Výsledky závodů 2016

Novoroční běh Horními Počernicemi (1.1. 2016) Praha – Horní Počernice

Muži do 35 let – 6300 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Michal Holík9021:46,5

Muži 36 až 50 let – 6300 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Wallenfels7222:57,2

Ženy – 3150 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
23.Lenka Wallenfels6621:21,7



Loap pbt Vaší Ligy 1 (2.1. 2016) Praha – Braník

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vojtěch Bližňák8300:18:26

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jiří Kabelka7700:37:29



2 míle s úsměvem (9.1. 2016) Praha – Stromovka

Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Vojtěch Bližňák8311:07,50
36.Oldřich Starý6013:56,00



2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (13.1. 2016) Praha – Stromovka

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Václav Voldřich017,62
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák018,48
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Balcar049,45

60 m – Žákyně (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Agáta Richterová019,48
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Gabriela Balcarová029,42

150 m – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek0220,47
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Balcar0423,48

800 m – Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová042:54,64

60 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0210,50

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Marina Kollárová0412,19

Skok vysoký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Adam Rybák011,60

Skok daleký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich015,71

Skok daleký – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Gabriela Balcarová024,10

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Agáta Richterová0110,83



1. veřejné závody PAS (15.1. 2016) Praha – Strahov

600 m (Muži)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Vojtěch Bližňák831:36,00
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Červenka001:35,39

300 m (Muži)

10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Červenka0043,02



Zimní běh Iva Domanského (16.1. 2016) Kladno

Muži do 39 let – 10km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vojtěch Bližňák830:19:43



2. veřejné závody PAS (19.1. 2016) Praha – Stromovka

60 m – Muži (Běh)

12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.David Dobáš008,19

400 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Martin Šilhán6668,31
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Červenka0059,31

800 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Martin Dvořák742:26,06

60 m překážek – Dorostenci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.David Dobáš0010,60

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Eliška Plecitá977,84



3. veřejné závody PAS (do 13 let) (21.1. 2016) Praha – Juliska

60 m – Žáci (Rozběh)

8. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Václav Vlasák0410,86
4.Vojtěch Vlasák0410,94

60 m – Žákyně (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Ema Burešová0410,35
2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Alžběta Čechová039,80
5. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová049,46
10. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lara Stoilová038,98
11. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jasmína Sýkorová0310,38

60 m – Žákyně (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lara Stoilová039,06

60 m překážek – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mogg0412,91

60 m překážek – Žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Marina Kollárová0412,45
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lara Stoilová0311,54

Skok daleký – Žáci

Žáci 2
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Matyáš Mogg043,56
18.Václav Vlasák042,91
21.Vojtěch Vlasák042,76

Skok daleký – Žákyně

Žákyně 1
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Alžběta Čechová033,55
24.Ema Burešová042,97
Žákyně 2
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Jasmína Sýkorová033,25



3. veřejné závody PAS (22.1. 2016) Praha – Strahov

300 m – Muži (Běh)

12. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
3.Jan Červenka0041,85
14. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek9941,12

500 m – Muži (Běh)

5. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
6.Jan Červenka001:16,36



4. veřejné závody PAS (26.1. 2016) Praha – Stromovka

(4 závodníci jsou z naší jednoty z oddílu florbalu)

60 m – Muži (Běh) – Florbalový oddíl naší Jednoty

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Ondřej Stuchlík937,73
5.Ondřej Houra897,76
6.Jan Králík877,88
8.Milan Bína928,04
12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Ondřej Houra897,95
6.Milan Bína928,03
8.Jan Králík878,04
13. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Ondřej Stuchlík937,69

60 m – Ženy (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Štěpánka Hendrychová968,78

200 m – Muži (Běh)

10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Filip Král9925,97
21. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jakub Konvička9927,09

1500 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jan Červenka004:37,99

60 m překážek – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Filip Král999,86

Skok daleký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.David Dobáš005,20



4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (29.1. 2016) Praha – Strahov

150 m – Žáci (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek0220,46
16. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vendelín Kukla0425,05

300 m – Žáci (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek0244,04

300 m – Žákyně (Běh)

11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová0452,43
15. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jasmína Sýkorová0356,73

800 m – Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Marina Kollárová042:48,29
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jasmína Sýkorová033:17,02

Skok vysoký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák011,61



Loap PBT VAŠÍ LIGY (30.1. 2016) Praha – Bráník

5 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Michal Brabec9500:20:44

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jiří Kabelka7700:36:36



5. veřejné závody PAS (2.2. 2016) Praha – Stromovka

závodník Ondřej Houra z Florbalového oddílu

60 m – Muži (Běh)

8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Ondřej Houra897,67
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Pařízek997,82

800 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka002:14,14

60 m překážek – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Filip Král999,63



5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (3.2. 2016) Praha – Stromovka

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Václav Voldřich017,58
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek028,41
12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Benjamin Mrázik049,99
16. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák018,42

60 m – Žákyně (Běh)

16. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Schönpflugová039,30
4.Alžběta Čechová039,66

300 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Adam Rybák0142,91
18. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vendelín Kukla0458,98

300 m – Žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová0153,08
15. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová0452,04
6.Alžběta Čechová0354,27

60 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eduard Janoušek0210,74

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Marina Kollárová0412,48
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Schönpflugová0312,78

Skok daleký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Václav Voldřich015,45

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová0110,89



Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (6.–7.2. 2016) Praha – Stromovka

200 m – Dorostenci (Běh)

10. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
1.David Dobáš0025,57
2.Jakub Konvička9926,56

400 m – Dorostenci (Běh)

6. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
3.Jakub Konvička9960,47

800 m – Dorostenci (Běh)

2. Běh
Pořadí JménoRočníkVýkon
3.Jan Červenka002:11,19

1500 m – Dorostenci (Finále)

Finále 2
Pořadí JménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka004:37,75

Trojskok – Ženy (Finále)

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
7.Žaneta Václavková8010,64

Vrh koulí 4 kg – Juniorky (Finále)

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
10.Eliška Plecitá977,99



6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (10.2. 2016) Praha – Stromovka

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Václav Voldřich017,55
11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Magg049,55
5.Kryštof Dušek049,89

60 m – Žákyně (Běh)

11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Schönpflugová039,22
15. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová019,57
19. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jasmína Sýkorová039,88
8.Ema Burešová0410,34

150 m – Žáci (Běh)

19. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kryštof Dušek0424,20

150 m – Žákyně (Běh)

18. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová0423,18
6.Stella Kollárová0626,62
19. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Tereza Dvořáková0624,68
20. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Ema Burešová0426,13
21. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Alžběta Čechová0323,58
22. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jasmína Sýkorová0324,68

800 m – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Matyáš Mogg042:50,10

60 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Adam Rybák0110,11

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Marina Kollárová0412,54
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Schönpflugová0312,51

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Agáta Richterová0110,34

Skok daleký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Václav Vondřich015,46
8.Adam Rybák015,10



6. veřejné závody PAS (16.2. 2016) Praha – Stromovka

60 m – Muži (Běh)

8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš007,96

200 m – Muži (Běh)

9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Dobáš0025,57

3000 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jan Červenka0010:46,37



Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (17.2. 2016) Praha – Stromovka

60 m – Ml. žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Schönpflugová039,13

150 m – Ml. žáci (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Balcar0423,36

300 m – Ml. žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Alžběta Čechová0353,06

600 m – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Marina Kollárová041:57,70
7.Jasmína Sýkorová032:06,06

1000 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Matyáš Mogg043:39,02
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Vojtěch Vlasák044:17,03
11.Václav Vlasák044:21,63

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Marina Kollárová0411,64
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Schönpflugová0312,14

4×200 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.A: Schönpflugová, Čechová, Mogg, Balcar 2:08,87
3. Běh
PořadíJméno Výkon
6.B: Sýkorová, Burešová, Kukla, Dušek 2:14,63

Skok daleký – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.Matyáš Mogg043,75

Skok daleký – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Alžběta Čechová033,45

Vrh koulí 3 kg – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Vendelín Kukla046,90
10.Kryštof Dušek046,85



Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (24.–25.2. 2016) Praha – Strahov

60 m – Žáci (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich017,46

60 m – Žáci (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Václav Voldřich017,42

150 m – Žáci (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Václav Voldřich0118,03

150 m – Žáci (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Václav Voldřich0118,20

300 m – Žáci (Finále)

5. Finále
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek0242,88

60 m překážek – Žáci (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek0210,52
4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák019,98

60 m překážek – Žáci (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Adam Rybák019,86

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Adam Rybák011,55

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Václav Voldřich015,81
13.Adam Rybák014,95

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Agáta Richterová0111,08



Mistroství ČR žáků a žákyň (5.–6.3. 2016) Praha – Stromovka

60 m – Žáci (Rozběh)

1. Rozběh
Pořadí JménoRočníkVýkon
4.Václav Voldřich017,50

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
15.Agáta Richterová0110,24



ADIDAS Pražský běžecký pohár mládeže II. kolo (22.3. 2013) Praha – Vítkov

Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Červenka0010:37

Starší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Eduard Janoušek007:32

Přípravka dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Dvořáková062:02



Jarní běh Europlantu (24.3. 2016) Praha – Šárka

4500 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýokn
3.Michal Holík9016:20



I. kolo Městského Přeboru družstev mladšího žactva (30.3. 2016) Praha – Hvězda

1650 m – Mladší žákyně

Celkově
Pořadí v MPDJménoRočníkVýkon
15.Marina Kollárová047:15
52.Ema Burešová047:54
53.Tisa Kirby057:54
72.Lora Cassidy048:33

1650 m – Mladší žáci

Celkově
Pořadí v MPDJménoRočníkVýkon
11.Matyáš Mogg046:53
14.Matyáš Jiří Martinský037:07
30.Kryštof Basch057:38
37.Václav Vlasák047:48
42.David Balcar047:57
43.Kryštof Dušek048:00
47.Matouš Zástěra058:18
53.Jan Vetešník058:36

Body celkově

Celkově
PořadíSoučet bodů
6.153



Jaroměřský kros (10.4. 2016) Jaroměř – Josefov

Nejmladší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkPořadí ČOSOficiální čas
23.Lebeda Jiří200814.00:04:40

Nejmladší žákyně II.

Celkově
PořadíJménoRočníkPořadí ČOSOficiální čas
15.Dvořáková Tereza200610.00:04:42

Nejmladší žáci II.

Celkově
PořadíJménoRočníkPořadí ČOSOficiální čas
13.Mogg David20068.00:04:43

Mladší žáci II.

Celkově
PořadíJménoRočníkPořadí ČOSOficiální čas
10.Mogg Matyáš20046.00:09:33



Jarní běh Ďáblickým hájem (17.4. 2016) Praha – Ďáblický háj

700 m Ženy 2005–2007

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Tereza Dvořáková0603:06,3

4000 m Ženy 1966 a starší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lenka Wallenfels6600:26:01

4000 m Muži 1967–1976

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Wallenfels7200:15:08



1. kolo Atletického poháru přípravek (20.4. 2016) Praha – Stadion mládeže Kotlářka

60 m – Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Adrian Kollár0912,19

60 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.František Švarc0511,14
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Vetešník0511,38
5.Tobiáš Walter0712,46
6.František Vetešník0713,15

60 m – Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kateřina Krejčíková0912,03

60 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lucie Eremiášová0710,55
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Stella Kollárová0610,18
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Vendula Miňovská0711,73
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jana Zvoníčková0710.70

150 m – Atletická minipřípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Štěpán Kimla0830,59
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Adrian Kollár0929,88
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Diviš Kilián Šimek0828,11
5.Jiří Lebeda0835,48

150 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Mogg0626,10
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Sebastian Pippal0525,46

150 m – Atletická minipřípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kateřina Krejčíková0930,70

150 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tisa Kirby0524,36

600 m – Atletická přípravka – hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Sebastian Pippal052:21,03
14.Tobiáš Walter072:36,70

600 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Dvořáková062:10,98

4×60 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.A – Pippal, Vetešník J., Vetešník F., Mogg 46,03

4×60 m – Atletická přípravka – dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
6.A – Miňovská, Kirby, Zvoníčková, Dvořáková 41,90

Skok daleký – Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Jonáš Gregor082,66
8.Štěpán Kimla082,65
10.Diviš Kilián Šimek082,56
16.Kryštof Kalina082,25
26.Jáchym Švarc091,89

Skok daleký – Atletická přípravka – dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Stella Kollárová063,27
14.Lucie Eremiášová073,20
23.Tereza Dvořáková063,04
29.Jana Zvoníčková072,92
30.Vendula Miňovská072,83

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Kryštof Kalina0813,90

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka – hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.František Švarc0531,37
8.Jan Vetešník0528,40
13.David Mogg0624,35
17.František Vetešník0722,19



9. ročník Běhu tunelem (24.4. 2016) Praha – Vítkovský tunel

Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tomáš Háva9400:55,7

Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek9900:55,2

Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kateřina Husáková9801:06,0

Přípravka Dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tereza Dvořáková0601:13,3



Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (26.4. 2016) Praha – Eden

60 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
2.David Balcar049,91134
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
4.Kryštof Dušek0410,08109
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
4.Matyáš Mogg049,95128
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
6.Vojtěch Vlasák0410,9817

60 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
5.Alžběta Čechová0310,08320
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
4.Marina Kollárová049,93350
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
4.Jasmína Sýkorová039,80378

800 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
4.Matyáš Mogg042:52,47279
9.David Mogg043:06,30175
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
9.Kryštof Dušek043:09,07157
14.Vojtěch Vlasák043:19,4598

800 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
6.Jasmína Sýkorová033:00,93357
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
1.Marina Kollárová042:49,72466
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
13.Alžběta Čechová033:21,75190

60 m překážek – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
2.David Balcar0412,91127
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
4.Kryštof Dušek0413,6765
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
4.Matyáš Mogg0412,89129
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
5.Vojtěch Vlasák0415,103

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
7.Alžběta Čechová0316,535
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
3.Marina Kollárová0411,74421
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkonBody
6.Jasmína Sýkorová0313,87162

Skok daleký – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonBody
11.Matyáš Mogg043,64150
19.David Balcar043,48127
27.Kryštof Dušek043,30103
37.Vojtěch Vlasák042,9863

Skok daleký – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonBody
19.Marina Kollárová043,62225
25.Alžběta Čechová033,47194
39.Jasmína Sýkorová033,04114

Hod kriketovým míčkem – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonBody
14.Matyáš Mogg0436,17193
22.David Balcar0432,95167
27.Kryštof Dušek0430,71149
29.Vojtěch Vlasák0429,85142

Hod kriketovým míčkem – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkonBody
9.Marina Kollárová0434,72291
28.Jasmína Sýkorová0327,20202
41.Alžběta Čechová0319,30113

Pětiboj celkem – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkBody
16.Matyáš Mogg04879
18.David Balcar04730
26.Kryštof Dušek04583
37.Vojtěch Vlasák04323

Pětiboj celkem – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkBody
13.Marina Kollárová041753
34.Jasmína Sýkorová031124
35.Alžběta Čechová03911



2. kolo Atletického poháru přípravek (27.4. 2016) Praha – Stadion mládeže Kotlářka

60 m – Atletická minipřípravka–hoši

Běh 2
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Adrian Kollár0912,29

60 m – Atletická přípravka–hoši

Běh 4
4.Hugh Wallace–Acheson0610,37
5.Matouš Zástěra0511,01

60 m – Atletická minipřípravka–dívky

Běh 4
3.Martina Urbanová0813,26

60 m – Atletická přípravka–dívky

Běh 2
1.Stella Kollárová0610,16

150 m – Atletická minipřípravka–hoši

Běh 2
3.Adrian Kollár0932,47

150 m – Atletická přípravka–hoši

Běh 1
2.Jáchym Hořejší0625,24
Běh 3
1.Sebastian Pippal0525,61
Běh 5
5.Vít Ungermann0627,81

150 m – Atletická minipřípravka–dívky

Běh 3
4.Kateřina Krejčíková0930,08

150 m – Atletická přípravka–dívky

Běh 4
1.Tisa Kirby0524,61
Běh 5
5.Apolena Melíšková0630,23
Běh 7
2.Tereza Dvoráková0625,08

600 m – Atletická přípravka–hoši

Běh 1
1.Jáchym Hořejší062:08,60
Běh 2
5.Sebastian Pippal052:17,85
9.Tomáš Novák072:32,39

4×60 m – Atletická přípravka–hoši

Běh 2
PořadíJméno Výkon
2.Pippal, Zástěra, Ungermann, Wallace–Acheson 42,35

4×60 m – Atletická přípravka–dívky

Běh 1
3.Kollárová, Pippalová, Dvořáková, Kirby 41,39

Skok daleký – Atletická minipřípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Kryštof Kalina081,89

Skok daleký – Atletická přípravka–hoši

Celkově
11.Hugh Wallace–Acheson063,17

Skok daleký – Atletická minipřípravka–dívky

Celkově
5.Kateřina Krejčíková092,40
12.Martina Urbanová082,12

Skok daleký – Atletická přípravka–dívky

Celkově
11.Tisa Kirby053,31
23.Stella Kollárová063,00

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka–hoši

Celkově
8.Kryštof Kalina0815,13

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka–hoši

Celkově
1.Viktor Jakubů0538,04
7.Tomáš Novák0727,28
15.Vít Ungermann0618,31
18.Matouš Zástěra0516,89

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka–dívky

Celkově
24.Tereza Dvoráková0614,14
27.Apolena Melíšková0611,25



Veřejné závody žactva v hodu kladivem (27.4. 2016) Praha – Vinohrady

Hod kladivem 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová0125,19

Hod kladivem 4 kg – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák0127,30
5.Eduard Janoušek0213,53



1. veřejné závody PAS (29.4. 2016) Praha – Eden

150 m – Muži (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Kalný9919,80

300 m – Muži (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš0039,91

300 m – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Husáková9844,50

500 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kateřina Husáková981:30,24

300 m překážek – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Dobáš0044,07

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Plecitá978,41

Hod diskem 1 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Eliška Plecitá9724,87



Zahajovací závod v hodu kladivem (30.4. 2016) Praha – Vinohrady

Hod kladivem 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Agáta Richterová0127,91

Hod kladivem 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Šárka Malá9318,37

Hod kladivem 4 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Plecitá9719,72

Hod kladivem 7,26 kg – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Martin Ešpandr7622,10
2.Ondřej Petrov8918,89
3.Daniel Dufek9118,02



Veřejné závody pro žactvo (2.5. 2016) Praha – Jeseniova

60 m – Žáci (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Kryštof Dušek049,93

60 m – Žákyně (Běh)

12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Ema Burešová048,92

600 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Vojtěch Vlasák042:19,02

600 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová041:55,63
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Ema Burešová042:14,00

60 m překážek – Ml. žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vojtěch Vlasák0415,68

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Marina Kollárová0411,47

100 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák0115,78

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
24.Vojtěch Vlasák042,95

Vrh koulí 3 kg – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Kryštof Dušek046,36

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová0110,04

Vrh koulí 4 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Adam Rybák019,75



Veřejné závody přípravky (4. 5. 2016) Praha – Děkanka

60 m – Přípravka dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Stella Kollárová0610,11

300 m – Přípravka dívky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Stella Kollárová0655,20

300 m – Přípravka hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Matouš Zástěra051:04,24
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jáchym Hořejší0656,35
3.Tadeáš Čermák0659,46

Skok daleký – Přípravka hoši (Skupina 1)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tadeáš Čermák063,19
8.Jáchym Hořejší062,70
9.Matouš Zástěra052,52

60 m – Minipřípravka dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lucie Eremiášová0710,68
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vendula Miňovská0711,43
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Martina Urbanová0813,13

300 m – Minipřípravka dívky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vendula Miňovská071:05,87

Hod kriketovým míčkem – Minipřípravka dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
22.Lucie Eremiášová076,13

300 m – Minipřípravka hoši (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tomáš Novák071:07,62

Hod kriketovým míčkem – Minipřípravka dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tomáš Novák0722,39
22.Štěpán Kimla088,60

Trojboj – Atletická školka hoši

Celkově
JménoRočníkSkokHodPřekážky
Adrian Kollár091,263,3811,45



2. veřejné závody PAS (6.5. 2016) Praha – Eden

60 m – Muži (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek997,78

300 m – Muži (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Dobáš0039,50

300 m – Ženy (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Kateřina Husáková9844,82

500 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kateřina Husáková981:27,22

2000 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Jan Červenka006:45,88

300 m překážek – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Filip Král9942,30
5.David Dobáš0044,21

Skok daleký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Lukáš Pařízek995,42

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Plecitá978,39

Hod diskem 1 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Eliška Plecitá9724,66



3. veřejné závody PAS (9.5. 2016) Praha – Děkanka

60 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Dobáš007,77

100 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš0012,26



I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (10.5. 2016) Praha – Podvinný mlýn

100 m – Dorostenci (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Filip Král9912,22
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Dobáš0012,61
3.Patrik Janeček0012,91

200 m – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek9925,64
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jakub Konvička9926,35
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Filip Král9924,84

200 m – Juniorky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Husáková9827,97

800 m – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jan Červenka002:12,00

Skok vysoký – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jakub Konvička991,69

Skok daleký – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Lukáš Pařízek995,44
12.David Dobáš005,43
14.Patrik Janeček005,28

Vrh koulí 4 kg – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Plecitá978,02

Hod diskem 1 kg – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Plecitá9726,32

Hod oštěpem 600 g – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Plecitá9723,93

Celkově body – Dorostenci

Celkově
PořadíBody
6.20,00  

Celkově body – Juniorky

Celkově
PořadíBody
4.31,00  



1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (11.5. 2016) Praha – Děkanka

naši závodníci za SK ZŠ Jeseniova Praha

300 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich0139,30
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák0141,16

100 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák0116,39

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová019,92

Hod kladivem 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová0125,89



Veřejné závody v hodu kladivem a diskem (11.5. 2016) Praha – Vinohrady

Hod diskem 1,5 kg – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek9925,46

Hod diskem 2 kg – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Martin Ešpandr7628,55

Hod kladivem 5 kg – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek9924,86

Hod kladivem 7,26 kg – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Martin Ešpandr7620,87



1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A (12.5. 2016) Praha – Kotlářka

60 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Balcar049,84
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Matouš Zástěra0511,00

60 m – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Alžběta Čechová039,68

150 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vojtěch Vlasák0427,22

150 m – Ml. žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jasmína Sýkorová0324,53

600 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kryštof Dušek042:06,19
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Viktor Jakubů052:23,85

3. Běh

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.František Švarc052:36,11

600 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Lora Cassidy042:28,77

60 m překážek – Ml. žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Václav Vlasák0414,56
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Mogg0412,93

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová0411,51

4×60 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
4.A – Mogg, Sýkorová, Balcar, Kollárová 36,72
5. Běh
PořadíJméno Výkon
4.B – Cassidy, Dušek, Čechová, Jakubů 37,68

Skok vysoký – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.David Balcar041,10

Skok vysoký – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Alžběta Čechová031,10

Skok daleký – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Matyáš Mogg043,94
15.Václav Vlasák043,27

Skok daleký – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová043,95

Vrh koulí 2 kg – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Jasmína Sýkorová036,27

Vrh koulí 3 kg – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Vojtěch Vlasák045,31

Hod kriketovým míčkem – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Viktor Jakubů0537,17
10.František Švarc0532,80
11.Kryštof Dušek0432,52

Hod kriketovým míčkem – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lora Cassidy0434,57



Run For Help (14.5. 2016) Poděbrady

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Vojtěch Bližňák8300:36:55



I. kolo pražského přeboru mužů a žen (17.5. 2016) Praha – Podvinný mlýn

za náš oddíl hostující z TJ Stodůlky Praha o.s., Atletika Hostivař

100 m – Muži (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Novotný0012,35
4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Koška0011,76
6. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matěj Berka9914,09
8. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich0111,82
2.Lukáš Pařízek9912,34
3.Tomáš Háva9412,38

100 m – Muži (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Matyáš Koška0011,83
Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Václav Voldřich0111,90

100 m – Ženy (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kateřina Husáková9813,67
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Karolína Tůmová9515,27
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Honsová9514,21

400 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jakub Rada0056,59
3.Matyáš Koška0057,16
4.Lukáš Novotný0057,19

1500 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka004:43,3
2.Vojtěch Bližňák834:49,0
7.Patrik Janeček005:06,0
8.David Kalný995:12,8
10.Vilém Merta005:17,7

3000 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7709:42,97
9.Vojtěch Bližňák8310:01,78

4×100 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Koška, Rada, Novotný, Janeček 47,50
2. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Kalný, Pařízek, Voldřich, Háva 50,30

4×100 m – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJméno Výkon
1.Husáková, Richterová, Malá, Tůmová 57,08

Skok vysoký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Eliška Honsová951,30

Skok daleký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Lukáš Pařízek995,42
20.Jakub Rada005,36
27.Adam Rybák014,98

Skok daleký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Šárka Malá934,67
16.Kateřina Husáková984,07

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Karolína Tůmová957,62
13.Eliška Plecitá977,55

Vrh koulí 7,26 kg – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Miroslav Janeček737,60

Hod diskem 1 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Plecitá9726,08
4.Šárka Malá9325,30
6.Karolína Tůmová9521,61
16.Agáta Richterová0116,64

Hod diskem 2 kg – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Miroslav Janeček7322,24

Celkový bodový stav – Muži

Celkově
PořadíBody
7.38,00  

Celkový bodový stav – Ženy

Celkově
PořadíBody
6.42,50  



3. kolo Atletického poháru přípravek (18.5. 2016) Praha – Kotlářka

60 m – Atletická minipřípravka–hoši (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Diviš Kilián Šimek0810,95

60 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Jakubů0510,26

60 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Stella Kollárová0610,07
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Gréta Pippalová0710,83
6.Vendula Miňovská0711,59
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Tereza Dvořáková069,96

150 m – Atletická minipřípravka–hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Štěpán Kimla0830,85

150 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Sebastian Pippal0525,75
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Matouš Zástěra0527,04

150 m – Atletická minipřípravka–dívky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Martina Urbanová0833,74
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Krejčíková0930,43

150 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Gréta Pippalová0727,18

600 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jáchym Hořejší062:06,33

600 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Stella Kollárová062:09,90

4×60 m – Atletická minipřípravka–hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Kollár, Kimla, Gregor, Šimek 48,85

4×60 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Pippal, Zástěra, Hořejší, Jakubů 40,54

4×60 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
5.Miňovská, Pippalová, Kollárová, Dvořáková 41,36

Skok daleký – Atletická minipřípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jonáš Gregor082,69
12.Štěpán Kimla082,23

Skok daleký – Atletická přípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
26.Matouš Zástěra052,64
28.Jan Vetešník052,50

Skok daleký – Atletická minipřípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Kateřina Krejčíková092,39
18.Martina Urbanová082,23

Skok daleký – Atletická přípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Tereza Dvořáková063,37
46.Vendula Miňovská072,68

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Diviš Kilián Šimek0819,91
12.Jonáš Gregor0812,57

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Jakubů0538,62
5.Jan Vetešník0529,90
13.Sebastian Pippal0524,01



3. veřejné závody žactva (19.5. 2016) Praha – Eden

60 m – Žáci (Běh)

9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich017,44
4.Eduard Janoušek028,30

150 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich0117,83

100 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák0115,92

Skok vysoký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák011,60

Skok daleký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Adam Rybák015,03

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová0110,60



Přebor Prahy mužů a žen na dráze (20.–21.5. 2016) Praha – Juliska

200 m – Ženy (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Husáková9827,50

400 m – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kateřina Husáková9862,69

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Plecitá977,83

Hod diskem 1 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Eliška Plecitá9724,28

Hod oštěpem 600 g – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Eliška Plecitá9725,52



4. kolo Atletického poháru přípravek (23.5. 2016) Praha – Kotlářka

60 m – Atletická minipřípravka–hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Adrian Kollár0911,58

60 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lucie Eremiášová0710,25

150 m – Atletická minipřípravka–hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adrian Kollár0931,07

150 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Kristián Hager0726,50
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tomáš Novák0728,14

150 m – Atletická minipřípravka–dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kateřina Krejčíková0930,98
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Martina Urbanová0832,34

150 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Vendula Miňovská07nezměřeno
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jana Zvoníčková0726,65

600 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tereza Dvořáková062:09,62
9.Stella Kollárová062:17,66

Skok daleký – Atletická přípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Viktor Jakubů053,28

Skok daleký – Atletická minipřípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Kateřina Krejčíková092,32
26.Martina Urbanová081,99

Skok daleký – Atletická přípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Jana Zvoníčková073,05
22.Lucie Eremiášová073,02
25.Vendula Miňovská072,93

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Jakubů0538,94
11.Tomáš Novák0725,65

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Stella Kollárová0625,10
15.Tereza Dvořáková0616,20



Přebor Prahy staršího žactva (25.–26.5. 2016) Praha – Děkanka

60 m – Žáci (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich017,43

60 m – Žáci (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Václav Voldřich017,43

150 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Václav Voldřich0117,77
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Adam Rybák0120,07

300 m – Žáci (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek0243,14

100 m překážek – Žáci (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák0115,67

100 m překážek – Žáci (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Adam Rybák0115,80

200 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek0231,72

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Adam Rybák011,60

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Agáta Richterová0110,56

Hod diskem 0,75 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Agáta Richterová0131,76

Hod kladivem 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Agáta Richterová0127,39



Eleven půlmaraton Praha-Brandýs (29.5. 2016) Praha a Brandýs n. Labem

Muži A do 39 let

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
3.Michal Holík901:25:06,8



3. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (31.5. 2016) Praha – Eden

60 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vendelín Kukla0410,47
6.Václav Vlasák0410,83

60 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Marina Kollárová049,49
7.Jasmína Sýkorová039,78

150 m – Ml. žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Jan Vetešník0529,26

150 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Ema Burešová0424,82

600 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Matyáš Mogg042:00,64
8.Sebastian Pippal052:35,75

600 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Klára Červinková042:26,04

60 m překážek – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Viktor Jakubů0514,88
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Vojtěch Vlasák0414,92

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eliška Schönpflugová0313,50
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Alžběta Čechová0313,83

4×60 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
6.Schönpflugová, Jakubů, Kollárová, Mogg 37,38

Skok vysoký – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Vendelín Kukla041,15
14.Václav Vlasák041,10

Skok vysoký – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Jasmína Sýkorová031,20
10.Marina Kollárová041,20

Skok daleký – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Viktor Jakubů052,92
18.Vojtěch Vlasák042,76

Skok daleký – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Schönpflugová034,10
17.Alžběta Čechová033,31

Hod kriketovým míčkem – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Matyáš Mogg0434,42
18.Sebastian Pippal0520,17

Hod kriketovým míčkem – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Klára Červinková0423,86



2. kolo pražského přeboru mužů a žen (1.6. 2016) Praha – Podvinný mlýn

za náš oddíl hostující z TJ Stodůlky Praha o.s., Atletika Hostivař

100 m – Muži (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Koška0011,67
3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lukáš Novotný0012,58
6. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Štěpán Andr9313,05
7. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich0112,02
2.Lukáš Pařízek9912,47
8. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Kalný9913,20
9. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tomáš Háva9412,57

100 m – Muži (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Matyáš Koška0011,83
Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Václav Voldřich0111,91

100 m – Ženy (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová0115,26

200 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Koška0023,86
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Novotný0025,36
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich0124,69
2.Tomáš Háva9425,62
5.David Kalný9926,74
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Štěpán Andr9327,29
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jan Zadražil0030,21

200 m – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Karolína Tůmová9531,54
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Honsová9529,30

800 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jakub Rada002:13,04
5.Vilém Merta002:22,20

5000 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Kabelka7717:22,98
9.Vojtěch Bližňák8317:35,24

4×200 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.A – Voldřich, Háva, Pařízek, Novotný 1:39,62
2. Běh
PořadíJméno Výkon
2.B – Kalný, Rybák, Andr, Zadražil 1:50,98

Skok vysoký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Adam Rybák011,60

Trojskok – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Šárka Malá9310,27

Hod kladivem 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eliška Plecitá9718,40
8.Karolína Tůmová9518,23

Hod kladivem 7,26 kg – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Miroslav Janeček7319,08

Hod oštěpem 600 g – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Šárka Malá9332,03
7.Štěpánka Hendrychová9627,84
10.Eliška Plecitá9724,34

Hod oštěpem 800 g – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Lukáš Pařízek9935,56

Body celkově – Muži

Celkově
Pořadí Body
5. 46.00

Body celkově – Ženy

Celkově
Pořadí Body
7. 31,00



Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (3.–4.6. 2016) Praha – Eden

200 m – Juniorky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Husáková9827,51

400 m – Juniorky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kateřina Husáková9863,49

1500 m – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.David Kalný994:59,02

300 m překážek – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Filip Král9944,33

Vrh koulí 4 kg – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Plecitá977,77

Vrh koulí 5 kg – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek9911,79

Hod diskem 1 kg – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Plecitá9724,40

Hod diskem 1,5 kg – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Lukáš Pařízek9923,98

Hod oštěpem 600 g – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Plecitá9725,05

Hod oštěpem 700 g – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lukáš Pařízek9941,20



Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (5.6. 2016) Praha – Děkanka

60 m – Žáci (Rozběh)

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich017,55

60 m – Žáci (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich017,35

Hod diskem 0,75 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Agáta Richterová0130,21



2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (8.6. 2016) Praha – Strahov

naši závodníci za SK ZŠ Jeseniova Praha

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich017,35
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek028,21

200 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0233,21

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák011,61

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich015.65

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová0110,68

Hod diskem 0,75 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová0127,51

Hod diskem 1 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák0135,09



Veřejné závody v hodu kladivem (8.6. 2016) Praha – Vinohrady

Hod diskem 1 kg – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Plecitá9723,93



3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina A (9.6. 2016) Praha – Strahov

60 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mogg049,55

150 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.František Švarc0526,75
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Vendelín Kukla0425,31

150 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Alžběta Čechová0323,07
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Klára Červinková0425,89

600 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Vojtěch Vlasák042:15,79
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Václav Vlasák042:22,53

600 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Marina Kollárová041:54,93
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Tisa Kirby052:07,03

60 m překážek – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.David Balcar0412,99

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Ema Burešová0414,31
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jasmína Sýkorová0313,09

4×60 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
5.A – Mogg, Balcar, Sýkorová, Kollárová 33,61
Pořadí Jméno Výkon
7.B – Kukla, Vlasák Vá, Kirby, Čechová 37,82
3. Běh
PořadíJméno Výkon
6.C – Švarc, Burešová, Vlasák Vo, Červinková 39,88

Skok vysoký – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Matyáš Mogg041,20

Skok daleký – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.David Balcar043,63

Skok daleký – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Jasmína Sýkorová033,57
17.Ema Burešová043,20

Vrh koulí 2 kg – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Alžběta Čechová037,54
21.Klára Červinková045,55

Vrh koulí 3 kg – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Vendelín Kukla046,13
8.František Švarc055,90

Hod kriketovým míčkem – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Václav Vlasák0434,23
8.Vojtěch Vlasák0429,55

Hod kriketovým míčkem – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová0431,00
6.Tisa Kirby0530,10



2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (14.6. 2016) Praha – Děkanka

1500 m – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jan Červenka0004:39,18

Vrh koulí 4 kg – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Plecitá978,39

Vrh koulí 5kg – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lukáš Pařízek9911,28
13.Matěj Berka998,99

Hod kladivem 4 kg – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Plecitá9718,78

Celkově body – Dorostenci

Celkově
Pořadí Body
7. 11.00

Celkově body – Juniorky

Celkově
Pořadí Body
5. 17.00



Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (15.–16.6. 2016) Praha – Kotlářka

800 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Marina Kollárová042:37,25
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Jasmína Sýkorová032:50,06

1500 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
10.David Balcar046:12,00
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Vojtěch Vlasák046:42,23
10.Václav Vlasák046:48,37

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová0411,47

4×300m – Ml. žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Sýkorová, Cassidy, Burešová, Kollárová 3:38,65

Skok daleký – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.Eliška Schönpflugová033,70



3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (22.6. 2016) Praha – Stromovka

naši závodníci za SK ZŠ Jeseniova Praha

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová0110,65

Hod diskem 0,75 kg – Žákyně (finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Agáta Richterová0130,50



3. veřejné závody přípravek (23.6. 2016) Praha – Eden

Skok vysoký – Atletická přípravka–dívky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Stella Kollárová061,00

Skok daleký – Atletická minipřípravka–hoši (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Jonáš Gregor082,71
21.Adrian Kollár092,24

Skok daleký – Atletická minipřípravka–dívky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
24.Martina Urbanová082,31

Skok daleký – Atletická přípravka–dívky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Stella Kollárová063,27
31.Tereza Dvořáková062,98
34.Jana Zvoníčková072,76
39.Vendula Miňovská072,67

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka–hoši (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Jonáš Gregor0813,00
22.Adrian Kollár095,75

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
30.Jana Zvoníčková0716,11
35.Tereza Dvořáková0611,60



3. kolo MPD mužů a žen (23.6. 2016) Praha – Kotlářka

za náš oddíl hostující z TJ Stodůlky Praha o.s., Atletika Hostivař

100 m – Muži (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Koška0011,84
2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Novotný0012,27
6.Filip Král9912,50
3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Štěpán Andr9313,14
6. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Kalný9912,96

100 m – Muži (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Koška0011,72
Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lukáš Novotný0012,23

100 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Husáková9913,51

3. Běh

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová0115,92

400 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Červenka0058,25
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Novotný0055,12

400 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kateřina Husáková9964,72

1000 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Patrik Janeček003:04,07
8.Vilém Merta003:10,24

3000 m – Muži (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jiří Kabelka779:52,31
6.Vojtěch Bližňák8310:02,11
9.Michal Holík9010:07,02

200 m překážky – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Filip Král9928,33
2.Tomáš Běhan8529,48
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Miroslav Janeček7335,81

200 m překážky – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Honsová9538,89
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Štěpánka Hendrychová9635,26

4×100 m – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJméno Výkon
4.Janeček, Andr, Novotný, Kalný 49,41

Skok vysoký – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Žaneta Václavková801,35
8.Eliška Honsová951,30

Trojskok – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Patrik Janeček0010,48

Vrh koulí 4 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Žaneta Václavková809,91
7.Eliška Plecitá978,07

Vrh koulí 7,26 kg – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Miroslav Janeček738,65
13.Martin Ešpandr768,59

Hod oštěpem 600 g – Ženy (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Žaneta Václavková8032,02
9.Eliška Plecitá9725,66
10.Štěpánka Hendrychová9624,45

Hod oštěpem 800 g – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Martin Ešpandr7631,52
17.Miroslav Janeček7327,28

Celkově body – Muži

Celkově
Pořadí Body
4. 52.00

Celkově body – Ženy

Celkově
Pořadí Body
4. 52.50



5. veřejné závody žactva (29.6. 2016) Praha – Eden

60 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eduard Janoušek028,51

150 m – Žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Alžběta Čechová0323,34

800 m – Žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Marina Kollárová042:41,72

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová0411,94

100 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0217,35
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák0116,13

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák011,67

Skok daleký – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
27.Jasmína Sýkorová033,80

Vrh koulí 2 kg – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jasmína Sýkorová037,10
6.Alžběta Čechová037,03

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Agáta Richterová0111,17



4. veřejné závody PAS (30.6. 2016) Praha – Děkanka

60 m – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kateřina Husáková998,57

100 m – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Husáková9913,58

200 m – Ženy (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kateřina Husáková9927,76

Sprinterský trojboj – Celkově

Celkově
PořadíJménoRočníkBody
8.Kateřina Husáková992002



1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (23.8. 2016) Praha – Děkanka

za náš oddíl hostující z TJ Stodůlky Praha

100 m – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Koška0011,76
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Novotný0012,15
4.Filip Král9912,64

400 m – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Koška0054,43
5.Lukáš Novotný0056,11

1500 m – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka004:44,71
3.Jakub Rada004:49,03
6.David Kalný995:01,07
7.Jan Mucha005:07,72

300 m překážek – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jakub Rada0043,94
5.Filip Král9944,56

4×100 m – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJméno Výkon
3.Novotný, Koška, Král, Kalný 47,42

Vrh koulí 5 kg – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek9911,43

Hod oštěpem 700 g – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Pařízek9944,46

Celkový bodový stav – Dorostenci

Celkově
Pořadí Body
3. 66,00



1. A finále Přeboru Prahy staršího žactva – hod kladivem (24.8. 2016) Praha – Vinohrady

naše závodnice za SK ZŠ Jeseniova Praha

Hod kladivem 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová0124,91



I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (25.8. 2016) Praha – Podvinný mlýn

naši závodníci za SK ZŠ Jeseniova Praha

300 m – Žáci (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek0245,10

100 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák0115,81
5.Eduard Janoušek0217,77

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Adam Rybák011,69

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Agáta Richterová0110,41



3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (27.8. 2016) Beroun

100 m – Juniorky (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MBKateřina Husáková9832,47



2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (31.8. 2016) Praha – Juliska

za náš oddíl hostující z TJ Stodůlky Praha o.s., Atletika Hostivař

100 m – Dorostenci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Matyáš Koška0011,76
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Novotný0012,29
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Viktor Kusala9912,54
3.Lukáš Pařízek9912,57

200 m – Dorostenci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Matyáš Koška0023,70
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lukáš Novotný0024,74
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Filip Král9925,01
7.Lukáš Pařízek9925,64

800 m – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jakub Rada002:08,01
5.Jan Červenka002:11,45
7.Jan Mucha002:17,43

3000 m – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Roman Varfolomieiev0012:17,97

Skok vysoký – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Filip Král991,60
13.Jakub Rada001,60

Skok daleký – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Matyáš Koška006,01

Vrh koulí 5 kg – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Lukáš Pařízek9910,98
14.Viktor Kusala999,32
17.Jakub Rada007,16

Celkové body – Dorostenci

Celkově
Pořadí Body
3. 31,00



II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (5.9. 2016) Praha – Podvinný mlýn

naši závodníci za SK ZŠ Jeseniova Praha

150 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich0117,77

200 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0231,33

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák011,71

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Agáta Richterová019,84

Hod diskem 1 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Adam Rybák0137,89



4. kolo MPD mužů a žen (6.9. 2016) Praha – Kotlářka

za náš oddíl hostující z TJ Stodůlky Praha o.s., Atletika Hostivař

100 m – Muži (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lukáš Novotný0012,16
4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jakub Rada0012,18
7. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Viktor Kusala9912,60
2.David Kalný9912,97

200 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Koška0023,81
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Novotný0024,58
4.Filip Král9925,61
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek9925,77
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.David Kalný0026,63

800 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Červenka002:10,18
3.Jakub Rada002:11,12

5000 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jiří Kabelka7717:04,51
4.Vojtěch Bližňák8317:10,93
9.Michal Brabec9621:18,71

4×100 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.A – Koška, Král, Pařízek, Kalný 47,89

Skok vysoký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Filip Král991,65
12.Adam Rybák011,60

Skok vysoký – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Žaneta Václavková801,40

Skok daleký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Matyáš Koška005,80
15.Adam Rybák014,90

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Žaneta Václavková8010,80
5.Šárka Malá939,40
7.Eliška Plecitá978,93

Hod diskem 1 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Plecitá9727,92
3.Žaneta Václavková8026,03
5.Šárka Malá9324,21

Celkové body – Muži

Celkově
Pořadí Body
5. 62,00

Celkové body – Ženy

Celkově
Pořadí Body
6. 53,00



Semifinále A mladšího žactva (14.9. 2016) Praha – Kotlářka

60 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Sebastian Pippal0510,37
5.Viktor Jakubů0510,67
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Martinský039,05

60 m – Ml. žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Ema Burešová049,93
5.Klára Červinková0410,54

150 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kryštof Dušek0423,53
5.František Švarc0527,83

150 m – Ml. žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Alžběta Čechová0323,20
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Julie Kernerová0527,44

800 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mogg042:40,99
12.Vojtěch Vlasák043:07,58
13.Sebastian Pippal053:23,65

800 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová042:40,24
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jasmína Sýkorová032:54,65

60 m překážek – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Václav Vlasák0414,34
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Balcar0412,84
4.Vojtěch Vlasák0414,84

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Schönpflugová0312,62
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Ema Burešová0414,34

4×60 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
6.A – Martinský, Schönpflugová, Kollárová, Mogg 35,88
2. Běh
PořadíJméno Výkon
6.B – Cassidy, Sýkorová, Dušek, Balcar 37,65
4. Běh
PořadíJméno Výkon
4.C – Čechová, Burešová, Jakubů, Kukla 37,69
5.D – Červinková, Vlasák Vá., Kernerová, Vlasák Vo. 41,08

Skok vysoký – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Martinský031,41

Skok vysoký – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lora Cassidy041,30
12.Marina Kollárová041,20

Skok daleký – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Matyáš Mogg044,06
6.David Balcar044,05

Skok daleký – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eliška Schönpflugová034,38

Vrh koulí 2 kg – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Alžběta Čechová037,11
13.Jasmína Sýkorová036,95

Vrh koulí 3 kg – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Vendelín Kukla047,36
12.Kryštof Dušek047,10
15.František Švarc056,16

Hod kriketovým míčkem – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Vendelín Kukla0445,32
8.Viktor Jakubů0541,28
12.Václav Vlasák0435,66

Hod kriketovým míčkem – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lora Cassidy0440,32
13.Klára Červinková0423,43

Celkové body – Ml. žáci

Celkově
Pořadí Body
5. 45,00

Celkové body – Ml. žákyně

Celkově
Pořadí Body
6. 23,00



4. atletická středa v Houštce (14.9. 2016) Stará Boleslav

800 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka002:12,12



Vrhačský trojboj (15.9. 2016) Praha – Juliska

Vrh koulí 4 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Plecitá977,85

Hod diskem 1 kg – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Plecitá9725,40

Hod oštěpem 600 g – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Plecitá9725,00

Vrhačský trojboj celkově – Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Plecitá971148



Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (17.–18.9. 2016) Jablonec nad Nisou

60 m – Žáci (Rozběh)

2. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Václav Voldřich017,36

60 m – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Václav Voldřich017,39

150 m – Žáci (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Václav Voldřich0117,66

150 m – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Václav Voldřich0117,65

Skok vysoký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Adam Rybák011,65

Hod diskem 1 kg – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Adam Rybák0131,64



Hvězdná desítka 24. ročník (18.9. 2016) Praha – Obora Hvězda

10 km

Celkově
Pořadí celk.Poř. v Kat.JménoRočníkVýkon
7.6.Jiří Kabelka7700:36,16
10.8.Vojtěch Bližňák8300:36,53



Finále B Přeboru Prahy mladšího žactva (22.9. 2016) Praha – Juliska

60 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Matyáš Martinský038,73
6.Viktor Jakubů0510,28
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Sebastian Pippal059,91

60 m – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Ema Burešová049,86
7.Klára Červinková0410,50
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Schönpflugová038,98

150 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.František Švarc0527,16
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Václav Vlasák0425,94

150 m – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Ema Burešová0424,57
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Alžběta Čechová0323,32

800 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Matyáš Mogg042:43,92
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Vojtěch Vlasák043:10,86
7.Sebastian Pippal053:22,47

800 m – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová042:50,69
14.Klára Červinková043:36,19

60 m překážek – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Balcar0412,96
6.Vojtěch Vlasák0414,94

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Marina Kollárová0411,65
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jasmína Sýkorová0313,07

4×60 m – Ml. žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
6.A – Kollárová, Schönpflugová, Martinský, Mogg 34,99
2. Běh
PořadíJméno Výkon
6.B – Čechová, Kukla, Sýkorová, Balcar 37,61
3. Běh
PořadíJméno Výkon
4.C – Cassidy, Jakubů, Pippal, Burešová 39,36
6.D – Červinková, Slavíková, Vlasák Vo., Vlasák Vá. 40,98

Skok vysoký – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Martinský031,46

Skok vysoký – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Anna Marie Slavíková041,31
7.Lora Cassidy041,25

Skok daleký – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.David Balcar043,89
14.Matyáš Mogg043,69

Skok daleký – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Schönpflugová034,36
13.Jasmína Sýkorová033,55

Vrh koulí 2 kg – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Alžběta Čechová037,94

Vrh koulí 3 kg – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Vendelín Kukla047,12
9.František Švarc056,15

Hod kriketovým míčkem – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vendelín Kukla0446,16
10.Viktor Jakubů0539,92
13.Václav Vlasák0435,18

Hod kriketovým míčkem – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lora Cassidy0436,85
18.Anna Marie Slavíková0420,45

Celkové body – Ml. žáci

Celkově
Pořadí Body
7. 36,00

Celkové body – Ml. žákyně

Celkově
Pořadí Body
4. 53,00



Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (25.9. 2016) Běchovice – Praha

10 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
44.Vojtěch Bližňák8337:19
56.Luboš Matějka8238:38



Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (28.9. 2016) Praha – Podvinný mlýn

60 m – Ml. žáci (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Václav Vlasák0410,59
7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vendelín Kukla049,70
11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mogg049,19
13. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vojtěch Vlasák0410,86

60 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Schönpflugová039,19
12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová049,54
14. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jasmína Sýkorová039,60

800 m – Ml. žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Matyáš Mogg042:49,58
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Vendelín Kukla042:59,57
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Vojtěch Vlasák043:03,84
8.Václav Vlasák043:12,92

800 m – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Eliška Schönpflugová033:21,07
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Marina Kollárová042:46,05
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jasmína Sýkorová033:01,67

60 m překážek – Ml. žáci (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vendelín Kukla0413,63
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Vlasák0414,91
13. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vojtěch Vlasák0414,81
17. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Matyáš Mogg0412,31

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Schönpflugová0312,31
15. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Marina Kollárová0411,64
16. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jasmína Sýkorová0313,04

Skok daleký – Ml. žáci (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
24.Vendelín Kukla043,65
34.Václav Vlasák043,24
Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
18.Matyáš Mogg044,05
29.Vojtěch Vlasák043,02

Skok daleký – Ml. žákyně (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eliška Schönpflugová034,20
Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
21.Marina Kollárová043,95
24.Jasmína Sýkorová033,91

Hod kriketovým míčkem – Ml. žáci (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Vendelín Kukla0444,42
20.Václav Vlasák0438,07
Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
16.Matyáš Mogg0437,08
28.Vojtěch Vlasák0428,51

Hod kriketovým míčkem – Ml. žákyně (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Eliška Schönpflugová0326,50
Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Marina Kollárová0431,18
26.Jasmína Sýkorová0327,85

Pětiboj – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
37.Matyáš Mogg041171
52.Vendelín Kukla04872
64.Václav Vlasák04492
65.Vojtěch Vlasák04427

Pětiboj – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
20.Marina Kollárová041912
40.Eliška Schönpflugová031602
45.Jasmína Sýkorová031528



Večerní běh Folimankou (29.9. 2016) Praha – Folimanka

Muži do 39 let – 5200 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jiří Kabelka7718:01
4.Luboš Matějka8219:00

Ženy do 34 let – 2600 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Husáková9810:34

Dorostenci – 2600 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Jan Červenka009:11

Starší žáci – 650 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek021:59



Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (1.-2.10. 2016) Praha – Juliska

100 m – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6Lukáš Pařízek9912,50
3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Dobáš0012,24

400 m – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.David Dobáš0056,52
5.Lukáš Pařízek9957,99

1500 m – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.David Dobáš004:54,68
13.Lukáš Pařízek995:12,13

110 m překážek – Dorostenci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.David Dobáš0018,26
4.Lukáš Pařízek9918,33

Skok vysoký – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Lukáš Pařízek991,54
16.David Dobáš001,48

Skok o tyči – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Lukáš Pařízek992,30
16.David Dobáš002,00

Skok daleký – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.David Dobáš005,68
16.Lukáš Pařízek995,29

Vrh koulí 5 kg – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Lukáš Pařízek9912,04
17.David Dobáš008,17

Hod diskem 1,5 kg – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Lukáš Pařízek9927,24
14.David Dobáš0021,73

Hod oštěpem 600 g – Dorostenci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Lukáš Pařízek9942,60
12.David Dobáš0027,77

Dorostenci desetiboj – body

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Lukáš Pařízek994581
15.David Dobáš004216



ADRA běh (2.10. 2016) Praha – Ladronka

12 km

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Vojtěch Bližňák8300:41:16



Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (8.–9.10. 2016) Praha – Podvinný mlýn

60 m – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek028,27

1000 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eduard Janoušek023:16,25

100 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Eduard Janoušek0216,98
Skok vysoký – Žáci   
Žáci A
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Eduard Janoušek021,37

Skok o tyči – Žáci

Žáci A
PořadíJménoRočníkVýkon
15.Eduard Janoušek021,97

Skok daleký – Žáci

Žáci A
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Eduard Janoušek025,19

Vrh koulí 4 kg – Žáci

Žáci A
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Eduard Janoušek028,53

Hod diskem 1 kg – Žáci

Žáci A
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Eduard Janoušek0216,92

Hod oštěpem 600 g – Žáci

Žáci A
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Eduard Janoušek0232,67

Celkové body – starší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkBody
18.Eduard Janoušek023287



11. ročník Podzimního běhu Olympu, Přebor Prahy v přespolním běhu (5.11. 2016) Praha – Stromovka

630 m – Přípravka hoši II. (2007–2008)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Daniel Müller0702:16

630 m – Přípravka dívky III. (2005–2006)

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
8.Tereza Dvořáková0602:18
41.Sofie Svěráková0502:57

630 m – Přípravka hoši III. (2005–2006)

Celkově
Pořadí JménoRočníkVýkon
11.Jáchym Hořejší0602:13

1260 m – Mladší žákyně (2003–2004)

Celkově
Pořadí celk.Poř. v PPJménoRočníkVýkon
37.34.Alexandra Poláková0405:26
40.37.Alžběta Čechová0305:29
46.43.Eliška Schönpflugová0305:32
47.44.Ema Burešová0405:36

1260 m – Mladší žáci (2003–2004)

Celkově
Pořadí celk.Poř. v PPJménoRočníkVýkon
23.22.Matyáš Mogg0404:47
46.44.Vojtěch Vlasák0405:24
47.45.Václav Vlasák0405:29

2500 m – Starší žáci (2001–2002)

Celkově
Pořadí celk.Poř. v PPJménoRočníkVýkon
21.19.Eduard Janoušek0210:19

3760 m – Dorostenci (1999–2000)

Celkově
Pořadí celk.Poř. v PPJménoRočníkVýkon
9.8.Jan Červenka0014:09
17.16.Šimon Roth9916:00

3760 m – Juniorky (1997–1998)

Celkově
Pořadí celk.Poř. v PPJménoRočníkVýkon
2.1.Kateřina Husáková9815:40



Vodácký přespolní běh v Ďáblickém háji (6.11. 2016) Praha – Ďáblický háj

1000 m Starší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek0204:48,4

320 m Děvčata starší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tereza Dvořáková0601:12,1



83. ročník Velké Kunratické (13.11. 2016) Praha – Kunratice

Děvčata mladší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Kateřina Krejčíková091:32,8
45.Alžběta Habrová091:42,5
93.Kamila Gotvaldová111:51,9

Kluci mladší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
129.Kryštof Hořejší091:56,8
190.Jan Habr122:16,9

Děvčata starší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
59.Jana Zvoníčková072:35,6

Žákyně mladší

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
119.Julie Kernerová054:02,2

Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
14.Lukáš Pařízek998:39,4

Juniorky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Kateřina Husáková989:40,8

Muži do 39 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
153.Hynek Opolecký8515:35,0
177.Martin Opolecký8415:53,5
525.Marek Schneeweis7718:37,9

Muži do 49 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
27.Jiří Wallenfels7215:07,3

Muži do 59 let

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
83.Oldřich Starý6019:32,0



Mistrovství ČR v přespolním běhu (19.11. 2016) Praha – Motolské jamky

Mladší žáci – 2000 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
62.Matyáš Mogg048:46
81.Vojtěch Vlasák0410:42
82.Václav Vlasák0410:48

Mladší žákyně – 2000 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
51.Marina Kollárová048:54
76.Eliška Schönpflugová039:45

Starší žáci – 3000 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
84.Eduard Janoušek0213:39

Dorostenci – 4000 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
52.Jan Červenka0016:21



11. ročník Mikulášské haly žactva (3.12. 2016) Praha – Olymp

60 m – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek028,10

60 m – Žákyně (Běh)

10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Schönpflugová038,84
18. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Anna Marie Slavíková0410,45

150 m – Žákyně (Běh)

19. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Anna Steinerová0223,71

300 m – Žákyně (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová0449,53

800 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák012:20,73

60 m překážek – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eduard Janoušek029,94

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Marina Kollárová0411,24

Skok vysoký – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Anna Marie Slavíková041,30

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Agáta Richterová0110,56



Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (10.12. 2016) Praha – Stromovka

Skok vysoký – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Jan Martinský031,49



Halový sedmiboj smíšených družstev (15.12. 2016) Praha – Strahov

2. třída – dívky, Běh 60 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Kateřina Krejčíková0911,57

2. třída – dívky, Skok z místa

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Kateřina Krejčíková091,38

2. třída – chlapci, Běh 60 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Kryštof Kalina0811,68

2. třída – chlapci, Skok z místa

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Kryštof Kalina081,28

3. třída – dívky, Běh 60 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Martina Urbanová0811,88

3. třída – dívky, Hod plným míčem

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Martina Urbanová084,15

3. třída – chlapci, Běh 60 m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Diviš Kilián Šimek0810,48

3. třída – chlapci, Hod plným míčem

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Diviš Kilián Šimek085,90

4. třída – dívky, Běh 60 m překážek

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Stella Kollárová0611,64

4. třída – dívky, Hod plným míčem

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Stella Kollárová065,08

4. třída – chlapci, Běh 60 m překážek

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Tomáš Novák0712,23

4. třída – chlapci, Hod plným míčem

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tomáš Novák076,18

5. třída – dívky, 60 m překážek

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tereza Dvořáková0611,96

5. třída – dívky, Skok daleký z místa odrazu

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Tereza Dvořáková063,22

Štafeta 8×100 m

Celkově
Pořadí JménoVýkon
2.Dvořáková, Novák, Kollárová, Kalina, Urbanová, Šimek, Krejčíková 2:26,4

Družstva – celkem

Celkově
Pořadí Body
6. 97



Vánoční hala žactva – 41. ročník (17.12. 2016) Praha – Strahov

60 m – Žáci (Rozběh)

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Václav Voldřich017,42

60 m – Žáci (Finále)

Finále A
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Václav Voldřich017,40

150 m – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Václav Voldřich0118,42

Skok vysoký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák011,76

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Agáta Richterová0110,06