312,89    
4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Filip Král9913,04    
5. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek9912,95    

100 m – Muži (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9912,12    
3.Daniel Kný8812,32    
5.Tomáš Háva9412,48    

100 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jindra Srnská9814,44    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Plecitá9714,80    
2.Zuzana Svátková8715,40    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Kamila Lhotáková0014,94    
6.Hedvika Chlumská9915,37    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Veronika Votroubková9415,62    

400 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tomáš Běhan8553,08    

400 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Kristýna Tycová8376,50    

1000 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Kabelka772:55,67    

3000 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Kabelka7709:35,67    
3.Michal Holík9009:40,56    
7.Jiří Wallenfels7209:53,41    

3000 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lucie Hrušková7313:03,09    
9.Lenka Wallenfels6615:00,85    

200 m překážek – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tomáš Běhan8528,64    
3.Tomáš Háva9429,95    

200 m překážek – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Zindulková9634,44    
3.Hana Gurková9741,92    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jindra Srnská9836,54    

4×100 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.A – Pařízek, Kný, Háva, Buňat 47,90    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.B – Kabelka, Andr, Běhan, Král 54.50    

4×100 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.B – Tycová, Lhotáková, Plecitá, Uhlířová 58,69    
6.A – Gurková, Srnská, Votroubková, Svátková 60,03    

Skok vysoký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková801,55    
4.Iva Uhlířová951,40    

Skok daleký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková805,13    
7.Iva Uhlířová954,13    
13.Veronika Votroubková943,57    

Trojskok – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Daniel Kný8810,78    

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8011,07    
4.Kristýna Tycová939,13    

Hod oštěpem 600 g – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tereza Zindulková9628,35    
6.Kristýna Tycová8324,96    
10.Eliška Plecitá9723,01    
13.Veronika Votroubková9420,86    
14.Hana Gurková9718,09    
MBŽaneta Václavková8034,66    

Celkový bodový stav – Muži

Celkově
Pořadí Body
3. 70,00    

Celkový bodový stav – Ženy

Celkově
Pořadí Body
3. 113,00    



Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (6.–7.6. 2014) Praha – Děkanka

60 m – Žáci (Rozběh)

5. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat997,89    
3.Lukáš Pařízek998,08    

60 m – Žáci (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Buňat997,68    

100 m – Dorostenky (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Plecitá9714,79    

150 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Viktor Buňat9918,42    
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Dobáš0020,15    

150 m – Žákyně (Běh)

9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kamila Lhotáková0022,89    

200 m – Dorostenky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jindra Srnská9830,54    

300 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Buňat9940,35    

300 m – Žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kamila Lhotáková0048,99    

100 m překážek – Žáci (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Filip Král9917,04    

100 m překážek – Dorostenky (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jindra Srnská9818,09    

100 m překážek – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jindra Srnská9817,72    

200 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lukáš Pařízek9929,85    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Filip Král9931,26    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Dobáš0032,49    

200 m překážek – Žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Hedvika Chlumská9937,41    

4×300 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Buňat–Dobáš–Král–Pařízek 2:48,08    

Skok daleký – Žáci (Kvalifikace)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Lukáš Pařízek995,21    

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Lukáš Pařízek994,98    

Skok daleký – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Jindra Srnská984,04    

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Markéta Lišková9710,24    

Hod diskem 1 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Markéta Lišková9724,33    
6.Eliška Plecitá9723,55    
10.Hana Gurková9720,20    

Hod kladivem 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9740,45    
6.Eliška Plecitá9720,10    

Hod oštěpem 500 g – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Hana Gurková9717,37    

Hod oštěpem 500 g – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Hedvika Chlumská9917,35    



Czechman Kid's Triatlon (7.6. 2014) Dolany

Kategorie K8

Celkově
PořadíJménoRočníkPlaváníKoloBěhCelkový čas
1.Tereza Dvořáková060:02:27,70:06:08,60:06:03,50:17:28,2 



Atletický pohár přípravek – 3. kolo (10.6. 2014) Praha – Kotlářka

60 m Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Štěpán Bouček0610,99    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vít Ungermann0612,03    
4.Vojtěch Šebek0812,79    

60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mottel0309,33    

60 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tereza Dvořáková0611,45    
5.Eliška Boučková0812,52    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jana Zvoníčková0711,91    

150 m Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tomáš Novák0730,49    

150 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Balcar0424,40    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Rezek0323,58    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tobiáš Stranofský0529,34    

150 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Anna Ciznerová0631,53    

150 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Hermína Amrichová0427,69    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Klára Nováková0427,51    
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Schönpflugová0324,82    

600 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Mogg042:05,59    

4×60 m Atletická minipřípravka – hoši

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Bouček, Novák, Šebek, Ungermann 49,11    

4×60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Mogg, Stranofský, Rezek, Mottel 39,20    

4×60 m Atletická minipřípravka – dívky

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Zvoníčková, Boučková, Dvořáková, Cíznerová 48,66    

Skok daleký Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Štěpán Bouček062,70    
8.Vít Ungermann062,56    
9.Tomáš Novák072,47    
13.Vojtěch Šebek082,17    

Skok daleký Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mottel033,83    
4.Viktor Rezek033,82    
12.David Balcar043,43    
22.Tobiáš Stranofský052,78    

Skok daleký Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Anna Ciznerová062,41    
14.Eliška Boučková082,35    
16.Jana Zvoníčková072,18    

Skok daleký Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Eliška Schönpflugová033,36    
19.Klára Nováková042,72    

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Matyáš Mogg0427,28    

Hod kriketovým míčkem Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Tereza Dvořáková0612,30    



Přebor Prahy mladšího žactva (11.–12.6. 2014) Praha – Podvinný mlýn

60 m – Mladší žákyně (Rozběh)

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Sára Janoušková029,93    
7. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová019,73    

800 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Barbora Hrušková013:13,20    

60 m překážek – Mladší žákyně (Rozběh)

7. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Sára Janoušková0214,83    

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová019,42    



6. Lysolajský běh (12.6. 2014) Praha – Lysolaje

Ženy 35–49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Lenka Wallenfels6634:03    

Junioři do 15 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Samuel Friedlaender0132:43    
9.Marek Friedlaender0333:11    

Muži 40–49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Wallenfels7221:23    
16.Filip Friedlaender6733:11    



Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (14.6. 2014) Praha – Juliska

Skok vysoký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Žaneta Václavková801,50    

Skok daleký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Žaneta Václavková805,07    

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Žaneta Václavková8010,99    

Hod diskem 1 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Žaneta Václavková8029,08    



2. kolo pražského poháru družstev mládeže (17.6. 2014) Praha – Děkanka

100 m – Dorostenky (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Plecitá9714,67    
4.Hana Gurková9715,60    

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Markéta Lišková979,76    

Vrh koulí 4 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Karolína Tůmová957,89    

Hod kladivem 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9737,64    
6.Eliška Plecitá9719,36    

Hod kladivem 4 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Karolína Tůmová9520,85    

Celkový bodový stav – Juniorky

Celkově
Pořadí Body
6. 12,00    

Celkový bodový stav – Dorostenky

Celkově
Pořadí Body
7. 21,00    



4. kolo Atletický pohár přípravek (18.6. 2014) Praha – Kotlářka

60 m Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Štěpán Bouček0611,11    
5.Antonín Holas0614,22    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Novák0711,80    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vojtěch Šebek0812,93    

60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Mottel039,25    
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Vladař0510,03    

60 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Adéla Suchánková0712,99    

60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lara Stoilová0310,11    

150 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Balcar0424,57    
4.Kryštof Dušek0425,38    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marek Friedlaender0327,21    

150 m Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tereza Dvořáková0627,52    
3.Anna Ciznerová0630,86    

150 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Schönpflugová0324,12    

600 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Matyáš Mogg042:13,54    

600 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eva Hřebíčková032:11,46    

4×60 m Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Bouček, Novák, Šebek, Holas 46,66    

4×60 m Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
1.Mogg, Balcar, Rezek, Mottel 37,22    

4×60 m Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Dvořáková, Hřebíčková, Schönplugová, Stoilová 40,39    

Skok daleký Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Antonín Holas062,72    
8.Štěpán Bouček062,56    
9.Tomáš Novák072,50    
12.Vojtěch Šebek082,00    

Skok daleký Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Mottel034,20    
3.Viktor Rezek033,95    
9.Matyáš Mogg043,49    
12.Eduard Vladař053,46    

Skok daleký Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tereza Dvořáková062,80    
6.Anna Ciznerová062,62    
8.Adéla Suchánková072,44    

Skok daleký Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eva Hřebíčková033,68    
2.Eliška Schönpflugová033,58    

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Rezek0337,02    
9.David Balcar0429,14    
12.Kryštof Dušek0425,92    
17.Marek Friedlaender0321,84    

Hod kriketovým míčkem Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lara Stoilová0324,68    



3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (19.6. 2014) Praha – Stromovka

jako hosté za SK ZS Jeseniova Praha

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Buňat997,67    

60 m – Žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Kamila Lhotáková009,21    

150 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Buňat9918,66    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Filip Král9920,15    
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek9919,77    

150 m – Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kamila Lhotáková0022,59    

100 m překážek – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Filip Král9915,97    

200 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.David Dobáš0031,58    

Skok daleký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek994,92    

Vrh koulí 4 kg – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.David Dobáš008,51    



3. kolo MPD mužů a žen (24.6. 2014) Praha – Stromovka

100 m – Muži (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tomáš Háva9412,21    

100 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Tomáš Háva9412,27    

100 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tereza Titěrová9714,53    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Veronika Votroubková9415,28    
3.Zuzana Svátková8715,33    
4.Hana Gurková9715,51    

200 m – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tereza Titěrová9730,65    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kamila Lhotáková0030,77    
3.Zuzana Svátková8732,46    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kateřina Husáková9830,91    
2.Eliška Plecitá9731,10    
4.Veronika Votroubková9432,38    

800 m – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kateřina Husáková982:48,25    

3000 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Kabelka7709:36,11    

100 m překážek – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8016,55    
5.Kristýna Tycová8326,45    

110 m překážek – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tomáš Běhan8519,03    
4.Tomáš Háva9421,88    

4×100 m – Muži (Běh)

Pořadí Jméno Výkon

1. Běh
2.Pařízek, Král, Běhan, Háva 48,30    

4×100 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Plecitá, Malá, Gurková, Lhotáková 57,94    
MS.Titěrová, Husáková, Svátková, Skuhrovská 58,17    

Skok vysoký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková801,55    

Skok daleký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Tomáš Háva945,33    
9.Lukáš Pařízek994,94    
14.Filip Král994,22    

Skok daleký – Ženy (Finále)

Celkově
2.Šárka Malá934,56    
11.Veronika Votroubková943,29    
MS.Žaneta Václavková804,73    

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8010,70    
2.Kristýna Tycová838,67    
3.Karolína Tůmová958,30    

Hod diskem 1 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kristýna Tycová8024,56    
4.Šárka Malá9323,75    
7.Hana Gurková9720,53    
8.Eliška Plecitá9720,15    
12.Karolína Tůmová9516,53    
MS.Žaneta Václavková8029,28    

Hod diskem 2 kg – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Martin Ešpandr7626,64    



Plzeňská hodinovka 7. ročník (24.8. 2014) Plzeň Skvrňany

Hodinovka

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Ondřej Zícha8215233 m    



I. kolo městského přeboru družstev mládeže (26.8. 2014) Praha – Strahov

jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha

200 m – Dorostenky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Hana Gurková9733,09    

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Markéta Lišková9710,18    
8.Eliška Plecitá978,33    

Hod diskem 1 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9723,85    
3.Eliška Plecitá9722,46    
11.Hana Gurková9714,83    



Asics Vaše Liga běh IV (27.8. 2014) Praha – Braník

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Michal Brabec9600:19:54    

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Kabelka7700:35:10    



Atletická středa v Houštce (27.8. 2014) Stará Boleslav

60 m – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Plecitá979,37    

100 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tomáš Háva9412,41    

100 m – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Plecitá9714,92    

200 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tomáš Háva9425,59    

200 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Plecitá9731,67    

Skok vysoký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tomáš Háva941,60    



1. finále přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (28.8. 2014) Praha – Eden

jako hosté SK ZŠ Jeseniova Praha

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Viktor Buňat997,88    
8.Lukáš Pařízek998,15    

150 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Viktor Buňat9919,08    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Filip Král9919,43    

100 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král9915,81    

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lukáš Pařízek994,97    



Kolínská desítka (31.8. 2014) Kolín

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Kabelka770:35:02    
5.Michal Holík900:35:10    
18.Ondřej Zícha820:38:49    



2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (3.9. 2014) Praha – Eden

jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha

100 m – Dorostenky (Běh)

3. běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Plecitá9714,80    

300 m překážek – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jindra Srnská9857,09    

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Markéta Lišková979,80    
14.Eliška Plecitá977,86    

Hod kladivem 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9740,50    

Hod kladivem 4 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Karolína Tůmová9519,03    

Hod oštěpem 500 g – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Markéta Lišková9727,03    
8.Jinadra Srnská9822,84    

Hod oštěpem 600 g – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Karolína Tůmová9514,37    



2. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (4.9. 2014) Praha – Eden

jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1. Viktor Buňat997,9    

300 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Viktor Buňat9941,24    

300 m – Žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBKamila Lhotáková0050,45    

100 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Filip Král9915,4    

200 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Pařízek9930,49    
4.Filip Král9931,17    

Vrh koulí 4 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lukáš Pařízek9910,98    



4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (6.9. 2014) Třebíč

jako host za SK ZŠ Jeseniova Praha

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Markéta Lišková978,68    

Hod diskem 1 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Markéta Lišková9724,56    

Hod kladivem 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Markéta Lišková9731,14    



4. kolo MPD mužů a žen (11.9. 2014) Praha – Podvinný mlýn

100 m – Muži (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9912,89    
3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Štěpán Andr9313,41    
4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Filip Král9913,14    

100 m – Muži (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Viktor Buňat9912,93    

100 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jindra Srnská9815,04    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tereza Titěrová9714,60    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Plecitá9714,85    
2.Andrea Doležalová9414,88    
4.Alena Skácelová9816,17    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Zuzana Svátková8715,55    

200 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Háva9426,04    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Štěpán Andr9327,44    

400 m – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Titěrová9770,76    
3.Zuzana Svátková8775,96    

1500 m – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kateřina Husáková986:08,74    
4.Lucie Hrušková736:17,76    

5000 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jaří Kabelka7716:29,45    
6.Michal Holík9017:01,91    

100 m překážek – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8016,99    
2.Tereza Zindulková9619,05    
4.Kristýna Tycová8321,56    

4×100 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon    
1.Buňat, Král, Pařízek, Háva49,65    

4×100 m – Ženy

Pořadí Jméno Výkon

Celkově
4.Plecitá, Doležalová, Srnská,Zindulková 72,87    

Skok vysoký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tomáš Háva941,60    

Skok vysoký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková801,56    
4.Iva Uhlířová951,30    

Skok daleký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Tomáš Háva945,59    
14.Lukáš Pařízek994,92    

Skok daleký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Andrea Doležalová944,52    
5.Jindra Srnská984,36    
7.Veronika Votroubková943,75    

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Žaneta Václavková8010,11    
4.Kristýna Tycová838,75    
5.Martina Hálová878,19    
6Karolína Tůmová957,67    

Vrh koulí 7,26 kg – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Martin Ešpandr768,96    

Hod diskem 1 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kristýna Tycová8323,21    
2.Tereza Zindulková9622,18    
3.Eliška Plecitá9722,14    
4.Karolína Tůmová9520,76    
8.Andrea Doležalová9418,48    

Hod diskem 2 kg – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Martin Ešpandr7627.45    

Celkový bodový stav – Ženy

Celkově
Pořadí Body
1. 193    

Celkový bodový stav – Muži

Celkově
Pořadí Body
6. 49    



Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (13.9. 2014) Praha – Eden

jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha

60 m – Žáci (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Buňat997,74    

60 m – Žáci (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Viktor Buňat997,77    

150 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Viktor Buňat9918,45    

300 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Viktor Buňat9940,72    

100 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Filip Král9915,42    
5.Lukáš Pařízek9916,31    

200 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek9929,89    
2.Filip Král9930,36    

Vrh koulí 4 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Lukáš Pařízek9911,19    



Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (14.9. 2014) Kladno

Jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha

100 m překážek – Dorostenky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jindra Srnská9817,87    

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Markéta Lišková979,79    
27.Eliška Plecitá977,33    

Hod diskem 1 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Markéta Lišková9724,05    
20.Eliška Plecitá9719,26    

Hod kladivem 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Markéta Lišková9737,68    
19.Eliška Plecitá9719,35    

Hod oštěpem 500 g – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Jindra Srnská9822,25    



9. veřejné závody PAS (15.9. 2014) Praha – Podvinný mlýn

100 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tereza Titěrová9714,39    
5.Zuzana Svátková8715,40    

400 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Titěrová971:10,77    
4.Zuzana Svátková871:17,58    

800 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Husáková982:46,38    



Semifinále B přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (18.9. 2014) Praha – Strahov

150 m – Mladší žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Gabriela Balcarová0224,52    
8.Jasmína Sýkorová0327,31    

800 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Jakub Schindler032:57,22    

800 m – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Barbora Hrušková013:33,42    
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eva Hřebíčková032:59,25    

4×60 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
8.Stoilová, Richterová, Mottel, Václavek 35,82    
4. Běh
PořadíJméno Výkon
6.Hrušková, Balcarová, Schindler, Rezek 38,45    

Skok vysoký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Václavek011,40    

Skok daleký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Jakub Schindler033,88    
22.Matyáš Mottel033,55    

Skok daleký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Agáta Richterová033,88    
21.Eliška Schönpflugová033,55    

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová0110,01    
18.Gabriela Balcarová 026,20    

Vrh koulí 3 kg – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Eduard Janoušek027,51    
12.Viktor Rezek036,95    

Hod kriketovým míčkem – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Václavka0164,78    
12.Eduard Janoušek0240,35    
15.Viktor Rezek0337,49    

Hod kriketovým míčkem – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Lara Stoilová0326,83    
25.Barbora Hrušková0120,49    

Celkový bodový stav – Mladší žáci

Celkově
Pořadí Body
7. 18,50    

Celkový bodový stav – Mladší žákyně

Celkově
Pořadí Body
8. 8,00    



49. ročník Mladé Běchovice (20.9. 2014) Praha – Běchovice

200 m Nábor IV – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Tomáš Novák20070:42,61    



Lovosické házení (21.9. 2014) Lovosice

Koule 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Markéta Lišková979,78    

Disk 1 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9726,43    

Kladivo 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Markéta Lišková9743,65    

Trojboj – celkové pořadí

Celkově
PořadíJménoRočníkBody
1.Markéta Lišková971634    



22. ročník Hvězdná desítka (21.9. 2014) Praha – Obora Hvězda

10 km

kategorie B
Pořadí celk.Pořadí kat.JménoRočníkVýkon
5.1.Jiří Wallenfels720:35:32   
kategorie A
Pořadí celk.Pořadí kat.JménoRočníkVýkon
9.6.Jiří Kabelka770:36:27   



Veřejné závody přípravek (22.9. 2014) Praha – Eden

60 m nejmladší žákyně

14. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Schönpflugová039,87    

60 m nejmladší žáci

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Viktor Jakubů0511,07    
12. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Vladař 0510,33    

60 m mini žáci

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Mogg0611,85    
6. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Novák0711,86    

600 m mini žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tereza Dvořáková062:34.55    

800 m nejmladší žákyně

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eva Hřebíčková032:58,54    

Kriket mini žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Tereza Dvořáková0614,46    

Kriket mini žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Mogg0625,25    

Kriket nejmladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Eduard Vladař0528,61    
20.Viktor Jakubů0526,49    

Dálka nejmladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Schönpflugová033,47    



Finále B mladšího žactva (24.9. 2014) Praha – Kotlářka

60 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Matyáš Mottel039,87    

60 m – Mladší žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Gabriela Balcarová029,91    
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jasmína Sýkorová0310,61    

150 m – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0222,87    

150 m – Mladší žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Gabriela Balcarová0224,52    

800 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Marek Friedlaender033:26,10    

800 m – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eva Hřebíčková032:58,41    

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek0212,18    

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Barbora Hrušková0114,72    

4×60 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
5.A – Balcarová, Richterová, Janoušek, Mottel 36,23    
5. Běh
PořadíJméno Výkon
4.B – Hrušková, Sýkorová, Friedlaender, Vavřinec 40,78    

Skok daleký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mottel034,00    
21.Marek Friedlaender032,96    

Skok daleký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Agáta Richterová013,81    
15.Eva Hřebíčková033,73    

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová019,47    
19.Jasmína Sýkorová035,67    

Vrh koulí 3 kg – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Matěj Čížek017,24    
13.Borek Vavřinec035,69    

Hod kriketovým míčkem – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
20.Borek Vavřinec0321,80    

Hod kriketovým míčkem – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Barbora Hrušková0125,02    

Celkový bodový stav – Mladší žáci

Celkově
Pořadí Body
8. 19,00    

Celkový bodový stav – Mladší žákyně

Celkově
Pořadí Body
9. 12,00    



Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (27.9. 2014) Praha – Eden

jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Markéta Lišková979,82    

Hod diskem 1 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Markéta Lišková9726,24    
15.Eliška Plecitá9723,01    

Hod kladivem 3 kg – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Markéta Lišková9738,21    
18.Eliška Plecitá9718,81    



Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (28.9. 2014) Praha – Běchovice

10 km silnice – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
25.Jiří Kabelka7735:18    
32.Michal Holík9035:51    



Přebor Prahy mladšího žactva ve víceboji (28.9. 2014) Praha – Podvinný mlýn

60 m – Mladší žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eduard Janoušek029,35    

60 m – Mladší žákyně (Běh)

8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová019,74    
6.Sára Janoušková029,94    

800 m – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eduard Janoušek022:57,42    

800 m – Mladší žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Agáta Richterová013:21,11    
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Sára Janoušková023:24,77    

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0212,40    

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová0112,54    
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sára Janoušková0213,17    

Skok daleký – Mladší žáci A

Mladší žáci A
PořadíJménoRočníkVýkon
25.Eduard Janoušek023,78    

Skok daleký – Mladší žákyně

Mladší žákyně B
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Agáta Richterová013,82    
15.Sára Janoušková023,72    

Hod kriketovým míčkem – Mladší žáci

Mladší žáci A
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Eduard Janoušek0242,03    

Hod kriketovým míčkem – Mladší žákyně

Mladší žákyně A
PořadíJménoRočníkVýkon
20.Agáta Richterová0133,08    
Mladší žákyně B
PořadíJménoRočníkVýkon
25.Sára Janoušková0220,20    

Pětiboj – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkBody
25.Eduard Janoušek021062    

Pětiboj – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkBody
46.Agáta Richterová011435    
53.Sára Janoušková021121    



Veřejné závody přípravky (29.9. 2014) Praha – Děkanka

60 m (Běh) – Přípravka dívky

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Theresa Biskupová0410,66    
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Marina Kollárová0410,46    

Skok daleký – Přípravka dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.Theresa Biskupová043,32    
20.Marina Kollárová043,28    

60 m (Běh) – Minipřípravka dívky

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kateřina Kubátová0611,7    

300 m (Běh) – Minipřípravka dívky

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tereza Dvořáková0662,46    
6.Anna Ciznerová0664,40    

Hod kriketovým míčkem – Minipřípravka dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Anna Ciznerová0617,93    

Skok z místa – Minipřípravka dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
22.Tereza Dvořáková061,58    
22.Kateřina Kubátová061,58    

60 m (Běh) – Minipřípravka hoši

8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sebastian Pippal0511,80    

300 m (Běh) – Minipřípravka hoši

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Sebastian Pippal0566,01    

4×60 m (Běh) – smíšená štafeta

2. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Kubátová, Ciznerová, Dvořáková, Pippal 46,97    
3. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Zvoníčková, Slezák, Novák, Pippalová 54,49    

Trojboj – atletická školka hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkSkokHodSlalomTrestné Body
6.Tomáš Novák071,424,209,4724,0 
37.Matěj Slezák081,141,2510,8399,0 

Trojboj – atletická školka dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkSkokHodSlalomTrestné Body
2.Jana Zvoníčková071,634,0010,1614,5 
8.Gréta Pippalová071,523,5010,6229,5 



Běh Folimankou (2.10. 2014) Praha – park Folimanka

5200 m Muži do 39 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon    
1.Jiří Kabelka7717:24    
2.Michal Holík9017:46    



Mistrovství České republiky družstev starších žáků a starších žákyň (4.10. 2014) Jablonec nad Nisou

jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha

60 m – Žáci (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Viktor Buňat997,83    

150 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Viktor Buňat9918,61    

300 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Viktor Buňat9940,04    

100 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Filip Král9915,68    
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lukáš Pařízek9916,79    

200 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Filip Král9930,60    
4.Lukáš Pařízek9930,68    

Vrh koulí 4 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Lukáš Pařízek9911,31    



Běh Tunelem (5.10. 2014) Praha – Karlín a Žižkov

Kategorie Muži

Celkově
Celk. pořadíPořadí v kat.JménoRočníkVýkon
3.3.Tomáš Háva9453,2   
12.8.Martin Dvořák741:01,50   

Kategorie starší žáci

Celkově
Celk. pořadíPořadí v kat.JménoRočníkVýkon
4.1.Lukáš Pařízek9956,18   
9.2.David Dobáš0059,42   
16.3.Jan Červenka001:03,43   

Kategorie mladší žákyně

Celkově
Celk. pořadíPořadí v kat.JménoRočníkVýkon
29.3.Sára Janoušková021:17,46   

Kategorie přípravka hoši

Celkově
Celk. pořadíPořadí v kat.JménoRočníkVýkon
41.6.Daniel Mach051:36,46   
47.7.Tobiáš Urbánek061:48,44   
48.8.Dan Kaskoun081:49,40   
50.9.Matěj Slezák081:51,12   
51.10.Jakub Kaskoun081:52,47   
52.11.Miroslav Karpenko081:56,12   
53.12.Vojtěch Klimeš082:00,44   

Kategorie přípravka dívky

Celkově
Celk. pořadíPořadí v kat.JménoRočníkVýkon
25.2.Eva Hřebíčková031:15,48   
36.5.Tereza Dvořáková061:27,19   
38.6.Anna Ciznerová081:29,46   
45.8.Eva Dobášová081:43,12   
46.9.Anna Ulipová081:46,14   

Kategorie štafety žáci

Celkově
PořadíJméno Výkon
1.Pařízek, Červenka, Dobáš 2:45,36    
5.Hřebíčková, Hřebíčková, Raiterová 3:39,60    
7.Cizner, Urbánek, Janoušková 4:00,10    
8.Dvořáková, Ciznerová, Ulipová 4:01,24    
9.Slezák, Janoušková, Karpenko 4:42,30    



Košický Marathon (5.10. 2014) – Košice

Kategorie M50

Celkově
Celk. pořadíPořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
361.96.Oldřich Starý6003:57:26   



Kotlářská míle a desítka (8.10. 2014) Praha – Kotlářka

10000 m – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Kabelka7734:22,62    
3.Michal Holík9034:39,19    



Lesní běh Říčany (11.10. 2014) – Říčany

Předžákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Tereza Dvořáková061:25    



Vrhačský pětiboj Liberec Open 2014 (18.10. 2014) – Liberec

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Markéta Lišková979,53    
6.Eliška Plecitá978,15    

Hod diskem 1 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Markéta Lišková9724,86    
5.Eliška Plecitá9721,84    

Hod kladivem 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Markéta Lišková9741,45    
6.Eliška Plecitá9718,98    

Hod oštěpem 500 g – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Markéta Lišková9723,44    
3.Eliška Plecitá9719,99    

Hod břemenem 10 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Markéta Lišková9710,73    
6.Eliška Plecitá976,26    

Pětiboj – celkem

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Markéta Lišková972498    
6.Eliška Plecitá971535    



Běh Mrázovkou (1.11. 2014) Praha – Mrázovka

Muži do 49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Wallenfels7200:13:57,8    

Ženy do 49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lenka Wallenfels6600:08:09,6    



Běh přes Motolské jamky – Přebor Prahy v přespolním běhu (2.11. 2014) Praha – Motol

600 m Přípravka dívky II

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Tereza Dvořáková063:14    



81. ročník Velké Kunratické (9.11. 2014) Praha – Kunratice

Muži 3100 m, Kategorie M30

Celkově
Pořadí Celk.Pořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
95.76.Michal Holík9000:14:24,3   
207.161.Martin Opolecký8400:15:25,8   
212.164.Ondřej Zícha8200:15:27,9   
639.437.Hynek Opolecký8500:17:27,2   
1106.710.Marek Schneeweis7700:19:12,7   

Muži 3100 m, Kategorie M40

Celkově
Pořadí Celk.Pořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
113.14.Jiří Wallenfels7200:14:41,9   
1287.285.Michal Lipš7300:20:01,1   

Muži 3100 m, Kategorie M50

Celkově
Pořadí Celk.Pořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
1068.82.Oldřich Starý6000:19:03,7   

Ženy 1330 m, ŽDO

Celkově
Pořadí Celk.Pořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
311.28.Tereza Titěrová9700:08:06,6   

Mladší Žáci

Celkově
Pořadí Celk.Pořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
52.52.Eduard Janoušek0200:03:28,9   

Mladší Žákyně

Celkově
Pořadí Celk.Pořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
47.47.Eva Hřebíčková0300:03:40,8   



Běh 17. listopadu 2014 (15.11. 2014) Praha – Obora Hvězda

6000 m – Veteráni, M 40–49

Celkově
Celk. pořadíPoř. v Kat.JménoRočníkVýkon
3.3.Jiří Wallenfels7219:50,0   

6000 m – Veteráni, M 50+

Celkově
Celk. pořadíPoř. v Kat.JménoRočníkVýkon
54.21.Oldřich Starý6027:00,0   

4400 m – Ženy, Z 40+

Celkově
Celk. pořadíPoř. v Kat.JménoRočníkVýkon
61.21.Lenka Wallenfels6623:08,0   



Vodácký běh Ďáblickým hájem (16.11. 2014) Praha – Ďáblice

320 m Přípravka – dívky

Celkově
Pořadí celk.Poř. v Kat.JménoRočníkVýkon
49.28.Anežka Krbcová0500:01:54,9   
54.32.Nikol Česká0600:02:08,6   

320 m Přípravka – hoši

Celkově
Pořadí celk.Poř. v Kat.JménoRočníkVýkon
38.19.Tomáš Novák0700:01:41,0   
55.23.Aram Jurík0800:02:08,8   

680 m Mladší žáci

Celkově
Pořadí celk.Poř. v Kat.JménoRočníkVýkon
15.5.Eduard Janoušek0200:02:48,4   

5000 m Muži

Celkově
Pořadí celk.Poř. v Kat.JménoRočníkVýkon
40.20.Martin Ešpandr7600:22:51,3   

5000 m Muži 40

Celkově
Pořadí celk.Poř. v Kat.JménoRočníkVýkon
95.21.Tomáš Krbec7300:26:56,9   

5000 m Muži 50

Celkově
Pořadí celk.Poř. v Kat.JménoRočníkVýkon
67.6.Oldřich Starý6000:25:16,9   



Oddílové halové víceboje (3.12. 2014) Praha – Vinohrady

Mladší žáci (2001–2003)

Celkově
pořadíjménooddíl30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Matyáš VáclavekVINPR4,28 110,0 28,35 12,33 11:28,4 16
2.Adam RybákVINPR4,38 29,7 16,10 42,11 21:28,7 211
3.Eduard JanoušekVINPR4,93 410,3 36,70 21,90 41:32,7 316
4.Matěj ČížekVINPR4,74 310,5 46,20 31,95 31:45,8 417
5.Vítek ŠerýDDM Praha 25,07 611,4 65,45 51,80 51:49,7 628
6.Matyáš GünterDDM Praha 25,01 511,2 54,20 71,61 71:48,1 529
7.Jan ŠmídDDM Praha 25,36 711,5 74,35 61,79 61:55,3 733

Mladší žákyně (2001–2003)

Celkově
pořadíjménooddíl30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Pavlína FerencováDDM Praha 24,81 110,7 37,90 11,96 21:40,6 18
2.Lara StiolováVINPR4,88 210,2 14,65 41,73 41:43,3 415
3.Gabriela BalcarováVINPR4,89 310,9 45,10 22,08 11:48,7 616
4.Sára JanouškováVINPR4,90 410,2 13,65 81,81 31:43,7 521
5.Eva HřebíčkováVINPR5,28 611,1 54,35 51,72 51:42,5 223
6.Magdaléna PojezdnaDDM Praha 25,12 511,6 63,90 61,60 71:43,1 327
7.Karolína LhotákováVINPR5,46 711,7 73,75 71,70 61:56,1 734
8.Marie GünterováDDM Praha 25,77 812,0 84,65 31,50 82:01,6 936
9.Veronika MrakešováDDM Praha 25,77 912,7 93,05 91,45 91:56,7 844

Přípravka I. chlapci (2004–2005)

Celkově
pořadíjménooddíl30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Matyáš MoggVINPR5,09 111,2 14,25 31,85 11:09,4 17
2.David BalcarVINPR5,11 211,3 24,90 21,80 21:09,7 210
3.Kryštof DušekVINPR5,33 311,7 35,10 11,71 31:15,1 313
4.Vojtěch VlasákVINPR5,75 511,9 43,65 61,60 51:19,9 525
5.Václav VlasákVINPR5,87 712,1 53,70 51,65 41:22,2 627
6.Kryštof BaschVINPR5,55 413,3 73,65 71,50 61:17,3 428
7.František ŠvarcVINPR5,76 512,3 64,10 41,45 71:32,8 830
8.David GaliazzoDDM Praha 26,37 914,0 82,35 91,30 81:31,4 741
9.Jacob TaylorDDM Praha 26,12 814,5 92,55 81,05 91:36,2 943

Přípravka I. dívky (2004–2005)

Celkově
pořadíjménooddíl30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Theresa BiskupováVINPR5,25 111,1 14,30 21,68 11:15,9 27
2.Lucie SchneiderováVINPR5,50 216,5 34,40 11,62 21:15,8 19
3.Anežka KrbcováVINPR7,51 311,2 22,10 31,25 31:39,3 314

Přípravka II. chlapci (2006–2007)

Celkově
pořadíjménooddíl30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Jakub Urbanbez oddílu5,47 112,30 34,80 41,60 10:47,4 110
2.Jakub KovandaDDM Praha 25,58 312,10 14,78 51,49 50:47,6 216
3.David MoggVINPR5,61 412,50 44,85 31,50 30:49,3 317
4.Broderik ThompsonDDM Praha 25,53 212,20 22,10 21,40 100:49,3 319
5.Tadeáš KárníkVINPR5,87 612,60 65,80 11,45 50:53,7 827
6.Tomáš NovákVINPR5,92 712,50 44,43 91,50 30:51,3 528
7.Adam CheikhDDM Praha 25,74 513,10 84,75 61,43 80:51,7 633
8.Jáchym GaidošVINPR6,02 813,11 92,85 111,45 60:51,7 640
9.Tobiáš UrbánekVINPR6,36 1114,10 114,65 71,51 20:55,3 1041
10.Matěj LaštovkaVINPR6,05 912,95 74,10 101,42 90:53,7 843
11.Martin ŠantrochVINPR6,09 1013,30 104,50 81,38 110:56,2 1150

Přípravka II. dívky (2006–2007)

Celkově
pořadíjménooddíl30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Tereza DvořákováVINPR5,35 212,1 24,25 31,55 30:46,8 212
2.Karolína TužilováVINPR5,04 111,6 13,20 101,48 60:45,6 119
3.Barbora PajerováVINPR5,55 312,2 34,05 51,51 40:53,2 520
4.Stella KollárováVINPR5,60 413,1 64,10 41,70 10:55,1 924
5.Carolina KofroňováDDM Praha 25,86 912,9 54,45 21,60 50:54,0 728
6.Lucie EremiášováVINPR5,61 513,1 65,60 11,30 90:54,3 829
7.Jana ZvoníčkováVINPR5,78 613,8 93,85 81,63 20:53,5 631
8.Anna CíznerováVINPR5,79 712,8 43,85 71,28 100:51,4 432
9.Marie BohatáDDM Praha 25,84 813,1 62,80 121,22 120:49,5 341
10.Anna UlipováVINPR6,12 1015,2 113,30 91,30 81:01,9 1149
11.Vendula MiňovskáVINPR5,30 1114,4 102,30 131,32 71:01,4 1051
12.Karolína HeroldováVINPR6,73 1217,8 134,05 61,10 131:12,9 1357
13.Nikola ČeskáVINPR8,12 1317,4 122,85 111,28 111:06,5 1259

Miniřípravka chlapci (2008 a mladší)

Celkově
pořadíjménooddíl30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Václav Tatíčekbez oddílu5,39 111,3 14,78 11,45 10:50,8 15
2.Miroslav KarpenkoVINPR6,18 214,5 34,55 21,31 20:58,6 312
3.Jakub TrachtaVINPR6,28 313,7 22,15 81,25 41:00,2 522
4.František Tatíčekbez oddílu6,35 416,1 73,00 41,12 60:56,7 223
5.Franklin KenetyDDM Praha 26,67 615,9 63,60 31,22 31:05,6 725
6.Diviš ŠimekVINPR6,55 514,9 42,10 91,15 50:59,2 427
7.Matyáš VilhelmVINPR6,75 715,7 52,40 61,10 71:07,4 833
8.Hubert KleníkVINPR7,11 817,4 92,25 71,25 31:04,3 633
9.Bojda SkořepaVINPR7,57 916,9 82,51 51,08 81:14,6 1242
10.Ondřej KofroňDDM Praha 28,06 1018,00 111,83 110,90 101:11,2 951
11.František JenšíkDDM Praha 28,18 1121,2 132,03 100,80 121:11,5 1056
12.Jonáš KárníkVINPR8,30 1217,6 101,45 130,84 111:18,6 1460
13.Adam JurikVINPRDNP 14DNP 14DNP 141,02 91:13,3 1162
14.Richard Tužilbez oddílu9,13 1321,00 121,82 120,80 131:16,3 1363

Miniřípravka dívky (2008 a mladší)

Celkově
pořadíjménooddíl30 m50 m př.hod míčemskok z místadlouhý běhcelkem
1.Thelma ZimováVINPR6,20 115,1 12,98 11,28 10:30,0 15
2.Klára CheikhováDDM Praha 27,51 215,7 22,00 41,05 20:40,9 414
3.Josefina AaronsováDDM Praha 28,21 417,6 32,20 20,95 30:31,3 214
4.Markéta Urbanovábez oddílu8,14 327,3 42,15 30,75 40:39,9 317



Mikulášská hala žactva (6.12. 2014) Praha – Olymp

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Viktor Buňat997,73     
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek997,99     
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš008,12     
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek029,07     
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka008,71     

60 m – Žákyně (Běh)

12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Sára Janoušková029,46     
13. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Hedvika Chlumská999,43     

150 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Buňat9918,31     

150 m – Žákyně (Běh)

18. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sára Janoušková0223,51     
20. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Agáta Richterová0123,56     

300 m – Žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Kateřina Johnová0054,96     
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Sára Janoušková0254,76     
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kamila Lhotáková0048,37     

800 m – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jan Červenka002:33,93     

60 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Dobáš0010,90     
6.Jan Červenka0012,32     

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eduard Janoušek0211,84     

Skok daleký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lukáš Pařízek995,25     

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Agáta Richterová018,18     



Vánoční hala žactva – 39. ročník (13.12. 2014) Praha – Strahov

150 m – Žáci (Běh)

12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Pařízek9918,95     

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
23.Lukáš Pařízek995,23     



Veřejné závody žactva (17.12. 2014) Praha – Olymp

60 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat997,4     
6.Lukáš Pařízek998,0     
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Červenka008,62     
4.Eduard Janoušek028,94     
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Adam Rybák019,33     

60 m – Žákyně (Běh)

8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Sára Janoušková029,36     
12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eva Hřebíčková0319,34     

150 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek9919,05     
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9918,06     
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek0221,65     
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Červenka0020,94     
11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Filip Král9919,15     

150 m – Žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eva Hřebíčková0326,07     
13. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Sára Janoušková0222,99     

60 m překážek – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Filip Král999,63     

Vrh koulí 4 kg – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Adam Rybák018,15     



Českobrodská vánoční desítka (21.12. 2014) Český Brod

Muži do 39 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Ondřej Zícha820:38:34     
48.Martin Ešpandr760:45:01     

Muži 40–49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Wallenfels720:35:23     



Předvánoční běh Prokopským údolím (21.12. 2014) Praha – Prokopské údolí

6,5 km – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
29.Oldřich Starý6030:00     



59. ročník Silvestrovského běhu J. Štercla (31.12. 2014) Praha – Riegrovy sady

3400 m Muži do 39 let

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7711:55:00     
8.Jakub Šimůnek8813:01:00     

3400 m Muži 40–49 let

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
3.Jiří Wallenfels7212:06:00