Výsledky závodů 2017

1. veřejné závody PAS žáků a žákyň (11.1. 2017) Praha – Stromovka

60 m – žákyně (Běh)

13. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Anna Steinerová029,34

150 m – žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0219,47
11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Sebastian Pippal0524,98

150 m – žákyně (Běh)

14. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Alexandra Poláková0422,94
19. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Alžběta Čechová0324,11

800 m – žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Marina Kollárová042:49.05

Vrh koulí 3 kg – žákyně (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
17.Alžběta Čechová037,88



1. veřejné závody PAS (13.1. 2017) Praha – Strahov

150 m – muži (Běh)

18. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Adam Rybák0120,46

Skok vysoký – muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Adam Rybák011,65



2. veřejné závody PAS (17.1. 2017) Praha – Stromovka

60 m – Muži (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lukáš Pařízek997,90

300 m – Muži (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Červenka0040,73

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová0111,09

Vrh koulí 6 kg – Junioři

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Lukáš Pařízek9910,15



3. veřejné závody PAS (20.1. 2017) Praha – Strahov

150 m – Ženy (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kateřina Husáková9820,94
17. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kateřina Husáková9820,88

300 m – Muži (Běh)

14. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.David Dobáš0040,31
3.Jan Červenka0040,33
4.Adam Rybák0142,26

500 m – Muži (Běh)

5. běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Červenka001:15,42

1000 m – Muži (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Šimon Roth993:30,50



Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (21.1. 2017) Praha – Strahov

60 m – Žákyně (Rozběh)

13. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Alexandra Poláková049,17

60 m překážek – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek029,60

60 m překážek – Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jasmína Sýkorová0312,74
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová0410,81

Skok daleký – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.Matyáš Mogg044,19

Skok daleký – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
27.Alexandra Poláková044,11
28.Marina Kollárová044,10
37.Jasmína Sýkorová033,81

Vrh koulí 4 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Matyáš Mogg045,44



4. veřejné závody PAS (24.1. 2017) Praha – Stromovka

60 m – Muži (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Václav Voldřich017,61
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Lukáš Pařízek997,90
11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Dobáš007,80

60 m – Ženy (Běh)

10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kateřina Husáková988,57

200 m – Ženy (Běh)

17. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kateřina Husáková9827,92

1500 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jan Červenka004:33,99

Skok vysoký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Adam Rybák011.70

Skok daleký – Muži (Finále)

Finále 2
PořadíJménoRočníkVýkon
26.David Dobáš005,09

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Agáta Richterová0111,14



2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (27.1. 2017) Praha – Strahov

150 m – Žáci (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek0219,60

150 m – Žákyně (Běh)

19. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Gabriela Balcarová0222,55
27. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eliška Schönpflugová0323,06

300 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0241,32

300 m – Žákyně (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jasmína Sýkorová0352,07
17. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Alžběta Čechová0354,64

Skok daleký – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
29.Eliška Schönpflugová034,14
38.Gabriela Balcarová023,91
45.Jasmína Sýkorová033,69



Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (28.1. 2017) Praha – Strahov

60 m – Žákyně (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSCaroline Barnard0310,23

150 m – Ml. žáci (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSVendelín Kukla0423,47

150 m – Žákyně (Běh)

9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSEliška Schönpflugová0322,08
10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSJasmína Sýkorová0323,61

800 m – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSMarina Kollárová042:44,12

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSMarina Kollárová0411,26

4×200 m – Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočník Výkon
MSSchönpflugová, Čechová, Kollárová, Poláková 2:04,71

Skok vysoký – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSLora Cassidy041,36

Skok daleký – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSEliška Schönpflugová033,92
MSCaroline Barnard033,24

Skok daleký – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSAlexandra Poláková044,11

Vrh koulí 3 kg – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSVendelín Kukla048,39

Vrh koulí 3 kg – Žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSAlžběta Čechová036,50
MSJasmína Sýkorová036,20



Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (29.1. 2017) Praha – Strahov

60 m – Muži (Rozběh)

11. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Dobáš007,78

200 m – Ženy (Běh)

11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Husáková9828,44

800 m – Muži (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Jan Červenka002:10,72

Skok daleký – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
21.David Dobáš005,20



3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (1.2. 2017) Praha – Stromovka

60 m – Žáci (Běh)

9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Kryštof Dušek049,49
5.Václav Vlasák0410,37
6.Vojtěch Vlasák0410,39
7.Petr Martínek0510,44
11. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
8.David Balcar049,77
13. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Matyáš Mogg049,31
17. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Vendelín Kukla049,80

60 m – Žákyně (Běh)

10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Gabriela Balcarová029,40
12. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Anna Steinerová029,44
19. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Alžběta Čechová039,86
20. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Alžběta Vodenková059,82
24. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Schönpflugová038,91

300 m – Žákyně (Běh)

15. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Alexandra Poláková0450,0
16. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Alžběta Čechová0351,8
17. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Marina Kollárová0449,2

800 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Matyáš Mogg042:46,54

800 m – Žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Ema Burešová043:03,51

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Marina Kollárová0411,12
4.Alexandra Poláková0411,85

Vrh koulí 3 kg – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vendelín Kukla048,60
11.Kryštof Dušek047,15
19.David Balcar046,80



Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (4.–5.2. 2017) Praha – Stromovka

400 m – Dorostenci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jan Červenka0055,83

800 m – Dorostenci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Červenka002:09.14

60 m překážek – Dorostenci (Rozběh)

1. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Adam Rybák019,32

60 m překážek – Dorostenci (Finále)

Finále 2
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Adam Rybák019,21

Skok vysoký – Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Adam Rybák011,65

Vrh koulí 4 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
10.Eliška Plecitá978,10



5. veřejné závody PAS (10.2. 2017) Praha – Strahov

400 m – Ženy (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kateřina Husáková9865,52

800 m – Muži (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jan Červenka002:08,47



Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (11.2. 2017) Praha – Strahov

150 m – Ml. žáci (Běh)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSVendelín Kukla0423,21

300 m – Žáci (Běh)

2. běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSEduard Janoušek0241,15

800 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSVáclav Vlasák043:09,22

60 m překážek – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSEduard Janoušek029,40

2. Běh

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSDavid Čermák0311,49

Vrh koulí 3 kg – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSVendelín Kukla048,39

Vrh koulí 4 kg – Žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSDavid Čermák036,83



Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (12.2. 2017) Praha – Strahov

60 m – Ml. žáci (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSVendelín Kukla049,63

60 m – Ml. žákyně (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSAlexandra Poláková049,22
MSMariana Votavová049,98

800 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSVendelín Kukla043:02,58

800 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSAlexandra Poláková043:02,12
MSMariana Votavová043:34,80

60 m překážek – Ml. žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSVendelín Kukla0414,86

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
MSAlexandra Poláková0411,24
MSMariana Votavová0416,20

Skok daleký – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSVendelín Kukla043,60

Skok daleký – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSAlexandra Poláková043,93
MSMariana Votavová043,18

Vrh koulí 3 kg – Ml. žáci (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSVendelín Kukla048,95

Vrh koulí 2 kg – Ml. žákyně (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSAlexandra Poláková047,94
MSMariana Votavová044,95

Celkově body – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSVendelín Kukla04957

Celkově body – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
MSAlexandra Poláková042042
MSMariana Votavová04807



4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (15.2. 2017) Praha – Stromovka

60 m – Žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eduard Janoušek028,04
10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Ibrahim Aliev039,38
6.David Balcar049,66

60 m – Žákyně (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eliška Schönpflugová038,95
15. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Alžběta Vodenková059,80

150 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0219,18
23. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Vendelín Kukla0423,12

150 m – Žákyně (Běh)

20. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Alexandra Poláková0422,39
22. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Alžběta Vodenková0524,23
23. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eliška Schönpflugová0322,14
25. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Alžběta Čechová0323,77
29. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Marina Kollárová0421,90

Skok daleký – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
26.Eliška Schönpflugová034,36

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.Anna Steinerová027,71
37.Alžběta Čechová035,80



6. veřejné závody PAS (18.2. 2017) Praha – Stromovka

200 m – Ženy (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kateřina Husáková9828,13

400 m – Ženy (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Kateřina Husáková9863,18

Skok vysoký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Adam Rybák011,75

Skok daleký – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Adam Rybák015,04

Vrh koulí 3 kg – Dorostenky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Adam Rybák0111,24



Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (18.–19.2. 2017) Ostrava

800 m – Dorostenci (Rozběh)

3. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Jan Červenka002:08,01



Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (19.2. 2017) Praha – Stromovka

150 m – Ml. žáci (Běh)

6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vendelín Kukla0423,16
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Sebastian Pippal0525,13

600 m – Ml. žákyně (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Marina Kollárová041:53,23

1000 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Matyáš Mogg043:33,84

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Marina Kollárová0410,77
2.Alexandra Poláková0411,44

4×200 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
4.A– Kollárová, Mogg M., Kukla, Poláková 2:01,55
4. Běh
PořadíJméno Výkon
5.B– Cassidy, Votava, Pippal, Dvořáková 2:13.71
5. Běh
PořadíJméno Výkon
3.C– Vodenková, Mogg D., Votavová, Martínek 2:16,51

Skok vysoký – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lora Cassidy041,35

Skok daleký – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Matyáš Mogg043,90
18.Sebastian Pippal053,28

Skok daleký – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Alexandra Poláková044,30
9.Alžběta Vodenková053,89
15Mariana Votavová043,27

Vrh koulí 2 kg – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
11.Lora Cassidy048,15

Vrh koulí 3 kg – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vendelín Kukla048,50



Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (22.–23.2. 2017) Praha – Strahov

150 m – Žákyně (Rozběh)

12. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Anna Steinerová0222,57

300 m – Žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek0241,36

300 m – Žákyně (Běh)

9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Alžběta Čechová0351,99

800 m – Žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jasmína Sýkorová032:51,79

60 m překážek – Žáci (Rozběh)

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.David Čermák0311,34
5. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek029,46

60 m překážek – Žáci (Finále)

Finále B
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Eduard Janoušek029,43

4×300 m – Žáci (Běh)

4. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Janoušek, Čermák, Aliev, Martinský 3:04,74

4×300 m – Žákyně (Běh)

2. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Kollárová, Steinerová, Čechová, Sýkorová 3:27,05

Skok vysoký – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
18.Matyáš Jan Martinský031,40

Vrh koulí 3 kg – Žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
19.Alžběta Čechová036,41

Vrh koulí 4 kg – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
16.David Čermák036,92



Mistrovství ČR žáků a žákyň (4.–5.3. 2017) Praha – Stromovka

300 m – Žáci (Rozběh)

4. Rozběh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0240,37



Medzimestské stretnutie v atletike družstiev mladšieho žiactva (18.3. 2017) Bratislava

Vrh koulí 3kg – Ml. žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vendelín Kukla049,22

Skok vysoký – Ml. žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Lora Cassidy041,37



1. kolo Pražský běžecký pohár mládeže 2017 (22.3. 2017) Praha – Divoká Šárka

Starší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Eduard Janoušek025:32

Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
48.Tereza Dvořáková066:44



2. kolo Pražský běžecký pohár mládeže 2017 (29.3. 2017) Praha – Vítkov

Dorostenci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jan Červenka009:52

Starší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Eduard Janoušek025:56

Mladší žákyně

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Marina Kollárová044:34,7
86.Alžběta Vodenková055:14,3

Přípravka – chlapci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jáchym Hořejší061:43,6
17.Mikuláš Procházka062:14,1



3. kolo Pražského běžeckého poháru mládeže a Přebor Prahy družstev mladšího žactva skupiny C (5.4. 2017) Praha – Hvězda

Starší žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
7.Eduard Janoušek029:59

Mladší žáci

Celkově
Poř. celk.Poř. v PPDJménoRočníkVýkon
7.5.Matyáš Mogg046:23
20.17.Jáchym Hořejší066:41
31.25.Vendelín Kukla046:53
39.32.Adam Soukup067:06
43.36.Vojtěch Vlasák047:11
45.38.Radek Vachtl067:13
52.44.Radim Votava067:22
55.46.Václav Vlasák047:25
69.58.Petr Martínek057:36
73.61.Kryštof Basch057:38

Mladší žákyně

Celkově
Poř. celk.Poř. v PPDJménoRočníkVýkon
6.2.Marina Kollárová046:33
17.8.Alexandra Poláková047:01
36.21.Ema Burešová047:29
39.23.Tereza Dvořáková067:32
59.43Julie Kernerová057:51
65.49.Alžběta Vodenková057:57
76.60.Julie Šimáčková068:15
78.62.Barbora Pajerová068:24
84.67.Tereza Špitálská069:49



6. ročník Jarnho běhání - Pohár Pražských běžeckých nadějí (8.4. 2017) Praha – Jižní město

Mladší žákyně – 1200m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Marina Kollárová044:39

Přípravka žákyně III. – 600m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Anna Šilhanová072:35



Jaroměřský kros a Přebor obce sokolské (9.4. 2017) Jaroměř

Nejmladší žákyně II.

Celkově
Poř. celk.Poř. POČJménoRočníkVýkon
3.2.Tereza Dvořáková063:59



1. kolo atletického poháru přípravek (19.4. 2017) Praha – Kotlářka

60 m – Atletická minipřípravka–hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jan Bouček1012,29

60 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Ondřej Karásek0812,22
5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Diviš Kilián Šimek0810,42
4.Jan Šubrt0810,65
6.David Sviták0711,21
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Radek Vachtl069,79

60 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vivien Jakubů0710,76
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Vendula Miňovská0711,06
8. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Tereza Špitálská0611,17
9. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jana Zvoníčková0710,76

150 m – Atletická minipřípravka–hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jáchym Švarc0930,05
4.David Kristián Šťastný0931,07
5.Matěj Prokop1136,95

150 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Vojtěch Klimeš0829,47
4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Radim Votava0624,38
4.Diviš Kilián Šimek0826.30

150 m – Atletická minipřípravka–dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Julie Bejlková1134,84
2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Laura Kabátková1034,64

150 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Vivien Jakubů0728,13

600 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Jáchym Hořejší062:01,24
7.Štěpán Kimla082:24,89

600 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Tereza Dvořáková062:02,00
13.Martina Urbanová082:45,76

4×60 m – Atletická minipřípravka–hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
4.Bouček, Prokop, Šťastný, Švarc 57,12

4×60 m – Atletická přípravka–hoši (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
3.Šimek, Hořejší, Votava, Vachtl 40,34

4×60 m – Atletická přípravka–dívky (Běh)

1. Běh
PořadíJméno Výkon
6.A – Zvoníčková, Jakubů, Miňovská, Dvořáková 43,46
2. Běh
PořadíJméno Výkon
6.B – Špitálská, Kabátková, Bejlková, Urbanová 56,09

Skok daleký – Atletická minipřípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Jáchym Švarc092,19
7.Jan Bouček101,76

Skok daleký – Atletická přípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Radim Votava063,48
8.Jáchym Hořejší063,11
12.Vojtěch Klimeš082,83
18.Kryštof Kalina082,74
19.Štěpán Kimla082,70
24.Ondřej Karásek082,41

Skok daleký – Atletická minipřípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
21.Julie Bejlková111,31

Skok daleký – Atletická přípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
13.Vendula Miňovská073,12
16.Jana Zvoníčková073,08
30.Martina Urbanová082,72
32.Tereza Špitálská062,59

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka–hoši

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Radek Vachtl0632,65
7.Kryštof Kalina0819,05
11.David Sviták0716,01

Hod kriketovým míčkem – Atletická minipřípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
8.Laura Kabátková108,01

Hod kriketovým míčkem – Atletická přípravka–dívky

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12.Tereza Dvořáková0619,06



Veřejné závody žactva (24.4. 2017) Praha – Jeseniova

60 m – Žáci (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Eduard Janoušek0208.16

60 m – Žákyně (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Anna Steinerová028,19
2.Eliška Schönpflugová038,79

600 m – Ml. žáci (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vojtěch Vlasák042:11,65
4.Václav Vlasák042:12,69

800 m – Žáci

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
2.Eduard Janoušek022:29,78

60 m překážek – Ml. žákyně (Běh)

3. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Sofie – Josefína Svěráková0518,91
6. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Alžběta Vodenková0513,41



2. veřejné závody PAS žactva (25.–26.4. 2017) Praha – Děkanka

150 m – Ml. žáci (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Vojtěch Vlasák0424,89
5.Václav Vlasák0425,18



Jarní běh Olympu (26.4. 2017) Praha – Stromovka

Přípravka dívky III. – 630m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Tereza Dvořáková062:18

Mladší žákyně – 1260m

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
12. Marina Kollárová045:13



1. veřejné závody PAS (28.4. 2017) Praha – Juliska

1000 m – Muži

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
9.Šimon Roth993:28,89



Zahajovací závody v hodu kladivem „Kladivo na čarodějnice“ (30.4. 2017) Praha - Vinohrady

Hod kladivem 7,26 kg – Muži (Finále)

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Petr Matras8333,82



2. veřejné závody PAS (2.5. 2017) Praha – Děkanka

60 m – Muži (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Lukáš Pařízek997,96

150 m – Muži (Běh)

7. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Jan Červenka0020,42

150 m – Ženy (Běh)

5. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Kateřina Husáková9821,01
10. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
3.Eliška Martínková9922,84

300 m – Muži (Běh)

4. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
4.Filip Král9939,28

600 m – Muži (Běh)

1. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
6.Jan Červenka001:33,53

600 m – Ženy (Běh)

2. Běh
PořadíJménoRočníkVýkon
1.Kateřina Husáková981:47,33

Hod diskem 1 kg – Ženy

Celkově
PořadíJménoRočníkVýkon
5.Agáta Richterová0132,44
8.Eliška Plecitá9725,94