Výsledky závodů 2015

Novoroční běh Horními Počernicemi (1.1. 2015) Praha – Horní Počernice

6300 m Muži 36–50 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Wallenfels7222:45



Novoroční Konopiště (1.1. 2015) Konopiště

5400 m Ženy 36–49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Lenka Wallenfels6629:21



Loap PBT Vaší Ligy (3.1. 2015) Praha – Braník

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Kabelka7700:35:26
7.Jakub Šimůnek8800:39:07

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.–14.Michal Brabec9600:21:31



1. veřejné závody PAS (9.1. 2015) Praha – Strahov

150 m – Ženy (Běh)

15. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Plecitá9722,54

300 m – Muži (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Filip Král9942,42
10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek9941,83
11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9940,07



3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (13.1. 2015) Praha – Stromovka

60 m – Žákyně (Běh)

8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lara Stoilová039,32
4.Sára Janoušková029,44

150 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0221,66
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka0020,51

150 m – Žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Sára Janoušková0223,05
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Kateřina Johnová0024,51
10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kamila Lhotáková0021,81
14. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lara Stoilová0322,67

800 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jan Červenka002:36,90

800 m – Žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kamila Lhotáková003:01,59

60 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Dobáš0011,36

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek0211,69

60 m překážek – Žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Agáta Richterová0112,71

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Agáta Richterová0108,92

Vrh koulí 4 kg – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Dobáš0008,76



2. veřejné závody PAS (16.1. 2015) Praha – Strahov

150 m – Muži (Běh)

25. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9918,32
3.Filip Král9920,26
28. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tomáš Háva9419,14

150 m – Ženy (Běh)

21. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jindra Srnská9822,62
26. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Plecitá9722,89

300 m – Muži (Běh)

18. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Filip Král9942,62
19. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Buňat9939,72
3.Tomáš Háva9441,24
22. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Pařízek9942,08

300 m – Ženy (Běh)

15. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jindra Srnská9852,47



3. veřejné závody PAS (20.1. 2015) Praha – Stromovka

60 m – Muži (Běh)

9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Háva947,82
10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Lukáš Pařízek998,03
11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Filip Král998,23
14. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Háva947,84



4. veřejné závody PAS (23.1. 2015) Praha – Strahov

200 m – Muži (Běh)

9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Filip Král9926,51
11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Háva9425,54
4.Lukáš Pařízek9926,30

200 m – Ženy (Běh)

11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Plecitá9731,01
3.Jindra Srnská9831,19

Skok vysoký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Tomáš Háva941,60

Skok daleký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Lukáš Pařízek995,40



5. veřejné závody PAS (27.1. 2015) Praha – Stromovka

60 m – Muži (Běh)

10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek998,10
11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Háva947,88
14. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jakub Matyska947,92

200 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jakub Matyska9425,28
10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tomáš Háva9425,27
13. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král9926,51
16. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek9925,87



5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (30.1. 2015) Praha – Strahov

150m – žáci

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka0020,80
2.Matyáš Václavek0121,90
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0221,86

150m – žákyně

23. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lara Stoilová0322,34
30. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lucie Malá0224,48

300m – žáci

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jan Červenka0045,57

300m – žákyně

11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lucie Malá0255,37
12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lara Stoilová0351,46

skok vysoký – žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Matyáš Václavek011,50



Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (31.1.–1.2. 2015) Praha – Stromovka

60 m – Muži (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Tomáš Háva947,69

60 m – Dorostenci (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lukáš Pařízek998,00

60 m – Juniorky (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eliška Plecitá979,26

60 m – Dorostenky (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Jindra Srnská989,05

60 m – Dorostenky (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jindra Srnská989,13

200 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tomáš Háva9424.97

200 m – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Viktor Buňat9924,77
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Pařízek9925,41
4.Filip Král9926,06

60 m překážek – Dorostenky (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jindra Srnská9810,48

60 m překážek – Dorostenky (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jindra Srnská9810,63

4×200 m – Muži (Běh)

Pořadí Jméno Výkon

2. Běh
3.Buňat, Pařízek, Háva, Král 1:39.83

Skok daleký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Tomáš Háva945,62

Skok daleký – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Lukáš Pařízek995,38

Vrh koulí 4 kg – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Plecitá977,49



6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (5.2. 2015) Praha – Strahov

150 m – Žáci (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jan Červenka0020,84
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Adam Rybák0122,22
10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Václavek0120,62
11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek0221,75

150 m – Žákyně (Běh)

21. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lara Stoilová0322,47
22. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sára Janoušková0223,32
23. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kamila Lhotáková0022,67
27. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Johnová0024,73

300 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jan Červenka0045,29
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek0248,06

300 m – Žákyně (Běh)

10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lara Stoilová0350,84
16. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Sára Janoušková0255,83
18. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eva Hřebíčková0357.36

Skok daleký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Matyáš Václavek014,49

Skok daleký – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
32.Agáta Richterová013,76

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Agáta Richterová019,28

Vrh koulí 4 kg – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Matyáš Václavek0108,42



6. veřejné závody PAS (10.2. 2015) Praha – Stromovka

60 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Tomáš Háva947,74
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Viktor Buňat997,67
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Lukáš Pařízek998,03
12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Tomáš Háva947,88



Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (11.2. 2015) Praha – Stromovka

60 m – Mladší žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Mottel039,21

60 m – Mladší žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lara Stoilová039,20

150 m – Mladší žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lara Stoilová0321,82

300 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek0246,10

600 m – Mladší žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eva Hřebíčková032:04,06
6.Sára Janoušková022:14,48

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eduard Janoušek0211,57

4×200 m – Mladší žáci (Finále)

Finále B
PořadíJméno Výkon
2.Mottel, Stoilová, Janoušková, Janoušek 2:07,00

Skok daleký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Matyáš Mottel033,67



Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (18.–19.2. 2015) Praha – Strahov

60 m – Žáci (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Dobáš008,04

300 m – Žáci (Finále)

6. Finále
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák0147,11

300 m – Žákyně (Finále)

5. Finále
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kamila Lhotáková0048,56
8. Finále
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Johnová0055,32

800 m – Žáci (Finále)

2. Finále
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka002:24,93

60 m překážek – Žáci (Rozběh)

5. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš0010,71

4×300 m – Žáci (Finále)

3. Finále
PořadíJméno Výkon
2.Dobáš, Červenka, Rybák, Václavek 2:58,25

4×300 m – Žákyně (Finále)

5. Finále
PořadíJméno Výkon
3.Lhotáková, Richterová, Johnová, Janoušková 3:31,62

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Matyáš Václavek011,50

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.David Dobáš005,10

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová019,31

Vrh koulí 4 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Matyáš Václavek019,06
17.Adam Rybák018,12



Loap PBT VAŠÍ LIGY (28.2. 2015) Praha – Braník

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Kabelka7700:35:18
18.Jakub Šimůnek8800:39:45

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.–19.Michal Brabec9600:20:57



Palestra Kbelská desítka (7.3. 2015) Praha – Kbely

Kategorie MA29

Celkově
Poř. celkověPoř v Kat.JménoRočníkVýkon
15.8.Michal Holík9033:48
136.37.Jakub Šimůnek8839:01

Kategorie MB39

Celkově
Poř. celkověPoř v Kat.JménoRočníkVýkon
28.13.Jiří Kabelka7734:51
45.17.Martin Opolecký8436:09

Kategorie MC49

Celkově
Poř. celkověPoř v Kat.JménoRočníkVýkon
720.167.Michal Lipš7349:12

Kategorie ZC49

Celkově
Poř. celkověPoř v Kat.JménoRočníkVýkon
1136.40.Lenka Wallenfels6657:02



Pečecká desítka (14.3. 2015) Pečky

Kategorie M

Celkově
Poř. celk.Poř. v Kat.JménoRočníkVýkon
26.17.Michal Holík9034:14
31.19.Jiří Kabelka7734:47
107.62.Ondřej Zícha8237:55

Kategorie MB

Celkově
Poř. celk.Poř. v Kat.JménoRočníkVýkon
30.10.Jiří Wallenfels7234:39

Kategorie ZH

Celkově
Poř. celk.Poř. v Kat.JménoRočníkVýkon
948.30.Lenka Wallenfels6656:55



14. ročník Adidas Pražského běžeckého poháru mládeže – 1. kolo(18.3. 2015) Praha – Divoká Šárka

Starší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jan Červenka005:17

Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Václav Gebert025:57
55.Vojtěch Vlasák047:12
56.Eduard Janoušek027:18
57.Václav Vlasák047:20
59.Kryštof Dušek047:24
65.Marek Friedlaender037:32

Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
39.Tereza Dvořáková066:50
55.Ema Burešová047:07
56.Jasmína Sýkorová037:07
61.Sára Janoušková027:12
65.Lucie Malá027:17



82. ročník Běhu Štěpánkou (28.3. 2015) Mladá Boleslav

2400 m Ženy 1995 a starší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Lenka Wallenfels660:14:31

8400 m Muži 1975–1966

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Wallenfels720:34:35



Jaroměřský kros a přebor České obce sokolské v přespolním běhu (12.4. 2015) Jaroměř

Nejmladší žákyně I

Celkově
Pořadí celk.Poř. v ČOSJménoRočníkVýkon
1.1.Tereza Dvořáková0603:22,9
12.7.Stella Kollárová0603:51,6

Nejmladší žáci I

Celkově
Pořadí celk.Poř. v ČOSJménoRočníkVýkon
6.2.David Mogg0603:22,2
10.6Vojtěch Zlatník0603:38,6

Nejmladší žákyně II

Celkově
Pořadí celk.Poř. v ČOSJménoRočníkVýkon
3.2.Marina Kollárová0404:04,6

Nejmladší žáci II

Celkově
Pořadí celk.Poř. v ČOSJménoRočníkVýkon
2.1.Matyáš Mogg0403:52,6



Běh lipovou alejí – Nymburská desítka (12.04. 2015) Nymburk

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Jiří Kabelka7700:35:53



Česká pojišťovna Mizuno RunTour České Budějovice (18.4. 2015) České Budějovice

10 km

Celkově
Pořadí celk.Poř. v Kat.KategorieJménoRočníkVýkon
20.16.M39Jakub Šimůnek880:38:56



Pardubický vinařský půlmaraton (18.4. 2015) Pardubice

Půlmaraton

Celkově
Pořadí celk.Poř. v Kat.KategorieJménoRočníkVýkon
47.39.M15Jiří Kabelka7701:18:30
59.46.M15Martin Opolecký8401:19:06



1. kolo Atletického poháru přípravek (21.4. 2015) Praha – Kotlářka

60 m – Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jáchym Gaidoš0711,80
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matěj Laštovka0711,69
3.Kryštov Kalina0813,74
4.Aram Jurík0814,24
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jáchym Švarc0915,83

60 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Rolando Carrasco0612,36
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Viktor Jakubů0510,81
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Antonín Niesyt0610,59
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.František Švarc0511,16
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vojtěch Vlasák0411,18
5.Václav Vlasák0411,32

60 m – Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lucie Eremiášová0713,53
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Vendula Miňovská0712,44
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Karolína Tužilová0710,35
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jana Zvoníčková0711,11
4.Thelma Zimová0812,11

60 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Stella Kollárová0610,92
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Klára Nováková0410,12
6.Apolena Melíšková0612,43
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Anna Ulipová0612,69

150 m – Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tomáš Novák0729,07
2.Matěj Laštovka0729,65
3.Matyáš Vilhelm0837,30

150 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kryštof Dušek0425,08
4.Filip Henderson0528,02
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mogg0424,66
4.David Mogg0628,05
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Václav Vlasák0427,87

150 m – Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Josefína Barešová0729,92
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Karolína Tužilová0725,36

150 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Viktorie Čechová0529,21
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Anežka Krbcová0535,92
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Dvořáková0625,62

600 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Vojtěch Vlasák042:22,12

600 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Anna Ciznerová062:20,15

4×60 m – Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Laštovka, Kalina, Fučík, Novák 54,14

4×60 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Mogg M., Vlasák V., Mogg D., Dušek 42,31
2. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Jakubů, Urbánek, Carrasco, Vlasák V. 50,46

4×60 m – Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
2.Eremiášová, Zimová, Barešová, Tužilová 45,05

4×60 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Nováková, Čechová, Kollarová, Dvořáková 43,03

Skok daleký – Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Josef Fučík082,37
20.Matěj Slezák082,04
22.Matyáš Vilhelm081,96
24.Aram Jurík081,84

Skok daleký – Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Matyáš Mogg043,71
29.Antonín Niesyt062,91

Skok daleký – Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Josefína Barešová073,00
5.Jana Zvoníčková072,92
15.Thelma Zimová082,36
20.Vendula Miňovská072,31

Skok daleký – Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
35.Anna Ciznerová062,77
37.Stella Kollárová062,67
40.Viktorie Čechová052,60

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tomáš Novák0723,82
6.Jáchym Gaidoš0711,08
7.Kryštof Kalina0810,15
8.Josef Fučík08088,48
10.Jáchym Švarc0906,38

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Viktor Jakubů0528,70
11.Kryštof Dušek0428,04
14.David Mogg0625,54
20.František Švarc0521,97
31.Rolando Carrasco0615,30
32.Tobiáš Urbánek0614,93
34.Filip Henderson0511,60

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lucie Eremiášová0720,43

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Klára Nováková0422,75
29.Anežka Krbcová0512,87



Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (23.4. 2015) Praha – Eden

60 m – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0208,79

800 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eduard Janoušek022:54,75

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0211,43

Skok daleký – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Eduard Janoušek024,11

Hod kriketovým míčkem – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eduard Janoušek0243,68

Pětiboj – celkem

Celkově
PořadíJméno Body
7.Eduard Janoušek 1394



2. kolo Atletického poháru přípravek (29.4. 2015) Praha – Kotlářka

60 m – Atletická minipřípravka–hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jáchym Gaidoš0712,77
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Diviš Kilián Šimek0812,36
4.Matěj Slezák0812,66
6.František Bareš0913,52

60 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Viktor Jakubů0511,02

60 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Stella Kollárová0610,76

150 m – Atletická minipřípravka–hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tomáš Novák0729,15

150 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kryštof Dušek0425,31
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vojtěch Vlasák0428,36
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Václav Vlasák0428,66
5.Vít Ungermann0630,96

150 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Josefína Barešová0728,71
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Apolena Melíšková0632,70

600 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Dvořáková062:12,61
7.Anna Ciznerová062:25,84

4×60 m – Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
1.Slezák, Kalina, Šimek, Novák 49,12

4×60 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Dušek, Jakubů, Vlasák Vá, Vlasák Vo 43,87

4×60 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Ciznerová, Melíšková, Kollárová, Dvořáková 45,97

Skok daleký – Atletická minipřípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jáchym Gaidoš072,39
3.Diviš Kilián Šimek082,25
4.Kryštof Kalina082,01

Skok daleký – Atletická přípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Vít Ungermann062,65

Skok daleký – Atletická minipřípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Josefína Barešová072,43

Skok daleký – Atletická přípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.Stella Kollárová062,84

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tomáš Novák0726,07
4.Matěj Slezák0813,40
5.Kryštof Kalina0812,76
7.František Bareš0911,39

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Kryštof Dušek0431,28
8.Václav Vlasák0430,49
10.Viktor Jakubů0529,61
14.Vojtěch Vlasák0427,28

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Anna Ciznerová0617,10
17.Tereza Dvořáková0616,17
25.Apolena Melíšková066,31



Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen (3.5. 2015) Praha

Maratón – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
36.Martin Opolecký842:56:14
41.Jiří Kabelka772:58:55



Nominační závod na letní olympiádu dětí a mládeže (6.5. 2015) Praha – Děkanka

1500 m – Žáci (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jan Červenka005:16,81

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0211,17



1. veřejné závody přípravek (11.5. 2015) Praha – Eden

60m – Přípravka žákyně (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Stella Kollárová0610,68

60m – Minipřípravka žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Vendula Miňovská0712,72

60m – Minipřípravka žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Josef Fučík0812,38
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matěj Laštovka0711,53

Skok daleký – Přípravka žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
32.Tereza Dvořáková063,04

Skok daleký – Přípravka žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
24.Kryštof Dušek043,06

Skok daleký – Minipřípravka žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Vendula Miňovská072,41

Skok daleký – Minipřípravka žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
23.Matyáš Vilhelm082,13

Hod kriketovým míčkem – Přípravka žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Kryštof Dušek0429,89

600m – Minipřípravka žáci (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Matěj Laštovka072:37,14
11.Josef Fučík082:41,14
12.Štěpán Kimla082:53,07
14.Matyáš Vilhelm083:08,16

800m – Přípravka žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tereza Dvořáková063:11,12
13.Stella Kollárová063:24,45



1. kolo pražského poháru družstev mládeže (12.5. 2015) Praha – Juliska

100 m – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9912,62

100 m – Juniorky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eliška Plecitá9915,12

100 m – Dorostenky (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Hedvika Chlumská9914,94

200 m – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král9925,90

200 m – Dorostenky (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Hedvika Chlumská9932,23

Skok vysoký – Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Filip Král991,45

Skok daleký – Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Viktor Buňat995,24
9.Lukáš Pařízek995,23
11.Filip Král994,64

Skok daleký – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Štěpánka Hendrychová964,53

Vrh koulí 4 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Štěpánka Hendrychová968,06

Vrh koulí 5 kg – Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Lukáš Pařízek9910,52

Hod diskem 1 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Plecitá9723,75
4.Štěpánka Hendrychová9622,89

Hod oštěpem 600 g – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Plecitá9720,35

Hod oštěpem 700 g – Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Lukáš Pařízek9938,64



2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (14.5. 2015) Praha – Eden

60 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek028,70

60 m – Mladší žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBPetra Vostrá049,99
MBAlžběta Čechová0310,46
MBTheresa Biskupová0410,50

150 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Vendelín Kukla0426,00
7.Marek Friedlaender0327,35

150 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Iva Kopecká0228,00

600 m – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová042:01,97

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Sarah Janoušková0213,58

4×60 m – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoVýkon
8.Kollárová, Janoušková, Janoušek, Kukla 37,15
2. Běh
PořadíJménoVýkon
MBČechová, Biskupová, Kopecká, Friedlaender 40,90

Skok vysoký – Mladší žáci (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eduard Janoušek021,30

Skok vysoký – Mladší žákyně (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBPetra Vostrá041,00

Skok daleký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Sarah Janoušková023,36
MBTheresa Biskupová043,43

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Iva Kopecká025,97

Vrh koulí 3 kg – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Vendelín Kukla045,52
14.Marek Friedlaender034,11

Hod kriketovým míčkem – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Marina Kollárová0426,72



1. kolo II. ligy mužů a žen (17.5. 2015) Praha – Děkanka

jako host za SK ZŠ Jeseniova Praha

200 m – Ženy (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Štěpánka Hendrychová9628,53

Hod diskem 1 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Štěpánka Hendrychová9622,30



1. kolo MPD mužů a žen (19.5. 2015) Praha – FTVS

Eliška Martínková a Jan Janeček z SK ZŠ Jeseniova Prahaje u nás na hostování

100 m – Muži (Rozběh)

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Viktor Buňat9912,37
7. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek9912,68
9. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tomáš Háva9411,89
4.Jakub Matyska9412,36
10. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Filip Král9912,47

100 m – Muži (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tomáš Háva9412,02

100 m – Ženy (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Karolína Tůmová9515,21
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kateřina Johnová0015,45
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Andrea Doležalová9414,22

400 m – Muži (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš0061,37
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Janeček9955,68

400 m – Ženy (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Martínková9971,40

3000 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7709:38,28
4.Michal Holík9009:41,40
14.Jakub Šimůnek8810:54,30

100 m překážek – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8016,42
4.Kristýna Tycová8322,48

110 m překážek – Muži (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tomáš Háva9422,05

4×100 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Buňat, Háva, Pařízek, Janeček 48,12

Skok vysoký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Žaneta Václavková801,50

Skok daleký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Jakub Matyska945,49
20.Lukáš Pařízek995,34
25.Viktor Buňat995,10
33.Filip Král994,49

Skok daleký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Andrea Doležalová944,80
28.Agáta Richterová013,53

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8010,37
4.Kristýna Tycová838,20
8.Eliška Plecitá977,72

Hod diskem 1 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kristýna Tycová8322,93
3.Karolína Tůmová9522,18
6.Eliška Plecitá9720,82
10.Andrea Doležalová9418,64



3. kolo Atletického poháru přípravek (20.5. 2015) Praha – Kotlářka

60 m – Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5,Matěj Slezák0812,91

60 m – Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lucie Eremiášová0710,75
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Vendula Miňovská0713,22

60 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Dvořáková0610,46
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Anežka Krbcová0513,85

150 m – Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Novák0730,67

600 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Anna Ciznerová062:23,36

4×60 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoVýkon
6.Eremiášová, Krbcová, Ciznerová, Dvořáková 46,28

Skok daleký – Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Kryštof Kalina081,78

Skok daleký – Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Vendula Miňovská072,15

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Novák0721,00
8.Matěj Slezák0813,22
9.Kryštof Kalina0812,93

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lucie Eremiášová0720,23

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Tereza Dvořáková0619,40
44.Anna Ciznerová0618,20



3. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (21.5. 2015) Praha – Eden

60 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Benjamin Mrázik0410,56

60 m – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Alžběta Čechová0310,40
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Olivia Dorušková0312,01

150 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Balcar0424,71
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Kryštof Dušek0425,11

150 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Kateřina Matějovcová0228,48
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lara Stoilová0322,47

600 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Mogg042:06,43

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0211,09

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Theresa Biskupová0413,65
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová0412,82

4×60 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
8.A – Kollárová, Stoilová, Balcar, Janoušek 35,63
2. Běh
PořadíJméno Výkon
8.B – Čechová, Biskupová, Mrázik, Dušek 39,93

Skok vysoký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Benjamin Mrázik041,15

Skok daleký – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eduard Janoušek023,98

Skok daleký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Theresa Biskupová043,33

Vrh koulí 2 kg – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lara Stoilová036,79
19.Kateřina Matějovcová024,99

Vrh koulí 3 kg – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.David Balcar045,38
13.Kryštof Dušek044,82

Hod kriketovým míčkem – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Matyáš Mogg0430,64



Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (22.–23.5. 2015) Praha – Eden

100 m – Muži (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Tomáš Háva9412,19

100 m – Juniorky (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Štěpánka Hendrychová9613,40

200 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Háva9424,76

200 m – Juniorky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Štěpánka Hendrychová9628,26

Skok daleký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Žaneta Václavková804,95

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Žaneta Václavková8011,23

Vrh koulí 4 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Plecitá977,54

Hod diskem 1 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Plecitá9722,70

Hod oštěpem 600 g – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eliška Plecitá9722,69

Hod oštěpem 800 g – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jakub Matyska9437,30



Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (28.–29.5. 2015) Praha – Kotlářka

150 m – Mladší žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lara Stoilová0322,48
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Schönpflugová0324,07

300 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0244,54

300 m – Mladší žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lara Stoilová0352,54

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0211,20

60 m překážek – Mladší žáci (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0210,82



2. kolo MPD mužů a žen (2.6. 2015) Praha – Juliska

100 m – Muži (Rozběh)

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek9912,67
2.David Kalný9912,81
6. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Štěpán Andr9313,25
4.Jakub Konvička9913,51
MBMatyáš Václavek0113,17

100 m – Ženy (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Karolína Tůmová9515,21
4.Kateřina Johnová0015,59

400 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Janeček9955,24
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBJakub Konvička9963,89

1000 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Kabelka773:00,39
4.Michal Brabec963:10,86
5.Jakub Šimůnek883:15,93

3000 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7709:36,14
14.Jakub Šimůnek8810:53,17

200 m překážek – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král9928,61
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Janeček9927,57
5. Běh   
Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek9928,87

200 m překážek – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová0138,44
MBŠtěpánka Hendrychová9633,16

4×100 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4   
A – Král, Pařízek, Janeček, Kalný 48,22

4×100 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
5.A – Doležalová, Malá, Plecitá, Martínková 56,92

2. Běh
4.B – Chlumská, Richterová, Johnová, Tůmová 58.94

Skok vysoký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Žaneta Václavková801.45

Skok daleký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Andrea Doležalová944,80
6.Šárka Malá934,52

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8011,39
4.Kristýna Tycová838,61
6.Karolína Tůmová958,10
9.Eliška Plecitá977,52

Hod oštěpem 600 g – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Šárka Malá9334,24
3.Žaneta Václavková8034,10
4.Andrea Doležalová9432,62
8.Kristýna Tycová8322,92
10.Eliška Plecitá9722,20



Přebor Prahy dorostu a staršího žactva (5.–6.6. 2015) Praha – Děkanka

60 m – Žáci (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš008,03

100 m – Dorostenci (Rozběh)

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Viktor Buňat9912,44

100 m – Dorostenky (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Hedvika Chlumská9914,48

150 m – Žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Kamila Lhotáková0021,99

200 m – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Viktor Buňat9925,21

300 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Adam Rybák0144,29
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jan Červenka0043,05

800 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jan Červenka002:19.85

200 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Dobáš0032,00

200 m překážek – Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová0140,97

300 m překážek – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Filip Král9943,45

4×100 m – Dorostenci (Běh)

Pořadí Jméno Výkon

2. Běh
3.Pařízek, Král, Dobáš, Buňat 48,41

Skok vysoký – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Jakub Konvička991,54
10.Filip Král991,54

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Václavek011,64
11.Adam Rybák011,45

Skok daleký – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Viktor Buňat994,98

Skok daleký – Žáci (Kvalifikace)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.David Dobáš005,07

Skok daleký – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Hedvika Chlumská993,87

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Agáta Richterová019,97

Vrh koulí 5 kg – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek9911,54

Hod diskem 0,75 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová0126,16



Czechman Kid's Triatlon (6.6. 2015) Dolany – Oplatil

Žákyně 9 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tereza Dvořáková060:14:40,5



2. kolo Pražského poháru mládeže (9.6. 2015) Praha – Stromovka

100 m – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Filip Král9912,78

100 m – Juniorky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Štěpánka Hendrychová9613,75
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Plecitá9714,42

100 m – Dorostenky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Hedvika Chlumská9914,81

300 m překážek – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král9945,51
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek9948,28

Vrh koulí 4 kg – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Eliška Plecitá976,22



4. kolo Atletického poháru přípravek (10.6. 2015) Praha – Kotlářka

60 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kryštof Dušek0410,02
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Mogg0410,02
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sebastian Pippal0510,85

60 m – Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lucie Eremiášová0710,47
4.Vendula Miňovská0712,19

3. Běh

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jana Zvoníčková0711,04

150 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vendelín Kukla0425,95
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Mogg0628,17

150 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Dvořáková0625,82
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Apolena Melíšková0632,23

600 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Sebastian Pippal052:26,93

600 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Anna Ciznerová062:22,56

4×60 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
2.Pippal, Kukla, Mogg, Dušek 40,51

4×60 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
6.Eremiášová, Melíšková, Ciznerová, Dvořáková 45,16

Skok daleký – Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Kryštof Kalina082,18

Skok daleký – Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jana Zvoníčková072,67
9.Vendula Miňovská072,60

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kryštof Kalina0811,07

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Vendelín Kukla0434,09
11.Kryštof Dušek0431,38
12.Matyáš Mogg0429,58
17.David Mogg0624,94

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lucie Eremiášová0720,90

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Anna Ciznerová0619,77
27.Tereza Dvořáková0617,23
34.Apolena Melíšková069,00



3. kolo MPD mužů a žen (16.6. 2015) Praha – Podvinný mlýn

100 m – Muži (Rozběh)

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9912,25
4.Filip Král9912,65

100 m – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Hedvika Chlumská9914,43
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Karolína Tůmová9515,14
5.Agáta Richterová0115,18
MBŠtěpánka Hendrychová9613,47

200 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Viktor Buňat9925,22

200 m – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Hedvika Chlumská9930,82
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBŠtěpánka Hendrychová9628,71
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kamila Lhotáková0029,96
4.Eliška Plecitá9731,54

800 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jan Červenka002:20,58
5.David Kalný992:27,42
7.Jakub Šimůnek882:32,03

800 m – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eliška Martínková992:54.58

2000 m – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Linda Homolková929:29,30

5000 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Michal Holík9016:40.76
5.Jiří Kabelka7717:04.61
14.Jakub Šimůnek8818:51.10

400 m překážek – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Janeček9960,74

4×200 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
2.A – Král, Pařízek, Janeček, Buňat 1:40,36
   

4×200 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Lhotáková, Richterová, Plecitá, Tycová 2:07,63

Skok vysoký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Filip Král991,50

Skok vysoký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kamila Lhotáková001,35

Trojskok – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Lukáš Pařízek9910,94
10.Jakub Matyska9410,50

Trojskok – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Šárka Malá9310,32

Hod kladivem 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kristýna Tycová8325,10
4.Karolína Tůmová9520,42

Hod oštěpem 600 g – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Šárka Malá9329,88
13.Eliška Martínková9920,41
16.Kristýna Tycová8319,87
17.Eliška Plecitá9719,07
20.Karolína Tůmová9518,15

Hod oštěpem 800 g – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Jakub Matyska9436,31
20.Lukáš Pařízek9934,12
23.Miroslav Janeček7329,68



5. veřejné závody PAS (17.6. 2015) Praha – Podvinný mlýn

Hod diskem 1 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Eliška Plecitá9721,72



Víceboje a veřejné závody (21.6. 2015) Praha – Dolní Počernice

Trojboj Starší žákyně

60 m
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová018,82
Skok daleký
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová014,09
800 m
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Agáta Richterová013:28,29

Trojboj Starší žáci

60 m
PořadíJménoRočníkVýkon
1.David Dobáš007.99
Skok daleký
PořadíJménoRočníkVýkon
1.David Dobáš005,12
800 m
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka012:30,29
2.David Dobáš002:37,00

Čtyřboj Mladší žákyně

60 m
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eliška Schönpflugová039,25
Skok daleký
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Schönpflugová034,00
Hod oštěpem
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Schönpflugová0313,00
800 m
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eliška Schönpflugová033:29,45

Čtyřboj Přípravka dívky

60 m
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová049,48
4.Tereza Dvořáková069,67
14.Stella Kollárová0610,82
16.Anna Ciznerová0611,09
Skok daleký
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová043,63
10.Tereza Dvořáková063,22
13.Anna Ciznerová062,92
17.Stella Kollárová062,45
Hod míčkem
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová0427
7.Tereza Dvořáková0621
8.Anna Ciznerová0619
12.Stella Kollárová0617
350m
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová041:01,01
6.Tereza Dvořáková061:06,29
10.Anna Ciznerová061:09,70
16.Stella Kollárová061:13,95

Celková umístění

Celkově
PořadíJménoKategorieBody
3.Agáta RichterováStarší žákyně24
1.David DobášStarší žáci33
3.Jan ČervenkaStarší žáci8
6.Eliška SchönpflugováMladší žákyně26
2.Marina KollárováPřípravka dívky30
6.Tereza DvořákováPřípravka dívky17
12.Anna CiznerováPřípravka dívky4
14.Stella KollárováPřípravka dívky0



2. veřejné závody přípravek (22.6. 2015) Praha – Eden

60 m – Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

6. Běh
PořadíJménoKategorieBody
4.Matyáš Vilhelm0813,41

60 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoKategorieBody
2.Kryštof Dušek0410,64

600 m – Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoKategorieBody
8.Štěpán Kimla082:59,00
2. Běh
PořadíJménoKategorieBody
11.Matyáš Vilhelm083:16,40

600 m – Atletická minipřípravka – dívky (Finále)

Celkově
PořadíJménoKategorieBody
8.Jana Zvoníčková072:33,53
11.Vendula Miňovská072:40,12

800 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

Celkově
1. Běh   
Celkově
PořadíJménoKategorieBody
3.Tereza Dvořáková063:06,09
10.Apolena Melíšková064:07,66

Skok daleký – Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoKategorieBody
30.Štěpán Kimla081,78

Skok daleký – Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoKategorieBody
9.Vendula Miňovská072,57

Skok daleký – Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoKategorieBody
36.Tereza Dvořáková062,98
77.Apolena Melíšková062,35
82.Anežka Krbcová051,85

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoKategorieBody
18.Kryštof Dušek0428,28

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoKategorieBody
10.Jana Zvoníčková0710,29

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoKategorieBody
27.Anežka Krbcová059,97



III. kolo skupiny B staršího žactva (23.6. 2015) Praha – Juliska

jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha a David Dobáš MB

150 m – Žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kamila Lhotáková0021,85
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kateřina Johnová0023,97

800 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka002:22.39
MBDavid Dobáš002:33,69

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBDavid Dobáš008,03



3. veřejné závody žactva (29.6.2015) Praha – Eden

60 m – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek028,75

300 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Dobáš0043,52
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Adam Rybák0143,97

60 m překážek – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek0210,90

100 m překážek – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš0017,18



6. veřejné závody PAS (1.7. 2015) Praha – Děkanka

60 m – Muži (Běh)

8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš008,13

60 m – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eliška Plecitá979,40

100 m – Muži (Běh)

8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Dobáš0013,18

200 m – Muži (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Dobáš0027,67

Hod diskem 1 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Eliška Plecitá9722,65

Hod diskem 2 kg – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Miroslav Janeček7323,06

Sprinterský trojboj – Muži

Celkově
23.David Dobáš001361



IV. Pražský triatlon (19.7. 2015) Praha – Dolní Počernice

Žákyně 11 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tereza Dvořáková067:40



1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (25.8. 2015) Praha – Eden

jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha

100 m – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Viktor Buňat9912,56

100 m – Dorostenky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Hedvika Chlumská9914,65

200 m – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Viktor Buňat9925,89
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Pařízek9925,99

200 m – Dorostenky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Hedvika Chlumská9930,89

110 m překážek – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Filip Král9917,95

Skok vysoký – Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Filip Král991,55

Vrh koulí 4 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Eliška Plecitá977,63

Vrh koulí 5 kg – Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Lukáš Pařízek9910,98

Hod diskem 1 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Plecitá9725,62
7.Štěpánka Hendrychová9621,79

Hod diskem 1,5 kg – Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Lukáš Pařízek9927,01



1. finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (27.8. 2015) Praha – Eden

jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha

60 m – Žákyně (Běh)

4. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
MBKamila Lhotáková009,11
MBKateřina Johnová009,74

150 m – Žáci (Běh)

5. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák0119,23

150 m – Žákyně (Běh)

4. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
MBKamila Lhotáková0022,33
MBKateřina Johnová0024,39

1500 m překážek – Žáci (Běh)

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
2.Jan Červenka005:17,76

Skok vysoký – Žáci

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
2.Matyáš Václavek011,75

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
10.Agáta Richterová018,76

Vrh koulí 4 kg – Žáci

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
14.Matyáš Václavek019,36

Hod kladivem 3 kg – Žákyně

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
10.Agáta Richterová0121,95



2. kolo MPD mládeže (2.9. 2015) Praha – Podvinný mlýn

za SK ZŠ Jeseniova Praha

100 m - Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Buňat9912,3
5.Jakub Konvička9913,1

100 m – Dorostenky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Hedvika Chlumská9914,6

400 m – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Buňat9957,9
3.Filip Král9959,2

300 m překážek – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Filip Král9944,4

Trojskok – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek9911,02

Vrh koulí 4 kg – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Eliška Plecitá9707,66
12.Štěpánka Hendrychová9607,41

Hod oštěpem 500 g – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Hedvika Chlumská9916,85

Hod oštěpem 600 g – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Štěpánka Hendrychová9626,73
6.Eliška Plecitá9723,75

Hod oštěpem 700 g – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lukáš Pařízek9938,66



2. kolo finále A Přeboru Prahy staršího žactva (3.9. 2015) Praha – Eden

jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha, David Dobáš za náš oddíl

300 m – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Adam Rybák0143,96

1500 m – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jan Červenka004:49,83

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Václavek011,70

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová0109,91

Hod diskem 0,75 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Agáta Richterová0119,44

Hod oštěpem 600 g – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Matyáš Václavek0138,88

200 m překážek – Žáci (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBDavid Dobáš0030,81



Cologne Triathlon Weekend (4.–6.9. 2015) Kolín nad Rýnem

Cologne Kids Triathlon

Celkově
Poř. celk.Poř. v kat.JménoRočníkVýkon
9.2.Tereza Dvořáková0600:13:00,26



Birell Grand Prix Praha (5.9. 2015) Praha

10 km

Celkově
Poř. celk.Poř. v kat.JménoRočníkVýkon
2281.1280.Daniel Kný8800:53:02



Veřejné závody žactva (7.9. 2015) Praha – Jeseniova

60 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.David Dobáš008,14
2.Jan Červenka008,51
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek029,09

60 m – Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lara Stoilová0309,41

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek0211,00

100 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Dobáš0018,43

Skok daleký – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Lara Stoilová033,49



IV. kolo pražského městského přeboru družstev mužů a žen (8.9. 2015) Praha – Podvinný mlýn

100 m – Muži (Rozběh)

5. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Dobáš0012,62
3.Štěpán Andr9313,03

100 m – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Hedvika Chlumská9914,32
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Karolína Tůmová9515,38
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kateřina Johnová0015,89

200 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek9926,08
3.Filip Král9926,50
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Václavek0126,78

200 m – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Hedvika Chlumská9930,87
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Martínková9931,75

800 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Janeček992:12,25
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Janeček002:18,02

5000 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Michal Holík9016:29,48
3.Jiří Kabelka7717:06,00

100 m překážek – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Martínková9920,21

4 x 100 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoVýkon
4.Pařízek, Král, Kalný, Janeček 48,63

4 x 100 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoVýkon
4.Martínková, Chlumská, Plecitá, Tůmová 58,83

Skok vysoký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Matyáš Václavek011,60
6.Filip Král991,55

Skok daleký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.David Dobáš005,33
13.Lukáš Pařízek995,26
19.Miroslav Janeček734,36

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8010,60
7.Eliška Plecitá977,93

Hod diskem 1 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8030,20
3.Eliška Plecitá9724,89
11.Karolína Tůmová9519,71

Hod diskem 2 kg – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Miroslav Janeček7320,46

Celkové body – Muži

Celkově
Pořadí Body
6. 47,50

Celkové body – Ženy

Celkově
Pořadí Body
6. 45,00



Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (12.9. 2015) Plzeň

jakohosté za SK ZŠ Jeseniova Praha

1500 m překážek – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Červenka005:14,40

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Matyáš Václavek011,65

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Agáta Richterová019,63

Hod diskem 0,75 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Agáta Richterová0124,15

Hod kladivem 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Agáta Richterová0124,38

Hod oštěpem 600 g – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Matyáš Václavek0135,72



Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (13.9. 2015) Liberec

jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha

200 m – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Viktor Buňat9925,43

200 m – Dorostenky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Hedvika Chlumská9930,93

3000 m – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jakub Konvička9912:50,52

110 m překážek – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král9918,16

300 m překážek – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král9944,17

Vrh koulí 5kg – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
24.Lukáš Pařízek9910,42

Hod oštěpem 500 g – Dorostenky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
20.Hedvika Chlumská9919,58

Hod oštěpem 700 g – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.Lukáš Pařízek9936,40



Semifinále MPD mladšího žactva (17.9. 2015) Praha – Děkanka

60 m – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vojtěch Vlasák0411,26

60 m – Mladší žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Alžběta Čechová0310,39

150 m – Mladší žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Balcar0425,03

150 m – Mladší žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lara Stoilová0322,85
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Sarah Janoušková0222,85
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Marina Kollárová0424,40

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek0210,96

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Marina Kollárová0412,25

4×60 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoVýkon
5.A – Janoušková, Balcar, Stoilová, Janoušek 35,12
5. Běh
3.B – Kollárová, Vlasák, Čechová, Mogg 39,52

Skok vysoký – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Eduard Janoušek021,30

Skok daleký – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Matyáš Mogg043,58

Skok daleký – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
20.Lara Stoilová033,39
24.Alžběta Čechová033,22

Vrh koulí 2kg – Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Sarah Janoušková026,33

Hod kriketovým míčkem – Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.David Balcar0440,89
22.Vojtěch Vlasák0428,34

Body celkem – Mladší žáci

Celkově
Pořadí Body
8. 11.00

Body celkem – Mladší žákyně

Celkově
Pořadí Body
9. 3,00



Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (19.–20.9.2015) Praha - Eden

4 x 60 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Dobáš, Václavek, Červenka, Rybák 30.83

4 x 300m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Dobáš, Václavek, Červenka, Rybák 2:49.83



Mladé Běchovice (19.9. 2015) Praha – Běchovice

Běžecké naděje VI – dívky 300m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Tereza Dvořáková061:01,09



Vrhačský trojboj (22.9. 2015) Praha - Kotlářka

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová019,62

Vrh koulí 4 kg – Žáci

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
14.David Dobáš008,87

Hod diskem 0,75 kg – Žákyně

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
10.Agáta Richterová0119,67

Hod diskem 1 kg – Žáci

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
11.David Dobáš0025,20

Hod oštěpem 500 g – Žákyně

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
7.Agáta Richterová0120,61

Hod oštěpem 600 g – Žáci

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
11.David Dobáš0026,50

Celkové umístění – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkBody
7.Agáta Richterová011077

Celkové umístění – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkBody
13.David Dobáš001039



Krajské finále Corny středoškolského atletického poháru 2015 (23.9. 2015) Praha – Kotlářka

(za svou střední školu)

Skok daleký – Junioři

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Lukáš Pařízek995,10

Vrh koulí 5 kg – Junioři

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Lukáš Pařízek9910,89



Finále B městského přeboru družstev mladšího žactva (24.9. 2015) Praha – Jeseniova

60 m – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek028,81
3. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
4.Kryštof Dušek0410,20

60 m – Mladší žákyně (Běh)

4. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
4.Alžběta Čechová0310,33
6. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
3.Gabriela Balcarová0209,79

150 m – Mladší žáci (Běh)

4. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
2.David Balcar0424,82

150 m – Mladší žákyně (Běh)

3. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová0424,50
5. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
4.Alžběta Čechová0325,67
10. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
1.Lara Stoilová0322,64

60 m překážek – Mladší žáci (Běh)

1. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek0210,56

60 m překážek – Mladší žákyně (Běh)

3. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
1.Lara Stoilová0311,37

4×60 m – Mladší žákyně/ci (Běh)

3. Běh
PořadíJméno Výkon
1.Balcar, Balcarová, Stoilová, Janoušek 35,51

Skok daleký – Mladší žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Gabriela Balcarová023,87

Hod kriketovým míčkem – Mladší žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.David Balcar0435,41
28.Kryštof Dušek0428,92

Celkově body – Mladší žáci

Celkově
Pořadí Body
10. 17,00

Celkově body – Mladší žákyně

Celkově
Pořadí Body
11. 15,50



Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (26.9. 2015) Olomouc

(jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha)

100 m – Dorostenci (Rozběh)

2. Rozběh
Pořadí JménoRočníkVýkon
5.Viktor Buňat9912,62

200 m – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Viktor Buňat9925,6

300 m překážek – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Filip Král9944,29

Hod oštěpem 700 g – Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Lukáš Pařízek9937,69



Mezikrajové utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň (27.9. 2015) Kolín

300 m – Mladší žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MBEduard Janoušek0244,59



Veřejné závody přípravky (29.9. 2015) Praha – Děkanka

60 m Minipřípravka - Dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Stella Kollárová0610,50
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Karolína Tužilová0610,26
3.Lucie Eremiášová0710,82
4.Jana Zvoníčková0710,90
6.Vendula Miňovská0712,15

60 m Přípravka – Hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vendelín Kukla0410,25
6.Václav Vlasák0410,87
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vojtěch Vlasák0410,96
5.František Švarc0511,65
Vložený běh do dívek
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Sebastian Pippal0510,38

60 m Minipřípravka – Hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kryštof Vladyka0610,88
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Mogg0611,28
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.František Vetešník0712,29

300 m Přípravka – Dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Marina Kollárová0453,17

300 m Minipřípravka – Dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Dvořáková0657,28
6.Anna Ciznerová0662,34
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Karolína Tužilová0758,44
7.Apolena Melíšková0671,96

300 m Přípravka – Hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Mogg0452,32
Vložený běh do minipřípravky
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sebastian Pippal0558,54

300 m Minipřípravka – Hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tadeáš Čermák0660,04

4×60 m (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Mogg M., Kollárová M., Kukla, Vlasák Vo 40,75
5.Švarc F., Pippal, Vlasák Vá., Vetešník J. 47,86
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Čermák, Dvořáková, Mogg D., Tužilová 41,78
6.Kollárová S, Zvoníčková, Eremiášová, Ciznerová 42,99
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Miňovská, Vladyka, Vetešník F., Melíšková 47,77
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kollár, Šimek, Krbec, Polák 47,70
5.Rozsypalová, Kalina, Kopřivová, Gragor 51,17
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Švarc, Fučík, Kleník, Gregořica 54,15

Skok z místa Minipřípravka – Dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Jana Zvoníčková071,76
11.Stella Kollárová061,70
15.Tereza Dvořáková061,60
19.Vendula Miňovská071,51
25.Anna Ciznerová061,46
32.Apolena Melíšková061,13

Skok daleký Přípravka – Hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Matyáš Mogg043,50
21.Jan Vetešník052,54

Hod kriketovým míčkem Přípravka – Dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová0426,46

Hod kriketovým míčkem Minipřípravka – Dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lucie Eremiášová0724,15

Hod kriketovým míčkem Přípravka – Hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vendelín Kukla0438,73
9.Václav Vlasák0431,51
11.Vojtěch Vlasák0429,75
12.František Švarc0528,41
13.Jan Vetešník0527,02

Hod kriketovým míčkem Minipřípravka – Hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Tadeáš Čermák0627,77
10.Tomáš Novák0725,18
11.David Mogg0623,54
18.Kryštof Vladyka0611,99

Trojboj Atletická školka – Dívky

Celkově
PořadíJméno Skok Hod Překážky
16.Liliana Rozsypalová 1,25 3,00 14,29
17.Rozálie Kopřivová 1,20 3,00 13,46

Trojboj Atletická školka – Hoši

Celkově
PořadíJméno Skok Hod Překážky
6.Rafael Krbec 1,55 6,00 12,63
17.Diviš Kilián Šimek 1,50 4,00 13,17
18.Josef Fučík 1,60 4,00 13,73
21.Jonáš Gregor 1,25 4,75 13,26
24.Petr Polák 1,15 4,50 13,27
26.Kryštof Kalina 1,30 2,50 13,59
27.Václav Gregořica 1,25 3,50 13,83
28.Hubert Kleník 1,25 3,75 15,03
29.Jáchym Švarc 1,05 3,50 15,20
30.Adrian kollár 1,05 2,00 14,28



Klasický pětiboj a MČR veteránů (3.10. 2015) Praha - Kotlářka

200 m - Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8031,13

800 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Žaneta Václavková803:13,51

Skok daleký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková804,87

Hod diskem 1 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Žaneta Václavková8021,53

Hod oštěpem 600 g – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8035,04

Body celkově

Celkově
PořadíJméno Body
4.Žaneta Václavková 2057



Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (3.10. 2015) Stará Boleslav – Houšťka

(jako hosté za SK ZŠ Jeseniova Praha)

1500 m překážek – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jan Červenka 005:06,36

Vrh koulí 3 kg - Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Agáta Richterová018,78

Hod diskem 0,75 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Agáta Richterová0124,52

Hod kladivem 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Agáta Richterová0122,04



3. veřejné závody přípravek (8.10. 2015) Praha – Eden

60m – Přípravka žákyně (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Marina Kollárová049,81
4.Stella Kollárová0610,59

60m – Přípravka žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tadeáš Čermák06 10,72
5.Jáchym Hořejší0610,87
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Matouš Max Malinský0612,77
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Václav Vlasák0411,28
7.Vojtěch Vlasák0411,30

60m – Minipřípravka žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Rozálie Kopřivová0812,83
4.Kateřina Krejčíková0912,98
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sofia Richterová0812,40
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Martina Urbanová0813,51
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jana Zvoníčková0711,10

60m – Minipřípravka žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Vít Beránek0813,83
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Adrian Kollár0913,04
5.Mikuláš Jiří Malinský0913,55
6.Hubert Kleník0813,75
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Petr Polák0811,60

800m – Přípravka žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tereza Dvořáková063:04,55
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Marina Kollárová042:58,80

800m – Přípravka žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jáchym Hořejší063:04,99
9.Tadeáš Čermák063:11,89
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mogg043:01,82
5.Sebastian Pippal053:10,03
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Vít Ungermann063:38,79

600m – Minipřípravka žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Rozálie Kopřivová082:48,60
10.Kateřina Krejčíková092:54,84
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Vendula Miňovská072:49,59
10.Sofia Richterová083:03,46

600m – Minipřípravka žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Adam Beránek072:24,00
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tomáš Novák072:30,09
7.Rafael Krbec082:40,80
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Adrian Kollár092:48,02

Skok daleký – Přípravka žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.David Mogg063,03
23.Matouš Max Malinský062,72

Skok daleký – Minipřípravka žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Jana Zvoníčková072,86
9.Vendula Miňovská072,55
13.Martina Urbanová082,43
30.Liliana Rozsypalová082,14

Skok daleký – Minipřípravka žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Rafael Krbec082,74
23.Petr Polák082,59
24.Adam Beránek072,57
37.Diviš Kilián Šimek082,45
46.Jonáš Gregor082,30
52.Kryštof Kalina082,08
53.Vít Beránek082,00

Hod kriketovým míčkem – Přípravka žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
22.Tereza Dvořáková0616,11
24.Stella Kollárová0614,73

Hod kriketovým míčkem – Přípravka žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Matyáš Mogg0435,52
13.Václav Vlasák0430,80
24.Vojtěch Vlasák0423,31
25.Vít Ungermann0623,29
26.Sebastian Pippal0522,72
28.David Mogg0621,55

Hod kriketovým míčkem – Minipřípravka žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Tomáš Novák0722,80
15.Kryštof Kalina0816,57
21.Hubert Kleník0813,15
23.Mikuláš Jiří Malinský0910,50
24.Jonáš Gregor0810,24



Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (10.–11.10. 2015) Praha – Juliska

60 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Dobáš007,83

1000 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Dobáš003:22,00

100 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Dobáš0016,42

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
28.David Dobáš001,26

Skok o tyči – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
21. David Dobáš002,20

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.David Dobáš005,22

Vrh koulí 4 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17. David Dobáš008,99

Hod diskem 1 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.David Dobáš0025,33

Hod oštěpem 600 g – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
23.David Dobáš0026,11

Devítiboj – celkové pořadí

Celkově
Pořadí Body
19. 3499



Podzimní běhání poháru běžeckých nadějí (17.10. 2015) Praha – Kunratický les

Mladší žáci – 1300 m

Celkově
Pořadí Jméno Ročník Výkon
10.Eduard Janoušek02 5:23

Starší žáci – 1900 m

Celkově
Pořadí Jméno Ročník Výkon
2.Jan Červenka006:28

Muži do 39 let – 5700 m

Celkově
Pořadí Jméno Ročník Výkon
4.Vojtěch Bližňák8320:37



Klánovický půlmaraton a desítka (25.10. 2015) Praha – Klánovice

21 km

Celkově
Pořadí celk.Pořadí v kat.JménoRočníkVýkon
11.6.Michal Holík601:18:51

10km

Celkově
Pořadí celk.Pořadí v kat.JménoRočníkVýkon
27.22.Oldřich Starý6048:04



Běh přes motolské jamky STRC 2015 (1.11. 2015) Praha – Motol

Přípravka chlapci I. 2008–2010

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
16.Adrian Kollár091:34
37.Matěj Michalovič102:32

Přípravka dívky II. 2006–2007

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
8.Tereza Dvořáková062:54
9.Stella Kollárová062:55

Přípravka dívky 2004–2005

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová042:28

Mladší žákyně 2003–2002

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
21.Klára Šafránková039:10

Starší žáci + Dorostenky

Celkově
Pořadí celk.Pořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
14.10.Jan Červenka0015:09

Muži – 8km

Celkově
Pořadí celk.Pořadí v Kat.JménoRočníkVýkon
216.16.Oldřich Starý6041:42



2 míle s úsměvem (7.11. 2015) Praha – Stromovka

Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Vojtěch Bližňák8311:11,00
35.Oldřich Starý6013:56,00



82. ročník Velké Kunratické (8.11. 2015) Praha – Kunratický les

Minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
104.Adrian Kollár091:46,7
129.Šimon Syrůček081:50,4

Přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
47.Stella Kollárová062:29,2
71.Jana Zvoníčková072:33,1
81.Julie Kernerová052:34,2

Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
47.Marina Kollárová043:28,9

Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
33.Eduard Janoušek023:15,2

Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
21.Lukáš Pařízek998:25,1

Muži do 39 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
36.Michal Holík9014.43,4
145.Martin Opolecký8415.39,8
362.Hynek Opolecký8517:16,5
529.Marek Schneeweis7718:15,7

Muži do 49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
48.Jiří Wallenfels7215:34,7



Vodácký přespolní běh v Ďáblickém háji (15.11. 2015) Praha – Ďáblice

680 m

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek0200:02:26,1

1000 m

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
4.Jan Červenka0000:04:19,4



Podzimní běh Olympu (21.11. 2015) Praha – Stromovka

Minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
26.Adrian Kollár091:23

Přípravka II. – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Stella Kollárová062:35

Přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
21.Marina Kollárová042:24

Mladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
23.Eduard Janoušek025:04

Starší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jan Červenka008:57



Loap PBT Vaší ligy 12/12 (28.11. 2015) Praha – Braník

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Kabelka770:38:27



59. ročník Podzimního běhu lyžařů (29.11. 2015) Senohraby

Starší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Eduard Janoušek023:05



Předvánoční běh (5.12. 2015) Praha – Dolní Počernice

Chlapci 2008–2009 60 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Adrian Kollár0913,39

Dívky 2006–2007 200 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Stella Kollárová0637,70

Dívky 2004–2005 200 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Marina Kollárová0435,39

Muži B 1974–1965 3700 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Wallenfels720:14:14



10. ročník Mikulášské haly žactva (5.12. 2015) Praha – Olymp

60 m – Žáci (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek028,59

150 m – Žáci (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jan Červenka0019,62
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák0119,87

300 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Červenka0041,38

60 m překážek – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0210,78

Skok vysoký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Adam Rybák011,50

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Agáta Richterová0109,72



2 míle s úsměvem (5.12. 2015) Praha – Stromovka

Běh

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
46.Oldřich Starý6014:01,00



O Hostivařského kamzíka (12.12. 2015) Praha – Hostivař

5,8km

Celkově
Pořadí celk.Poř. v Kat.JménoRočníkVýkon
43.5.Oldřich Starý6028:34



Běh cyklistů (13.12. 2015) Praha – Jinonice

Muži 50–59 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Oldřich Starý6035:26:00



Halový pětiboj rodiče s dětmi (16.12. 2015) Vinohrady

Celkové výsledky

Celkově
#jméno dítěte + jméno rodičeskokhod30 mdlouhý běhpřekážkycelk.
1.Tereza Dvořáková + Martin Dvořák390/33,51630/3310,4/291:45,7/3522,0/33,5164
2.Eliška Schönpflugová + Kateřina Brabačová360/29,51360/2910,2/331:48,6/3322,3/29,5154
3.Václav Tatíček + Daniela Tatíčková400/351140/199,9/351:56,9/2421,1/35148
4.Barbora Pajerová + Václav Pajer375/31,51340/2810,3/31,51:55,4/2822,4/28147
5.Matouš Zástěra + Eduard Janoušek315/15,51900/3510,4/291:48,5/3422,1/32145,5
6.Sebastian Pippal + Zbyněk Pippal340/23,51310/2610,3/31,51:51,7/3222,2/31144
7.Štěpán Kott + Alan Kott340/23,51040/1610,08/341:52,3/3122,0/33,5138
8.Ondřej Fictum + Jiří Fictum350/281290/2410,4/291:54,9/2922,5/27137
9.Diviš Kilián Šimek + Jan Šimek390/33,51600/3210,6/271:55,8/2625,5/14,5133
10.František Švarc + David Švarc345/271270/2310,8/251:55,6/2722,3/29,5131,5
11.Tereza Pajerová + Václav Pajer340/23,51296/2511,1/21,51:57,7/2323,3/24117
12.David Balcar + Jiří Balcar340/23,51500/3111,3/17,52:00,0/2023,8/22114
13.František Tatíček + Petr Tatíček330/19,5980/1210,7/261:54,7/3023,2/25112,5
14.Tobiáš Urbánek + Jan Urbánek360/29,51070/1711,0/23,51:56,3/2525,1/17112
15.Gabriela Balcarová + Helena Balcarová365/31,51130/1811,4/15,51:59,1/2224,3/20107
16.Apolena Melíšková + Jan Zůbek310/141326/2711,2/19,52:03,6/1824,2/2199,5
17.Tomáš Hájek + Milan Hájek340/23,5920/811,0/23,51:59,9/2123,4/2399
18.Vendula Miňovská + Tereza Miňovská315/15,51700/3411,4/15,52:09,4/15,525,0/1898,5
19.Kateřina Krejčíková + Jindřich Krejčík320/171265/2211,3/17,52:00,3/1924,8/1994,5
20.Martin Fictum + Jiří Fictum325/181230/2111,6/13,52:13,9/1323,1/2691,5
21.Vojtěch Klimeš + Barbora Škaloudová330/19,5795/311,1/21,52:05,8/1726,7/1273
22.Petr Polák + Petr Polák265/8,51410/3012,4/9,52:14,6/1228,9/868
22.David Šťastný + Radek Šťastný340/23,51000/1311,2/19,52:21,8/831,0/468
24.Adam Záboj Skořepa + Pavel Skořepa265/8,5945/1011,6/13,52:09,4/15,525,5/14,562
25.Hugh Wallace-Acheson + Clare Wallace300/13865/412,0/112:10,3/1426,1/1355
26.Tobiáš Walter + Daniel Walter225/21020/14,511,9/122:16,1/1027,3/1048,5
27.Tomáš Payne + Lenka Payne285/11950/1112,8/72:23,9/626,8/1146
28.Aram Jurík + Daniela Krutinová295/12873/512,7/82:15,9/1129,4/743
29.Jonáš Klimeš + David Klimeš255/7910/712,4/9,52:17,1/930,3/537,5
30.Sedrik Šuško + Petra Šuško280/10930/912,9/62:33,2/327,6/937
31.Vojtěch Kubík + Martin Kubík250/61200/2015,4/42:30,0/449,1/135
32.Martin Šantroch + Ludmila Hevrová190/1890/617,1/32:43,2/225,2/1628
33.Barbora Schneeweisová + Marek Schneeweis245/51020/14,517,8/12:27,4/548,1/227,5
34.Richard Hájek + Kamila Hájková235/3,5645/213,3/52:21,9/734,2/320,5
35.Vincent Jakeš + Jakub Jakeš235/3,5480/117,25/20/030,1/612,5

Minipřípravka – Chlapci (2008 a méně)

Celkově
#jméno dítěte + jméno rodičeskokhod30 mdlouhý běhpřekážkycelk.
1.Diviš Kilián Šimek + Jan Šimek390/121600/1210,6/121:55,8/1225,5/10,558,5
2.Martin Fictum + Jiří Fictum325/91230/1011,6/8,52:13,9/923,1/1248,5
3.Vojtěch Klimeš + Barbora Škaloudová330/10795/311,1/112:05,8/1126,7/944
4.Adam Záboj Skořepa + Pavel Skořepa265/5,5945/711,6/8,52:09,4/1025,5/10,541,5
5.Petr Polák + Petr Polák265/5,51410/1112,4/6,52:14,6/828,9/738
6.David Šťastný + Radek Šťastný340/111000/811,2/102:21,8/531,0/337
7.Aram Jurík + Daniela Krutinová295/8873/412,7/52:15,9/729,4/630
8.Sedrik Šuško + Petra Šuško280/7930/612,9/42:33,2/227,6/827
9.Jonáš Klimeš + Barbora Škaloudová255/4910/512,4/6,52:17,1/630,3/425,5
10.Vojtěch Kubík + Martin Kubík250/31200/915,4/22:30,0/349,1/118
11.Richard Hájek + Kamila Hájková235/1,5645/213,3/32:21,9/434,2/212,5
12.Vincent Jakeš + Jakub Jakeš235/1,5480/117,25/10/030,1/58,5

Minipřípravka – Dívky (2008 a méně)

Celkově
#jméno dítěte + jméno rodičeskokhod30 mdlouhý běhpřekážkycelk.
1.Kateřina Krejčíková + Jindřich Krejčík320/21265/211,3/22:00,3/224,8/210
2.Bára Schneeweisová + Marek Schneeweis245/11020/117,8/12:27,4/148,1/15

Přípravka II – Chlapci (2006–2007)

Celkově
1.Václav Tatíček + Daniela Tatíčková400/91140/89,9/91:56,9/521,1/940
2.Ondřej Fictum + Jiří Fictum350/71290/910,4/71:54,9/722,5/737
3.Štěpán Kott + Alan Kott340/5,51040/610,08/81:52,3/922,0/836,5
4.Tobiáš Urbánek + Jan Urbánek360/81070/711,0/4,51:56,3/625,1/429,5
5.František Tatíček + Petr Tatíček330/4980/410,7/61:54,7/823,2/628
6.Tomáš Hájek + Milan Hájek340/5,5920/311,0/4,51:59,9/423,4/522
7.Tobiáš Walter + Daniel Walter225/21020/511,9/32:16,1/227,3/113
8.Hugh Wallace - Acheson + Clare Wallace300/3865/112,0/22:10,3/326,1/211
9.Martin Šantroch + Ludmila Hevrová190/1890/217,1/12:43,2/125,2/38

Přípravka II – Dívky (2006–2007)

Celkově
1.Tereza Dvořáková + Martin Dvořák390/51630/410,4/41:45,7/522,0/523
2.Barbora Pajerová + Václav Pajer375/41340/310,3/51:55,4/422,4/420
3.Tereza Pajerová + Václav Pajer340/31296/111,1/31:57,7/323,3/313
4.Vendula Miňovská + Tereza Miňovská315/21700/511,4/12:09,4/125,0/110
5.Apolena Melíšková + Jan Zůbek310/11326/211,2/22:03,6/224,2/29

Přípravka I – Chlapci (2004–2005)

Celkově
1.Matouš Zástěra + Eduard Janoušek315/21900/510,4/41:48,5/522,1/521
2.Sebastian Pippal + Zbyněk Pippal340/3,51310/310,3/51:51,7/422,2/419,5
3.František Švarc + David Švarc345/51270/210,8/31:55,6/322,3/316
4.David Balcar + Jiří Balcar340/3,51500/411,3/22:00,0/223,8/213,5
5.Tomáš Payne + Lenka Payne285/1950/112,8/12:23,9/126,8/15

Mladší žákyně (2001–2003)

Celkově
1.Eliška Schönpflugová + Kateřina Brabačová360/11360/210,2/21:48,6/222,3/29
2.Gabriela Balcarová + Helena Balcarová365/21130/111,4/11:59,1/124,3/16



Vánoční hala žactva (19.12. 2015) Praha – Strahov

60 m – Žáci (Rozběh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Václav Voldřich017,64
7. Bběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Dobáš008,21

150 m – Žáci (Běh)

15. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich0118,52
3.Adam Rybák0119,91

300 m – Žáci (Běh)

9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák0142,18

800 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Červenka002:13,05

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
3h   
7.Václav Voldřich015,52
14.David Dobáš004,87

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Agáta Richterová0110,31



Českobrodská vánoční desítka (20.12. 2015) Český Brod

Muži do 39 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jiří Kabelka770:37:10
12.Martin Opolecký840:37:55



Předvánoční běh Prokopským údolím (20.12. 2015) Praha – Prokopské údolí

Muži nad 17 let – 6 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Wallenfels720:23:14



Štěpánský běh s memoriálem Milana Suchomela (26.12. 2015) Čáslav

Ženy A a juniorky (97–81) cca 4900 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Linda Homolková9224:40



60. ročník Silvestrovského běhu Jardy Štercla (31.12. 2015) Praha – Riegrovy sady

Ženy 45–54 let – 1350 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lenka Wallenfels668:19

Muži do 39 let – 3400 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jiří Kabelka7711:47
12.Martin Opolecký8412:31

Muži 40–49 let – 3400 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Wallenfels7211:56
19.Michal Lipš7316:00

Muži 50–59 let – 3400m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Oldřich Starý6015:46